http://kariera.mk

PSP bastis kompaninë dhe arreston pronarin e Spitalit Sistina

para 4 muajve - Albeu

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Hetimi i ri i Katica Janevës mban pikërisht emrin kodues “ Perandoria ”....

Ministria e Drejtësisë është duke i shqyrtuar dy modele për rregullimin e statusit të PSP-së

para 4 muajve - Portalb

Ministria e Drejtësisë është duke i shqyrtuar dy modele të cilat do ta rregullojnë statusin e Prokurorisë Speciale Publike, ka njoftuar ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska, në takimin e fundit me gazetarët....

Ministria e Drejtësisë është duke i shqyrëtuar dy modele për rregullimin e statusit të PSP-së

para 4 muajve - Portalb

Ministria e Drejtësisë është duke i shqyrtuar dy modele të cilat do ta rregullojnë statusin e Prokurorisë Speciale Publike, ka njoftuar ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska, në takimin e fundit me gazetarët....

Ministria e Drejtësisë, në lojë dy modele për rregullimin e statusit të PSP-së

para 4 muajve - Portalb

Ministria e Drejtësisë është duke i shqyrtuar dy modele të cilat do ta rregullojnë statusin e Prokurorisë Speciale Publike, ka njoftuar ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska, në takimin e fundit me gazetarët....

“PERANDORIA”, lënda e re e Prokurorisë Speciale

para 4 muajve - Alsat-M

Perandoria e biznesmenit Orce Kamçev nën hetim të Prokurorisë Speciale. Hetimi i ri i Katica Janevës mban pikërisht emrin kodues “Perandoria”. Të dyshuar janë gjithsej 13 persona. Përveç Kamçevit, në mesin...

Është arrestuar biznesmeni Orce Kamçev

para 4 muajve - Portalb

Biznesmeni Orce Kamçev është njëri nga të arrestuarit në hetimin e Prokurorisë Speciale të quajtur “Perandoria”, lidhur me larje parash, keqpërdorim të detyrës dhe autorizimit të kreditorëve, mëson “ Makfax...

Rasti i ri i PSP-së, arrestohet Orce Kamçev

para 4 muajve - Shenja

Biznesmeni i njohur Orce Kamçev, së bashku me pronarin e kompanisë “Pelisterka” Cvetan Pandeleski, janë në mesin e pesë të arrestuarve nga policia, pas bastisjeve në orët e hershme të mëngjesit nëpër disa...

PSP NDJEK KAMÇEVIN, MIJALKOVIN, PENDAROVSKIN NË HETIMIN E RI “PERANDORI”

para 4 muajve - TV21

Prokuroria Speciale Publike e ka njoftuar opinionin se sipas procedurës së hollësishme të zbatuar parahetimore, në të cilën janë ndërmarrë dhjetëra lëndë që janë zhvilluar para prokurorive kompetentë në...

“Imperija”, hetim i ri për Kamçevin dhe Mijallkovin

para 4 muajve - Alsat-M

PSP-ja pas një procedura parahetimore, nën kodin “Imperija”, ka hapur hetime të reja kundër Jordan Kamçevit, Sasho Mijallkovit, Nenad Josifoviqit, Cvetan Pandeleskit, Ratka Kunovska-Kamçevska, Hristina...

“Perandori”, hetim i ri për Kamçevin dhe Mijallkovin

para 4 muajve - Medial

PSP-ja pas një procedura parahetimore, nën kodin “Perandori”, ka hapur hetime të reja kundër Jordan Kamçevit, Sasho Mijallkovit, Nenad Josifoviqit, Cvetan Pandeleskit, Ratka Kunovska-Kamçevska, Hristina...

PSP hap lëndë të re, arrestohen pesë persona- Mijallkov në mesin e të dyshuarve

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Prokuroria Speciale njofton se pas zbatimit të procedurës parahetimore, në të cilën janë marrë në pyetje disa persona dhe konfiskuar disa materiale ka hapur lëndën e re me emrin “Perandoria”...

“Perandoria”, është hetimi i ri nga ana e Prokurorisë Speciale Publike

para 4 muajve - Portalb

Prokuroria Speciale Publike pas procedurës parahetimore të kryer, ka hapur lëndë të re me emrin “Imprerija” (Perandori) kundër Jordan Kamçevit, Sasho Mijallkovit, Nenard Josifoviqit, Cvetan Pandeleskit,...

RASTI I RI I PSP-SË, ARRESTOHET ORCE KAMÇEV

para 4 muajve - Fakti Ditor

Biznesmeni i njohur Orce Kamçev, së bashku me pronarin e kompanisë “Pelisterka” Cvetan Pandeleski, janë në mesin e pesë të arrestuarve nga policia, pas bastisjeve në orët e hershme të mëngjesit nëpër disa...

PSP hap lëndë të re, arrestohen pesë persona – Mijallkov mesin e të dyshuarve

para 4 muajve - Telegrafi

Prokuroria Speciale njofton se pas zbatimit të procedurës parahetimore, në të cilën janë marrë në pyetje disa persona dhe konfiskuar disa materiale ka hapur lëndën e re me emrin “Perandoria” kundër presonave:...

Hetimet e PSP-së, arrestohet Orce Kamçev

para 4 muajve - Shenja

Biznesmeni i njohur Orce Kamçev, së bashku me pronarin e kompanisë “Pelisterka”, janë në mesin e pesë të arrestuarve nga policia, pas bastisjeve në orët e hershme të mëngjesit nëpër disa lokacione. PSP...

PSP hap lëndë të re, Mijallkov mesin e të dyshuarve

para 4 muajve - Pa censure

Prokuroria Speciale njofton se pas zbatimit të procedurës parahetimore, në të cilën janë marrë në pyetje disa persona dhe konfiskuar disa materiale ka hapur lëndën e re me emrin “Perandoria” kundër presonave:...

Prokuroria Speciale futet në kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev

para 4 muajve - Telegrafi

Prokurorët hetues të Prokurorisë Speciale sot në mëngjes kanë hyrë në zyrat e kompanisë të afaristit të njohur Orce Kamçev. Sipas sdk.mk, nga ora 06:00 e mëngjesit PSP me urdhër të gjykatës ka kontrolluar...

PSP-ja hyn në kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev

para 4 muajve - Alsat-M

Portalit SDK.mk jo zyrtarisht njofton se prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce Kamçev. Nga ora 6 e mëngjesit PSP me urdhër...

Specialja futet në kompanitë e biznesmenit Orce Kamçev

para 4 muajve - Medial

Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale (PSP) sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë “Orak Hollding” të biznesmenit të njohur Orce Kamçev, njofton portali SDK.mk. Më 29 gusht të vitit 2016 Kamçev...

Deskovska: Shqyrtojmë opsionet për fatin e speciales

para 5 muajve - Zhurnal

Prokurorisë Speciale Publike duhet t’i vazhdohet mandati dhe t’i  jepen sektorët të ri për ndjekje. Kështu thotë ish-gjykatësi Dane Iliev, duke komentuar reformat në gjyqësor të parapara në planin 18....

Ministrja Deskovska: Shqyrtojmë opsionet për fatin e speciales

para 5 muajve - Tetova Sot

Prokurorisë Speciale Publike duhet t’i vazhdohet mandati dhe t’i  jepen sektorët të ri për ndjekje. Kështu thotë ish-gjykatësi Dane Iliev, duke komentuar reformat në gjyqësor të parapara në planin 18....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK