http://kariera.mk

Nis gjykimi për vdekjen e Sazdovskit, të akuzuarit shprehen të pafajshëm

para 4 muajve - Shenja

Djemtë e ri nga Çairi, Besir Bela dhe Skender Demiri, që akuzohen se kanë rrahur për vdekje pjesëtarin e tifozëve Komitët Nikolla Sazdovski, nuk pranojnë fajin dhe nuk ndjehen fajtorë. Sot kur për herë...

Të rinjtë e Çairit nuk ndjehen fajtorë për vrasjen e Sazdovskit

para 4 muajve - Medial

Djemtë e ri nga Çairi, Besir Bela dhe Skender Demiri, që rrahën për vdekje pjesëtarin e tifozëve Komitët Nikolla Sazdovski, nuk pranojnë fajin dhe nuk ndjehen fajtorë, raporton SHENJA. Sot kur për herë...

Besiri dhe Skenderi nuk pranojnë “vrasjen me paramendim” të Sazdovskit

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor – Përmes dëshmive materiale dhe verbale Prokuroria e Shkupit do të dëshmoje se të akuzuarit Besir Bela dhe Skender Demiri, me paramendim në mënyrë të vrazhdë e kanë vrarë të ndjerin Nikolla...

Raufi: Vdekja e Sazdovskit nuk ka ardhur si pasojë e goditjeve nga të akuzuarit

para 4 muajve - Telegrafi

Sot në Gjykatën Penale në Shkup ka filluar gjykimi për rastin e vdekjes së 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski, i cili ka qenë pjesë e tifo-grupit “Komitët”. Avokati Naser Raufi, sot tha se Nikolla Sazdovski...

Fillon gjykimi për vrasjen e Nikolla Sazdovskit

para 4 muajve - Iliria News

Në Gjykatën Penale në Shkup sot filloi gjykimi për Besir Belën dhe Skender Demirin, të akuzuarit për vdekjen e Nikolla Sazdovskit. Avokati i të akuzuarve, Naser Raufi, gjatë seancës së sotme insistoi që...

Raufi: Shkaku i vdekjes së Sazdovskit nuk janë goditjet e Besirit dhe Skenderit, por kutia prej metalit e vendosur në stacionin e autobusit

para 4 muajve - Portalb

Mbrojta e të akuzuarve dëshmon se nuk ka pasur asnjë qëllim, vullnet apo paramendim të të akuzuarve që ta privojnë nga jeta tashmë të ndjerin Sadovski, por bëhet fjalë vetëm për dhunë.  Konsideroj se do...

Fillon gjykimi për vrasjen e Nikolla Sazdovskit

para 4 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale në Shkup sot filloi gjykimi për Besir Belën dhe Skender Demirin, të akuzuarit për vdekjen e Nikolla Sazdovskit. Avokati i të akuzuarve, Naser Raufi, gjatë seancës së sotme insistoi që...

Sot fillon gjykimi për rastin e Sazdovskit

para 4 muajve - Nezavisen

Me fjalët hyrëse sot do të fillojë gjykimi për vrasjen e 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski, i cili ka qenë anëtar i tifo-grupit “Komitët”. Të kuzuar për vdekjen e Sazdovskit janë dy persona B.B dhe S.R, ndërsa...

Të rinjtë e Çairit nuk ndjehen fajtorë për vrasjen e “KOMITIT” Nikolla Sazdovski

para 4 muajve - Shenja

Djemtë e ri nga Çairi, Besir Bela dhe Skender Demiri, që rrahën për vdekje pjesëtarin e tifozëve Komitët Nikolla Sazdovski, nuk pranojnë fajin dhe nuk ndjehen fajtorë, raporton SHENJA. Sot kur për herë...

Raufi: Shkaku i humbjes së Sazdovskit nuk janë goditjet e Besirit dhe Skenderit, por kutia prej metalit e vendosur në stacionin e autobusit

para 4 muajve - Pa censure

Mbrojta e të akuzuarve dëshmon se nuk ka pasur asnjë qëllim, vullnet apo paramendim të të akuzuarve që ta privojnë nga jeta tashmë të ndjerin Sadovski, por bëhet fjalë vetëm për dhunë. Konsideroj se do...

Sot do të fillojë procesi gjyqësor për të akuzuarit për vrasjen e Nikolla Sazdovskit

para 4 muajve - Portalb

Sot në Gjykatën Panele duhet të fillojë procesi gjyqësor për vrasjen e Nikolla Sazdovskit, i cili u sulmua dhe rrahur fizikisht në lagjen Autokomand, ndërsa disa ditë më vonë ndërroi jetë në spital, transmeton...

Sot fillon gjykimi për vdekjen e 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski

para 4 muajve - Telegrafi

Me fjalët hyrëse sot do të fillojë gjykimi për vrasjen e 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski, i cili ka qenë anëtar i tifo-grupit “Komitët”. Të kuzuar për vdekjen e Sazdovskit janë dy persona B.B dhe S.R, ndërsa...

Të akuzuarit për vrasjen e “Komitit” sot dalin para gjykatës!

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Dy të akuzuarit për vdekjen e tifozit Nikolla Sazdovski të cilët janë të burgosur në burgun e Shutkës sot duhet të paraqitet në gjykatën penale. Kundër të dyshuarit të tretë Jeton Luzha,...

Sot fillon gjykimi për vdekjen e 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski

para 4 muajve - Tetova Sot

Me fjalët hyrëse sot do të fillojë gjykimi për vrasjen e 20-vjeçarit Nikolla Sazdovski, i cili ka qenë anëtar i tifo-grupit “Komitët”. Të kuzuar për vdekjen e Sazdovskit janë dy persona B.B dhe S.R, ndërsa...

Sot fillon procesi gjyqësor për rastin “Sazdovski”

para 4 muajve - Pa censure

Sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1, pritet të filloj seanca e parë gjyqësore kundër të dyshuarve për vrasjen e Nikolla Sazdovskit. Lëndën gjyqësore sipas AKMIS sistemit është caktuar ta udhëheq gjykatësja,...

Nesër fillon gjykimi për rastin “Sazdovski”

para 5 muajve - Medial

Nesër në Gjykatën Themelore Shkupi 1, pritet të filloi seanca e parë gjyqësor kundër të dyshuarve për vrasjen e Nikolla Sazdovskit. Lëndën gjyqësor sipas AKMIS sistemit është caktuar ta udhëheq gjykatësja,...

Nesër fillon procesi gjyqësor për rastin “Sazdovski”

para 5 muajve - Fol

Nesër në Gjykatën Themelore Shkupi 1, pritet të filloj seanca e parë gjyqësore kundër të dyshuarve për vrasjen e Nikolla Sazdovskit. Lëndën gjyqësore sipas AKMIS sistemit është caktuar ta udhëheq gjykatësja,...

Nesër fillon procesi gjyqësor për rastin “Sazdovski”

para 5 muajve - Pa censure

Nesër në Gjykatën Themelore Shkupi 1, pritet të filloj seanca e parë gjyqësore kundër të dyshuarve për vrasjen e Nikolla Sazdovskit. Lëndën gjyqësore sipas AKMIS sistemit është caktuar ta udhëheq gjykatësja,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK