http://kariera.mk

Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - “Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë...

Orce Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në, kompanitë e mia kanë 3 mijë të punësuar

para 4 muajve - Telegrafi

“Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë institucionet...

Reagon Kamçev: Nuk ka asgjë të dyshimtë në punën e kompanive të mia

para 4 muajve - Shenja

Drejtori ekzekutiv i “Orka Holding”, Jordan Kamçev sot nëpërmjet një komunikate me shkrim ka reaguar duke thënë se kompanitë e tij janë të hapura për bashkëpunim me Prokurorisë Speciale Publike, si dhe...

Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në

para 4 muajve - Fakti Ditor

Shkup, 9 nëntor – “Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë...

Pas kompanive të Kamçev, PSP-ja kontrollon edhe kompaninë “Pelisterka”

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Me urdhër të gjykatës, prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike, së bashku me inspektorët e Departamentit për Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit në MPB, sot në mëngjes kanë hyrë...

Kamçev: Nuk ka asgjë të dyshimtë tek kompanitë tona

para 4 muajve - Pa censure

Drejtori ekzekutiv i “Orka Holding”, Jordan Kamçev sot nëpërmjet një komunikate me shkrim ka reaguar duke thënë se kompanitë e tij janë të hapura për bashkëpunim me Prokurorisë Speciale Publike, si dhe...

Orce Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në, kompanitë e mia kanë 3 mijë të punësuar

para 4 muajve - Fol

“Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë institucionet...

Pas kompanive të Kamçev, PSP-ja kontrollon edhe kompaninë “Pelisterka”

para 4 muajve - Alsat-M

Me urdhër të gjykatës, prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike, së bashku me inspektorët e Departamentit për Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit në MPB, sot në mëngjes kanë hyrë për të bastisur edhe...

PSP-ja, pas Kamçevit tek “Pelisterka”

para 4 muajve - Medial

Me urdhër të gjykatës, prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike, së bashku me inspektorët e Departamentit për Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit në MPB, sot në mëngjes kanë hyrë për të bastisur edhe...

Orce Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në, kompanitë e mia kanë 3 mijë të punësuar

para 4 muajve - Republika

“Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë institucionet...

Orce Kamçev: Jemi të hapur për bashkëpunim me PSP-në, kompanitë e mia kanë 3 mijë të punësuar

para 4 muajve - Pa censure

“Orka Holding” pronar i së cilës është Orce Kamçev, për të cilin Prokuroria Speciale ka hapur hetim nën emrin “Perandoria”, ka njoftuar se janë të hapur për bashkëpunim me PSP dhe gjithë institucionet...

Pas kompanive të Kamçev, PSP-ja kontrollon edhe kompaninë “Pelisterka”

para 4 muajve - Tetova Sot

Me urdhër të gjykatës, prokurorët nga Prokuroria Speciale Publike, së bashku me inspektorët e Departamentit për Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit në MPB, sot në mëngjes kanë hyrë për të bastisur edhe...

KUSH ËSHTË ORCE KAMÇEV, MAQEDONASI MË I PASUR QË U PRIVUA NGA LIRIA

para 4 muajve - KDPolitik

Biznesmeni i njohur maqedonas Jordan Kamçev, pronar i disa kompanive të tekstilit, dhe partneri i tij Cvetan Pandelevski, pronar i fabrikës së ujit “Pelisterka”, janë privuar nga liria sot në mëngjes pas...

Prokuroria Speciale ka hyrë në kompanitë e Orce Kamçevit

para 4 muajve - Portalb

Hetues të prokurorisë Speciale Publike sot në mëngjes në orën 6:00 kanë hyrë në të gjitha kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev, konfirmuan jozyrtarisht për Sdk.mk , transmeton Portalb.mk. PSP ka kryer bastisje...

Prokuroria Speciale ka hyrë në kompanitë e Orce Kamçev

para 4 muajve - Portalb

Hetues të prokurorisë Speciale Publike sot në mëngjes në orën 6:00 kanë hyrë në të gjitha kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev, konfirmuan jozyrtarisht për Sdk.mk , transmeton Portalb.mk. PSP ka kryer bastisje...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Iliria News

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP futet në kompanitë e Kamçevit

para 4 muajve - Nezavisen

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e...

Prokuroria Speciale hyn në në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Ina

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP-ja hyn në kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev

para 4 muajve - Shenja

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Tetova Sot

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - AlbPortali

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Fakti Ditor

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

Prokuroria Speciale hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev!

para 4 muajve - AlbPortali

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Republika

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

PSP hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Fol

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

Prokuroria Speciale hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev!

para 4 muajve - Fakti Ditor

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

Prokuroria Speciale hyn në kompaninë e biznesmenit të njohur Kamçev

para 4 muajve - Pa censure

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Kontrollet po kryhen nga ora 6 e mëngjesit në selinë e kompanisë “Orka Hollding”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK