http://kariera.mk

Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

më 11.2018 - Zeri

Adriana Lima do të bëjë ecjen e fundit në shfaqjen e saj të “Victoria’s Secret Fashion Show”, pasi ajo ka njoftuar se ajo po tërhiqet nga kjo markë, përcjellë GazetaBlic. Modelja 37-vjeçare njoftoi tërheqjen...

Adriana Lima përfundon karrierën, shpërthen në lot gjatë sfilatës së fundit

më 11.2018 - RTV 21

Modelja i dha fund karrierës 19 vjeçare Supermodelja e njohur botërore, Adriana Lima ka filluar të qaj gjatë sfilatës së mbrëmshme të “Victoria’s Secret”. Adriana Lima i dha fund karrierës 19 vjeçare si...

Adriana Lima i jep fund karrierës si modele, këto janë fjalët prekëse të saj

më 11.2018 - Lajmi.net

Duket se karrierës së saj prej modeleje i erdhi fundi. Modelja e famshme, Adriana Lima mbrëmë ka mbyllur një kapitull të rëndësishëm në jetën e saj, shkruan lajmi.net Mbrëmë në qytetin amerikan të New...

Mes duartrokitjeve dhe brohoritjeve, Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

më 11.2018 - Telegrafi

Një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret, Adriana Lima është përshëndetur me publikun që e ka duartrokitur ndër vite nëpër sfilatat e modës. Mbrëmë në qytetin amerikan të New Yorkut...

Supermodelja përlotet duke ecur në pistë

më 11.2018 - Zhurnal

Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme. E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët...

Adriana Lima e lë Victoria’s Secret pas 20 vitesh

më 11.2018 - Klan Kosova

Të enjten Adriana Lima njoftoi se po e lë Victoria’s Secret pas gati 20 vitesh sa ishte modele e markës për të brendshme, njofton Klan Kosova. “E dashur Victoria, Faleminderit që më tregove botën, duke...

Mes lotësh Adriana Lima njofton largimin nga “Victoria’s Secret”

më 11.2018 - Gazeta Shqip

Më herët supermodelja Adriana Lima kishte njoftuar se “Victoria’s Secret Fashion Show” do të ishte eventi i fundit për të. Prej 18 vitesh ajo ishte një prej “engjëjve” të Victoria’s dhe largimi nga pasarela...

Supermodelja seksi përlotet duke ecur në pistë

më 11.2018 - Gazeta Express

Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme. E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët...

Engjëjt bien nga qielli, modelet e Victoria Secret bëjnë namin në New York (FOTO LAJM)

më 11.2018 - Albeu

Padyshim mbrëmja e djeshme, ka qenë një boom i madh në tërë botën e modës. “ Victoria Fashion Shoë” u rikthye në Neë York , aty ku pati fillesat 23 vite më parë. Një pjesë të koleksionit të këtij viti,...

Shqiptaret ndezin pasarelën e Victoria’s Secret

më 11.2018 - Klan Kosova

Çdo vit, shfaqja e Victoria’s Secret bënë bashkë në një vend të famshmit. Si një nga shfaqjet më të mëdha të modës në botë të New Yorkut, kjo është më e shikuar e vitit me rreth 800 milionë shikues, transmeton...

Shqiptaret ndezin pasarelën e Victoria Secret

më 11.2018 - Klan Kosova

Çdo vit, shfaqja e Victoria’s Secret bënë bashkë në një vend të famshmit. Si një nga shfaqjet më të mëdha të modës në botë të New Yorkut, kjo është më e shikuar e vitit me rreth 800 milionë shikues, transmeton...

Supermodelja përlotet duke ecur në pistë

më 11.2018 - Bota Press

Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën. Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme. E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët...

Adriana Lima shpërthen në lot në eventin e Victoria’s Secret

më 11.2018 - Gazeta Monitor

Adriana Lima është modelja e njohur shqiptare e cila i ka pushtuar pistat e modës kudo nëpër botë . Gjatë ditës ajo konfirmoi se 2018 Victoria’s Secret Fashion show do të jetë shou i fundit që ajo do të...

I jep lamtumirën Victoria’s Secret, Adriana Lima sfilon për herë të fundit dhe emocionohet në skenë

më 11.2018 - Blitz

Modelja e njohur braziliane Adriana Lima sfiloi dje për herë të fundit në pasarelë për Victoria Secret. Ajo ishte mjaft e emocionuar dhe nuk i ka kursyer as lotët, duke ulur krahët  e duke u larguar nga...

Adriana Lima dhuron shfaqjen e fundit për Victoria’s Secret?

më 11.2018 - TV21

Ajo është një nga supermodelet më të famshme dhe imazhi i markës së njohur Victoria’s Secret prej shumë vitesh. Thuhet se Adriana Lima do të sfilojë për herë të fundit në shfaqjen e madhe të modës mbrëmjen...

Adriana Lima dhuron shfaqjen e fundit për Victoria’s Secret?

më 11.2018 - Klan Kosova

Ajo është një nga supermodelet më të famshme dhe imazhi i markës së njohur Victoria’s Secret prej shumë vitesh. Thuhet se Adriana Lima do të sfilojë për herë të fundit në shfaqjen e madhe të modës mbrëmjen...

Një ndër më të suksesshmet, supermodelja e njohur tregon për largimin nga “Victoria’s Secret”

më 11.2018 - Blitz

Gisele Bundchen është një ndër supermodelet më të mira, që ka shkëlqyer gjithnjë në pasarelat e “Victoria’s Secret Show”. Lajmi që ajo do të largohej në 2006, erdhi i papritur dhe ajo ka folur për këtë...

Gisele Bundchen refuzon më të shfaqet me bikini në pistat e modës

më 11.2018 - Zhurnal

Sonte zhvillohet shfaqja më e madhe vjetore e modës në botë. Gjatë mbrëmjes do të mund t’i shohim modelet e “Victoria’s Secret” teksa sfilojnë nëpër pistën e modës. Por, në prej bukurosheve më nuk do të...

Gisele Bundchen refuzon më të shfaqet me bikini në pistat e modës

më 11.2018 - Ekonomia Online

Sonte zhvillohet shfaqja më e madhe vjetore e modës në botë. Gjatë mbrëmjes do të mund t’i shohim modelet e “Victoria’s Secret” teksa sfilojnë nëpër pistën e modës. Por, në prej bukurosheve më nuk do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK