http://kariera.mk

Taravari tregon pse nuk zgjidhet problemi i qenve endacakë

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Për një vit ne kemi ndërmarrë hapa konkrete dhe serioze për zgjidhjen e problemit me qentë e endacakë, por ligjet dhe procedurat burokratike nuk na mundësuan efikasitet më të madh, tha...

Taravari tregon pse nuk zgjidhet problemi i qenve endacakë

para 4 muajve - Albeu

Për një vit ne kemi ndërmarrë hapa konkrete dhe serioze për zgjidhjen e problemit me qentë e endacakë, por ligjet dhe procedurat burokratike nuk na mundësuan efikasitet më të madh, tha kryetari i Komunës...

Reagim: Është çmenduri akuzat që bënë Taravari për përfshirjen e BDI-së dhe mediumeve në këtë rast tragjik

para 4 muajve - Pa censure

Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku për fat të keq humbi jetën një vajzë e re 17 vjeçe. Si subjekt politik ndamë dhimbjen për humbjen e një jete. Nuk fajësuam asnjë për këtë rast, edhe pse ka fajtor...

TARAVARI: Mos luani me ndjenjat e familjes së 17 vjeçares

para 5 muajve - Medial

Kreu i Gostivarit, Arben Taravari bën apel që rasti i vdekjes së 17 vjeçares nga fshati Zdunjë të mos keqpërdoret politikisht dhe të pritet për rezultatet përfundimtare të hetimit. Taravari sqaron se ngjarja...

TARAVARI PËR TRAGJEDINË NË GOSTIVAR, ZGJIDHJA KA NGECUR SHKAK I PROCEDURAVE BUROKRATIKE

para 5 muajve - TV21

Pas rastit tragjik të 5 nëntorit, kur në ujërat e lumit Vardar, humbi jetën 17 vjeçarja, Xhehja Mexhiti nga Gostivari, sot opinionit iu drejtua kryetari i kësaj Komune Arben Taravari. Ai i hodhi poshtë...

Vdekja e vajzës nga Gostivari, Taravari: Mos luani me ndjenjat e familjes

para 5 muajve - Alsat-M

Kreu i Gostivarit, Arben Taravari bën apel që rasti i vdekjes së 17 vjeçares nga fshati Zdunjë të mos keqpërdoret politikisht dhe të pritet për rezultatet përfundimtare të hetimit. Taravari sqaron se ngjarja...

Vdekja e vajzës nga Gostivari, Taravari: Mos luani me ndjenjat e familjes

para 5 muajve - Pa censure

Kreu i Gostivarit, Arben Taravari bën apel që rasti i vdekjes së 17 vjeçares nga fshati Zdunjë të mos keqpërdoret politikisht dhe të pritet për rezultatet përfundimtare të hetimit. Taravari sqaron se ngjarja...

BDI- Gostivar: Ndajmë dhimbjen për humbjen e 17 vjeçares në Gostivar

para 5 muajve - Medial

Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku për fat të keq humbi jetën një vajzë e re 17 vjeçe. Si subjekt politik ndamë dhimbjen për humbjen e një jete. Nuk fajësuam asnjë për këtë rast, edhe pse ka fajtor...

Taravari: Nuk do të biem në nivelin e fushatave mortore, do të ruajmë respekt ndaj kujtimit të Xhejhanit

para 5 muajve - Zhurnal

Gostivar, 8 nëntor - Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari mbajti sot konferencë për shtyp në të cilën i shprehu ngushëllime familjes Mexhiti për humbjen e vajzës së tyre dhe hodhi poshtë thashethemet...

Taravari: Zgjidhja e problemit me qentë endacakë në Gostivar është ngujuar në procedurat burokratike

para 5 muajve - Gazeta Express

Për një vit ne kemi ndërmarrë hapa konkrete dhe serioze për zgjidhjen e problemit me qentë e endacakë, por ligjet dhe procedurat burokratike nuk na mundësuan efikasitet më të madh, tha kryetari i Komunës...

Bejta i kundërpërgjigjet Taravarit. Ja çka i thotë!

para 5 muajve - Pa censure

Pas konferencës për shtyp të kryetarit të Komunës së Gostivarit, Arben Taravarit ka reaguar ish kryetari Nevzat Bejta. Në faqen e tij në facebook Bejta shkruan: Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku...

Taravari: Nuk do të biem në nivelin e fushatave mortore, do të ruajmë respekt ndaj kujtimit të Xhejhanit

para 5 muajve - Ina

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari mbajti sot konferencë për shtyp në të cilën i shprehu ngushëllime familjes Mexhiti për humbjen e vajzës së tyre dhe hodhi poshtë thashethemet të cilat u...

BDI, dega e Gostivarit reagon ndaj Arben Taravarit

para 5 muajve - Fakti Ditor

BDI, dega e Gostivarit reagon ndaj akuzave të Arben Taravarit, për humbjen tragjike të 17 vjeçares. Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku për fat të keq humbi jetën një vajzë e re 17 vjeçe. Si subjekt...

BDI – Gostivar: Si subjekt politik ndajmë dhimbjen për humbjen e vajzës 17 vjeçare në Gostivar

para 5 muajve - Tetova Sot

Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku për fat të keq humbi jetën një vajzë e re 17 vjeçe. Si subjekt politik ndamë dhimbjen për humbjen e një jete. Nuk fajësuam asnjë për këtë rast, edhe pse ka fajtor...

Taravari: Nuk do të biem në nivelin e fushatave mortore, do të ruajmë respekt ndaj kujtimit të Xhejhanit

para 5 muajve - Shenja

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari mbajti sot konferencë për shtyp në të cilën i shprehu ngushëllime familjes Mexhiti për humbjen e vajzës së tyre dhe hodhi poshtë thashethemet të cilat u...

Tragjedia në Gostivar, Taravari thotë se e vërteta është ndryshe, por nuk e tregoi të plotë

para 5 muajve - Portalb

“Rasti i tragjedisë është vetëm një fatkeqësi që nuk është shkaktuar nga asnjë pakujdesi, por vetëm nga fati që luan lojëra të tilla tragjike”, kështu deklaroi kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari,...

BDI – Gostivar: Si subjekt politik ndajmë dhimbjen për humbjen e vajzës 17 vjeçare në Gostivar

para 5 muajve - Republika

Gostivarit i ndodhi një rast tragjik, ku për fat të keq humbi jetën një vajzë e re 17 vjeçe. Si subjekt politik ndamë dhimbjen për humbjen e një jete. Nuk fajësuam asnjë për këtë rast, edhe pse ka fajtor...

Taravari: Rasti në Gostivari ishte tragjedi

para 5 muajve - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arbeni Taravari nëpërmjet një konference për shtyp u deklarua për rastin tragjik që ndodhi në Gostivar në fillim “në emrin tim personal i shpreh ngushëllime familje Mexhiti...

Taravari: Nuk do të biem në nivelin e fushatave mortore, do të ruajmë respekt ndaj kujtimit të Xhejhanit

para 5 muajve - Fol

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari mbajti sot konferencë për shtyp në të cilën i shprehu ngushëllime familjes Mexhiti për humbjen e vajzës së tyre dhe hodhi poshtë thashethemet të cilat u...

Taravari: Rasti tragjik në Gostivar po keqpërdoret nga BDI në sinkron me disa gazetarë e media!

para 5 muajve - Ina

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka theksuar për TV21 se rasti tragjik i humbjes së jetës së 17 vjeçares në Gostivar, po keqpërdoret për qëllime politike. Ai në këtë rast ka përmendur BDI...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK