http://kariera.mk

Cila shenjë është armiku juaj, dhe kush fiton në fund

para 5 muajve - Periskopi

Nëse i përkisni shenjës së DASHIT, armiku juaj është AKREPI Një Dash nuk mund ta durojë dikë që s’del hapur, dikush që struket. Për të thënë atë që është, si Akrepi, ashtu edhe ju, Dashi, jeni agresivë,...

HOROSKOPI/ Cila shenjë është armiku juaj, dhe kush fiton në fund

para 5 muajve - Albeu

Nëse i përkisni shenjës së DASHIT, armiku juaj është AKREPI Një Dash nuk mund ta durojë dikë që s’del hapur, dikush që struket. Për të thënë atë që është, si Akrepi, ashtu edhe ju, Dashi, jeni agresivë,...

Horoskopi për ditën e premte, 9 nëntor 2018!

para 5 muajve - Vizion Plus

Dashi Mbështetja nga njerëz të rëndësishëm do t’ju ngrenë moralin. Edhe pse do të keni përmirësim të të ardhurave, nuk do t’ju ndikojë në buxhet për shkak të shpenzimeve për disa projekte. Kërkoni këshillën...

Horoskopi – 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Nëse keni një pendesë në dashuri, mund të kini shpresë që mund të sqaroheni. Nuk është xhelozia ajo që zgjidh problemet tuaja. Kini durim që të vini rregull në jetën tuaj. Harroni të shkuarën. Demi...

9 gjëra rreth jush që s’duhet t’i dijë askush në punë

para 5 muajve - Medial

Në ditët e sotme, përdorimi i rrjeteve sociale ka bërë që të ndajmë së tepërmi me të njohurit tanë. Ky fenomen ka elemente si pozitive ashtu edhe negative. Megjithatë, këshillohet të jeni diskret në ndarjen...

9 gjëra rreth jush që s’duhet t’i dijë askush në punë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Në ditët e sotme, përdorimi i rrjeteve sociale ka bërë që të ndajmë së tepërmi me të njohurit tanë. Ky fenomen ka elemente si pozitive ashtu edhe negative. Megjithatë, këshillohet të jeni diskret në ndarjen...

Këto shenja tregojnë se ju dashuron

para 5 muajve - Gazeta Express

Zakonisht pëlqimi ndaj personit që keni në krah nuk kuptohet vetëm nga fjalët. Gjuha e trupit është më e rëndësishmja dhe ajo tregon gjëra që nuk mund të thuhen me fjalë. Më poshtë po ju tregojmë disa...

5 shenja që mund të tregojn se keni kolesterol të lartë

para 5 muajve - Alsat-M

A keni dëgjuar për rreziqet e kolesterolit, por e dini se çfarë është? Kolesteroli është një substancë yndyrore që gjendet në secilën qelizë të trupit tonë dhe në gjak. Është prodhuar nga mëlçia dhe e...

Horoskopi – 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Kjo e enjte  është e mrekullueshme për ju, falë kalimit të Jupiterit tek Shigjetari. Pozitiv është edhe ylli juaj i udhëzues Marsi  për këtë javë. Këtë ditë kaq të bukur keni kohë që e ëndërroni....

A ju dashuron në bazë të shenjës së horoskopit?

para 6 muajve - Republika

Pra, keni dalë dy ose tre herë me dikë që pëlqeni, keni kaluar shumë mirë, keni shkrepur disa foto, keni këmbyer disa mesazhe me njëri tjetrit dhe tani ju ka shkrepur në kokë pyetja: “A ndjen ai/ajo për...

Njihuni me shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashuroheni kurrë

para 6 muajve - Java News

Nqs i besoni shumë astrologjisë, horoskopit dhe mendoni se jeta juaj mund të jetë më e lehtë nqs ndiqni rregullat që ju thonë atëhere bëni mirë të lexoni më poshtë kush janë shenjat me të cila nuk duhet...

Këto shenja të horoskopit japin me shumë dashuri

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Secili nga ne ka dashuri brenda qënies së tij, por jo të gjithë e shprehin në të njëjtën mënyrë. Dashuria shpesh shprehet në varësi të shenjës së horoskopit që ju bëni pjesë. Më poshtë janë renditur kush...

Meshkujt tregojnë 13 shenjat që japin ata kur bien në dashuri

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Nuk është sekret që meshkujt i shprehin ndjenjat e tyre ndryshe nga vajzat. Nëse një grua e shpreh me sy ose me një ndryshim look-u faktin se ka rënë në dashuri, për meshkujt është ndryshe. Bright Side...

Kjo shenjë e Horoskopit, jep gjithçka për dashurinë

para 6 muajve - Java News

Njihuni me dy tiparet e shenjës së Ujorit në dashuri Nuk i fsheh ndjenjat e dashurisë Kur Ujori dashuron dikë, dashuria shihet edhe nga aeroplani, sepse nuk gjen kuptim në fshehjen e simpatisë ndaj dikujt....

Zbuloni cilat shenja horoskopi japin më shumë dashuri

para 6 muajve - Vizion Plus

Secili nga ne ka dashuri brënda qënies së tij, por jo të gjithë e shprehin në të njëjtën mënyrë. Dashuria shpesh shprehet në varësu të shenjës së horoskopit që ju bëni pjesë. Më poshtë janë rënditur kush...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK