http://kariera.mk

Cipras: Kuvendi grek do ta ratifikojë marrëveshjen

para 5 muajve - Shenja

Kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras, ka shprehur edhe njëherë bindjen e tij se Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Kuvendin grek.  Në një intervistë për televizionin grek Alfa, ai ka theksuar...

Tsipras: Marrëveshja do të ratifikohet në Kuvend

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri grek, Aleksis Cipras u shpreh i bindur se Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Kuvendin grek pa asnjë problem, duke shtuar se zgjedhjet në Greqi do të mbahen pasi marrëveshja të ratifikohet,...

Tsipras: Marrëveshja do të ratifikohet në Kuvend

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri grek, Aleksis Cipras u shpreh i bindur se Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Kuvendin grek pa asnjë problem, duke shtuar se zgjedhjet në Greqi do të mbahen pasi marrëveshja të ratifikohet,...

Cipras: Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Parlamentin grek

para 5 muajve - Alsat-M

Klima e krijuar në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në favor të vendit pavarësisht nga mosmarrëveshjet që ekzistojnë, marrëveshja do të marr shumicën e kërkuar në Parlamentin grek,...

Tsipras: Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Parlamentin e Greqisë

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Greqisë Alexis Tsipras, në një intervistë për mediumet greke ka thënë se klima që është krijuar në shoqërinë greke është se “Marrëveshja e Prespës është në të mirë të vendit edhe për kundër...

CIPRAS: Marrëveshja e Prespës do të kalojë për një arsye

para 5 muajve - Medial

Klima  që po krijohet në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në dobi të vendit edhe përkundër mospajtimeve që ekzistojnë  dhe do të fitojë shumicën e nevojshme në Parlamentin greke, thotë...

Cipras: Marrëveshja e Prespës do të kalojë për një arsye

para 5 muajve - Shenja

Klima që po krijohet në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në dobi të vendit edhe përkundër mospajtimeve që ekzistojnë dhe do të fitojë shumicën e nevojshme në Parlamentin greke, thotë...

Cipras: Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Parlamentin grek

para 5 muajve - Zhurnal

Athinë, 9 nëntor – Klima  që po krijohet në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në dobi të vendit edhe përkundër mospajtimeve që ekzistojnë  dhe do të fitojë shumicën e nevojshme në Parlamentin...

Cipras: Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Parlamentin grek

para 5 muajve - Tetova Sot

Klima që po krijohet në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në dobi të vendit edhe përkundër mospajtimeve që ekzistojnë dhe do të fitojë shumicën e nevojshme në Parlamentin greke, thotë...

Cipras: Marrëveshja e Prespës do të ratifikohet në Parlamentin grek

para 5 muajve - Fol

Klima që po krijohet në shoqërinë greke është se Marrëveshja e Prespës është në dobi të vendit edhe përkundër mospajtimeve që ekzistojnë dhe do të fitojë shumicën e nevojshme në Parlamentin greke, thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK