http://kariera.mk

“Po plaket”, urimi aspak romantik dhe shumë origjinal i Lorik Canës për ditëlindjen e bashkëshortes

para 12 muajve - Blitz

Në kohën kur dedikimet me letra ia kanë lënë vendin rrjeteve sociale, është bërë e zakonshme që të na zërë sheqeri nga urimet shumë të ëmbla, romantike, dhe gati gati perfekte që personazhet e njohur i...

Lorik Cana bën urimin më të paparë për të shoqen

para 12 muajve - Ina

Ata kanë bashkë prej disa vitesh dhe si fryt i martesës mes tyre, ka ardhur në jetë djali Boiken. Bashkëshortja e futbollistit Lorik Cana, Monika feston sot ditëlindjen. Me këtë rast Loriku ka bërë një...

Lorik Cana bën urimin më të paparë për të shoqen

para 12 muajve - Java News

Ata kanë bashkë prej disa vitesh dhe si fryt i martesës mes tyre, ka ardhur në jetë djali Boiken. Bashkëshortja e futbollistit Lorik Cana, Monika feston sot ditëlindjen. Me këtë rast Loriku ka bërë një...

“Po plaket”, Lorik CANA uron bashkëshorten për ditëlindje

para 12 muajve - Newsport

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është i martuar me bukuroshen italiane Monica Ercoli, me të cilën ka edhe një djalë. Ditën e sotme bashkëshortja e Canës ka ditëlindjen dhe ish-futbollisti...

?Po plaket?, Lorik Cana bën urimin më të guximshëm për gruan e tij

para 12 muajve - Albeu

Lorik Cana tashmë prej kohësh është i martuar me bukuroshen italiane Monika dhe bashkë kanë edhe një djalë të bukur. Ama ditën e sotme, bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe këtë lajm Loriku e ka bërë...

Gruaja e tij e ka ditëlindjen, e papritur si e uron Lorik Cana!

para 12 muajve - OraInfo

Gruaja e Lorik Canës, Monika feston ditëlindjen e saj. Me këtë rast, nuk ka si të mungoi urimi nga bashkëshorti i saj, Loriku i cili në Instastory ka publikuar një fotografi bashkë me të në të cilën çifit...

Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje

para 12 muajve - Lajmi.net

Futbollisti i njohur, Lorik Cana vazhdon të jetë një emër mjaft i diskutuar në media. Ish-kapiteni i Kombëtares është i martuar prej vitesh me bukuroshen italiane, Monika Cana, shkruan lajmi.net Kjo e...

Gruaja e Lorikut feston ditëlindjen, futbollisti thotë se ajo po plaket

para 12 muajve - RTV 21

Monica ka pranuar një urim të veçantë nga Loriku Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është i martuar me modelen e njohur italiane, Monicën e cila sot feston ditëlindjen e saj. Me rastin e...

Urimi i veçantë i Lorik Canës për ditëlindjen e bashkëshortes

para 12 muajve - Bota Press

Ish-futbollisti Lorik Cana është i martuar me italianen Monika Cana. Bukuroshja italiane sot festonë ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as urimi i bashkëshortit të saj. “Po plaket”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK