http://kariera.mk

Aksidente në Berat, Korçë e Fushë-Krujë, disa të plagosur

para 4 muajve - Vizion Plus

Tre automjete janë përfshirë në një aksident mesditën e së premtes në aksin rrugor Berat-Poshnje dhe për pasojë u plagosen tre persona. Aksidenti ndodhi rreth orës 11:20 kur një mjeti tip Benz që drejtohej...

Aksident në Berat, plagosen 3 persona

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident është regjistruar sot në aksin Berat-Poshnje, ku për pasojë janë plagosur 3 persona. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip ‘Benz’ me drejtues Xhevdet Benja, 67 vjeç, banues...

Aksident i trefishtë në Berat

para 4 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme një aksident ku u përfshinë 3 makina ka ndodhur në aksin rrugor Ura Vajgurore-Berat. Nga përplasja e makinave u plagosën disa persona. Të lënduarit janë dërguar në spital. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Aksidentohen tri vetura, ka të lënduar

para 4 muajve - RTV 21

Viktimat janë dërguar në spital Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën Berat-Poshnje, pranë fshatit Moravë. Policia thotë se në aksident u përfshinë tre automjete....

Aksident i rëndë/ Makinat bëhen ‘copë’, 3 të plagosur

para 4 muajve - Sot News

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën Berat-Poshnje, pranë fshatit Moravë. Policia thotë se në aksident u përfshinë tre automjete. "Konkretisht mjeti tip Benz me...

Aksident i trefishtë në aksin Ura Vajgurore-Berat me disa të plagosur

para 4 muajve - Albeu

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin rrugor Ura Vajgurore-Berat. Në këtë aksdient janë përfshirë 3 makina, ndërsa ende nuk dihet shkaqet e kësaj përplasje. Si pasojë e këtij aksidenti në të dhënat...

Përplasën për vdekje babë e bijë në trotuar, arrestohen dy shoferët në Korçë

para 4 muajve - Vizion Plus

Arrestohen dy shoferet të cilët shkaktuan aksidentin tragjik të një natë më parë në qytetin e Korcës ku gjeten vdekjen babë e bijë. Policia prangosi shtetasin  Petrit Kupe, 61 vjeç, banues në fshatin Drithas,...

Aksidenti tragjik në Korçë ku humbën jetën babë e bijë, arrestohen dy shoferët

para 4 muajve - Gazeta Express

Policia e Korçës ka bërë arrestimin e dy personave, të cilët shkaktuan aksidentin tragjik në Korçë, ku babë e bij 33 dhe 6 vjeç humbën jetën. Në pranga u vunë Petrit Kupe, 61 vjeç, banues në fshatin Drithas...

FOTO/ Përplasen 3 makina në Berat, disa të plagosur

para 4 muajve - Java News

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën Berat-Poshnje, pranë fshatit Moravë. Policia thotë se në aksident u përfshinë tre automjete. “Konkretisht mjeti tip Benz me...

Vranë babë e bijë në Korçë, arrestohen autorët (EMRAT)

para 4 muajve - Sot News

Lidhur me aksidentin që i mori jetën babë e bij në unazën e qytetit të Korçës, policia  njofton se janë arrestuar dy drejtuesit e mjeteve që shkaktuan përplasjen fatale. Policia njofton se janë arrestuar...

Përplasën për vdekje babë e bijë, arrestohen dy persona në Korçë

para 4 muajve - Java News

Dy persona janë vënë në prangat e policisë, pas aksidentit të ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në Korçë, ku humbën jetën babë e bijë. Të arrestuarit janë Petrit Kupe, 61 vjeç, banues në fshatin Drithas...

Përplasën babë e bijë në trotuar

para 4 muajve - Pa censure

Arrestohen dy shoferet të cilët shkaktuan aksidentin tragjik të një natë më parë në qytetin e Korçës ku gjeten vdekjen babë e bijë. Policia prangosi shtetasin Petrit Kupe, 61 vjeç, banues në fshatin Drithas,...

Aksidenti i rëndë në Korçë, humbën jetën babë e bijë

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Korçës ka bërë arrestimin e dy personave, të cilët shkaktuan aksidentin tragjik në Korçë, ku babë e bij 33 dhe 6 vjeç humbën jetën. Në pranga u vunë Petrit Kupe, 61 vjeç, banues në fshatin Drithas...

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës

para 5 muajve - Gazeta Express

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit juglindor. Petrit Kupe 61 vjeç...

Ecte buzë rrugës, aksidentohet për vdekje shqiptari në Itali

para 5 muajve - Tetova Sot

Një emigrant shqiptar aksidentohet për vdekje në Itali, Ngjarja ka ndodhur dje. Sipas medieve lokale, mësohet se viktimë e aksidentit ka mbetur një 65-vjeçar me iniciale T. A. Shqiptari që humbi jetën...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore,...

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës

para 5 muajve - Tetova Sot

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit juglindor. Petrit Kupe 61 vjeç...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Lajmi.net

At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin...

Aksidenti tragjik në Korçë, shoqërohen dy shoferët, njeri me funksion drejtor

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen...

Përplasën për vdekje babë e bijë, arrestohet ish-kryetari i Komunës i denoncuar për favore seksuale (EMRI+FOTO)

para 5 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës ku dy persona kanë humbur jetën.Atë e bijë ishin duke ecur në trotuarin e qytetit kur dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe...

Babë e bijë shqiptarë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

para 5 muajve - Zeri

Një aksident i rëndë  ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë.  Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë që ishin duke ecur në trotuar

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur...

Aksidenti tragjik në Korçë/ Dalin detaje të frikshme, ja si u përplasën për vdekje babë e bijë në trotuar

para 5 muajve - Sot News

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën,...

Dalin detaje nga aksidenti i rëndë. Babë e bijë humbën jetën…

para 5 muajve - Standard

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën,...

Gjen vdekjen shqiptari 65-vjeçar, ja çfarë i ndodhi…

para 5 muajve - Standard

Një emigrant shqiptar në Itali ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme (7 nëntor) për shkak të një aksidenti rrugor. Lajmi raportohet nga mediat lokale, të cilët shkruajnë se viktimë e aksidentit ka mbetur...

Korçë/ Aksident i rëndë, vdesin dy persona…

para 5 muajve - Standard

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Korçë. Për pasojë, nga të dhënat paraprake mësohet se kanë vdekur dy persona. Në aksident, mësohet se janë përfshirë dy mjete

E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë. Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti kanë ndërruar jetën dy persona. Dyshohet se bëhet fjalë për babain...

TRAGJIKE në Korçë, shtypet për vdekje në trotuar babai dhe vajza 6-vjeçare

para 5 muajve - Gazeta Express

​Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku babë e bijë mbetën të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me...

Përplasen dy automjete , dy të vdekur

para 5 muajve - RTV 21

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në unazën e qytetit të Korçës, duke lënë pas dy persona të vdekur Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë. Policia lokale bën me dije...

Tmerr në Korçë, makina del në trotuar dhe i merr jetën babë e bijë

para 5 muajve - Vizion Plus

Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një...

Korçë/Aksident i rëndë, humbin jetën një burrë dhe një fëmijë

para 5 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pas një përplasjeje mes dy makina. Dy persona, një burrë dhe një fëmijë kanë humbur jetën. Dy viktimat kanë qenë kalimtarë...

Aksident tragjik në Korçë, 2 të vdekur dhe një i plagosur

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur para pak momentesh në unazën e qytetit, ndërkohë që policia dhe autoambulanca...

Aksident i rëndë në Korçë, ndërrojnë jetë 2 persona

para 5 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës.Si pasojë e incidentit kanë humbur jetën 2 persona.Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë. Policia lokale...

TRAGJIKE në Korçë, shtypen për vdekje nga makinat babai dhe vajza 6-vjeçare

para 5 muajve - Tetova Sot

Një aksident tragjik ndodhi në qytetin e Korçës ku humbën jetën babai dhe vajza e tij 6-vjeçe, teksa ecnin në rrugë. Ata u përplasën për vdekje nga një automjet. Në një njoftim paraprak për këtë aksident...

Vetura përplas për vdekje një shqiptar në Itali

para 5 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë është raportuar nga mediat italiane, ku një emigrant shqiptar është aksidentuar për vdekje. Sipas mediave lokale, ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, dhe viktima është një 65-vjeçar...

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Korçë, humb jetën babai me vajzën mitur

para 5 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po...

DETAJET/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë, po ecnin në trotuar

para 5 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur. Një aksident i rëndë më pasojë...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë

para 5 muajve - Pa censure

Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se viktima...

Aksident i rëndë në Korçë me dy të vdekur, rrethanat ende të paqarta

para 5 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur. Mësohet se aksidenti ka ndodhur...

Aksident në Itali, humb jetën emigranti 65-vjeçari shqiptar

para 5 muajve - Vizion Plus

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në Itali. Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur në pasditen e së mërkurës, dhe viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale T.A.,...

Po ecte buzë rrugës, përplaset për vdekje shqiptari në Itali

para 5 muajve - Sot News

Një emigrant shqiptar në Itali ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme për shkak të një aksidenti rrugor. Lajmi raportohet nga mediat lokale, të cilët shkruajnë se viktimë e aksidentit ka mbetur një 65-vjeçar...

Tragjike: Babë e bijë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

para 5 muajve - Periskopi

Një aksident i rëndë  ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë.  Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në...

E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë. Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti kanë ndërruar jetën dy persona. Dyshohet se bëhet fjalë për babain...

Aksidenti tragjik, humb jetën emigranti shqiptar në Itali

para 5 muajve - Java News

Një emigrant shqiptar ka gjetur vdekjen në Itali, si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme, e mërkurë, ku viktima është 65-vjeçari shqiptar T.A. Mësohet se i ndjeri...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën emigranti shqiptari

para 5 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme një emigrant shqiptar ka humbur jetën , në një aksident të frikshëm. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë “Strada Statale 106 Jonica,” Itali , ku shqiptari është përplasur nga një automjet...

Aksident fatal, shqiptari humb jetën tragjikisht

para 5 muajve - Sot News

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e djeshme në Itali, raportuan këtë të enjte mediat lokale. Sipas të njëjtave burime, viktima është T.A., 65 vjeç, me origjinë shqiptare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK