http://kariera.mk

Nxjerr asetet tërësisht, Bebe Rexha ‘çmend’ fansat me foton e fundit

para 5 muajve - Lajmi.net

Komentohet vazhdimisht për format trupore të saj. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha përflitet gjithnjë në mediat rozë për paraqitjet e zjarrta që bën, shkruan lajmi.net Mbrëmë ajo ishte prezente në shfaqjen...

Ja si u dukën Bebe Rexha dhe Rita Ora në sfilatën ” Victoria’s Secret”

para 5 muajve - RTV 21

Artistet shqiptare performuan në sfilatën e “Victoria’s Secret” Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë performuar mbrëmë në sfilatën e “Victoria’s Secret”. Rita...

Rita Ora super-seksi këndon në skenën e Victoria’s Secret

para 5 muajve - Zeri

Siç kemi raportuar më herët, Rita Ora ishte pjesë e shout më të famshëm të modës në botë, atë të “Victoria’s Secret”, transmeton Zeri.info. LEXO EDHE: Trupat prej një milionë dollarëve: Revyja e Victoria’s...

Kendall Jenner, mbretëresha e sfilatës së “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kendall Jenner e nisi karrierën e saj si engjëll i Victoria’s në vitin 2015 dhe që prej asaj dite ajo ka korrur vetëm suksese. Motra e klanit Kardashian-Jenner shkëlqeu në pasarelën e “Victoria’s Secret”....

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - Zhurnal

Mbrëmë ka qenë show i madh "Victoria's Secret Fashion". Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner Hadidët janë kthyer përsëri së bashku në...

Rita Ora super-seksi këndon në skenën e Victoria’s Secret –

para 5 muajve - Ina

Siç kemi raportuar më herët, Rita Ora ishte pjesë e shout më të famshëm të modës në botë, atë të “Victoria’s Secret”, transmeton Zeri.info. LEXO EDHE: Trupat prej një milionë dollarëve: Revyja e Victoria’s...

Rita Ora super-seksi këndon në skenën e Victoria’s Secret –

para 5 muajve - Zeri

Siç kemi raportuar më herët, Rita Ora ishte pjesë e shout më të famshëm të modës në botë, atë të “Victoria’s Secret”, transmeton Zeri.info. LEXO EDHE: Trupat prej një milionë dollarëve: Revyja e Victoria’s...

Bebe Rexha ekspozon më shumë se ç’duhet trupin

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha përflitet gjithnjë në mediat rozë për paraqitjet e zjarrta që bën, shkruan lajmi.net Mbrëmë ajo ishte prezente në shfaqjen e “Victoria’s Secret Fashion Show”, e cila për...

Bella Hadid me fustan transparent dhe pa reçipeta në tepihun e kuq të Victoria’s Secret

para 5 muajve - Telegrafi

Ajo sfiloi gjatë mbrëmjes së kaluar në ngjarjen kryesore të modës së “Victoria’s Secret”. Bella Hadid ka qenë një ndër bukuroshet e shumta që kanë ecur në pistën e më të madhe të modës. Paraprakisht, 22-vjeçarja...

Bebe Rexha ndezë skenën në Victoria’s Secret Fashion Show

para 5 muajve - Alsat-M

Mbrëmë në spektaklin e Victoria’s Secret Show, ku vajzat më të bukur parakaluan në pasarelën e një prej emrave më të njohur të modës, performoi edhe Bebe Rexha. Shqiptaret gjithandej po na bëjnë krenarë...

FOTOT: Shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha “i vënë flakën” shfaqes së Victoria’s Secret

para 5 muajve - Gazeta Tema

Dy këngëtaret shqiptare me fame botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha ishin përzgjedhur për të performuar në shfaqjen e shumëpritur të modës Victoria’s Secret. Dhe yjet e muzikës pop kanë ndezur skenën me...

Zbuloni të përbashktën e Rita Orës dhe Bebe Rexhës në sfilatën e Victoria’s Secret dhe jo nuk janë flokët!

para 5 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme në sfilatën e Victoria Secret kanë marrë pjesë këngëtaret me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora. Vajzat kanë zgjedhur veshje ekstravagante, me të cilat kanë arritur të tërheqin...

Zbuloni të përbashktën e Rita Orës dhe Bebe Rexhës në sfilatën e Victoria’s Secret dhe jo nuk janë flokët!

para 5 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme në sfilatën e Victoria Secret kanë marrë pjesë këngëtaret me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora. Vajzat kanë zgjedhur veshje ekstravagante, me të cilat kanë arritur të tërheqin...

FOTOT: Kendall Jenner dhe motrat Hadit “pushtojnë” skenën

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kendall Jenner dhe motrat Gigi dhe Bella Hadit janë padyshim ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë. Dhe ato u shfaqën të mrekulluesshme në pistën Victoria’s Secret. Të veshura me të brendshme...

Bukuroshet shqiptare çojnë peshë publikun, si shkëlqeu Bebe Rexha në Victoria Show

para 5 muajve - Albeu

“ Victoria Fashion Show ” u rikthye në New York, aty ku pati fillesat 23 vite më parë. Ndër të therë në ceremoni mori pjesë edhe Bebe Rexha dhe Rita Ora. Sic e thamë në një artikull më parë, Ora shkëlqeu...

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë ka qenë show i madh "Victoria's Secret Fashion". Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net Hadidët janë kthyer përsëri...

Bebe Rexha si një flamengo në natën magjike të Victoria’s Secret

para 5 muajve - Telegrafi

Para një jave paralajmëroi se do të performojë në ngjarjen vjetore të modës në qytetin e New Yorkut. Një numër i madhe i modeleve sfiluan në pistën e modës të organizuar nga “Victoria’s Secret”. Pos Rita...

Bebe Rexha prezantohet me të brendshme në shfaqjen e “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Prive

Suepr seksi dhe i shfaqi të gjitha asetet e saj në të brendshme në pasarelën e njërës prej kompanive më të mëdha të modës në botë. Këngëtarja Bebe Rexha e cila u ftua të performojë mbrëmë në shfaqjen e...

Rita shkëlqeu në New York, tronditi me linjat trupore atraktive

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ajo njoftoi javën e kaluar si një nga interpretuesit e mëdhenj muzikor në ngjarjen vjetore të modës së “Victoria’s Secret Fashion Show”. Dhe Rita Ora u shfaq në pistën e modës në një nga shfaqjet më të...

Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen glamuroze të modës së “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Telegrafi

Ajo njoftoi javën e kaluar si një nga interpretuesit e mëdhenj muzikor në ngjarjen vjetore të modës së “Victoria’s Secret Fashion Show”. Dhe Rita Ora u shfaq në pistën e modës në një nga shfaqjet më të...

Mes ëngjëjve, Rita Ora tërbon skenën në Victoria Secret Show (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Në shfaqjen e mbrëmshme të Victoria Secret , padyshim që Rita ora ishte një sukses i vërtetë. Ajo ishte veshur në mënyrë shumë sensuale, ndërkohë që flokët ishte preferuar ti mbante të drejta dhe të gjata...

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - AlbPortali

Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net Loading... Hadidët janë kthyer përsëri së bashku në “Victoria’s Secret Fashion...

Performoi në Victoria’s Secret Show, Bebe për pak sa nuk zbuloi pjesët intime në këtë veshje

para 5 muajve - Lajmi.net

Pjesëmarrja e tyre ishte konfirmuar javë më parë. Artistet shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora javë më parë konfirmuan pjesëmarrjen e tyre në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Dhe tani,...

Modelja në fronin e Victoria’s Secret

para 5 muajve - RTV 21

“Nata e Kendall Jenner” në show-in e Victoria’s Secret Ishte viti 2015 hera e parë për modelen e njohur Kendall Jenner që po merrte pjesë në show-in e shtëpisë së madhe të modës Victoria’s Secret. Këtë...

Bebe Rexha rrezikon kaq shumë, për pak sa nuk zbulon pjesën më intime të trupit

para 5 muajve - Sovrani

Artistet shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora javë më parë konfirmuan pjesëmarrjen e tyre në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net Dhe tani, Bebe tregon se mbrëmë e ka përfunduar këtë show...

FOTOT: Rita Ora i “vë flakën” skenës

para 5 muajve - Gazeta Tema

Rita Ora vazhdon të shkëlqej në paraqitjet e saj. Ylli shqiptar me famë botërore së fundmi ka performuar në eventin humanitar që i dedikohet fëmijëve në nevojë i organizuar nga BBC. Ajo është shfaqur në...

Babai i Gigi & Bella Hadid në lidhje sekrete me modelen 44 vite më të re

para 6 muajve - Tetova Sot

Mohamed Hadid ka një lidhje sekrete me një modele, që ka afërsisht të njëjtën moshë me vajzat e tij të njohura. Ata janë njohur në Instagram para tre vitesh. “Unë i shkruajta përshëndetje dhe ai më dërgoi...

Modelja e Victoria’s Secret “ngre” temperaturat në Malibu

para 6 muajve - Tetova Sot

Modelja braziliane e Victoria’s Secret, Lais Ribeiro po shijon rrezet e diellit në Malibu, Kaliforni. 28 vjeçarja është fotografuar në plazh në shoqërinë e të dashurit të saj Jared Homan. Engjelli i Victoria’s...

FOTOT: Engjelli i Victoria’s Secret rrit temperaturat në Malibu

para 6 muajve - Gazeta Tema

Modelja braziliane e Victoria’s Secret, Lais Ribeiro po shijon rrezet e diellit në shoqërinë e të dashurit të saj Jared Homan, në plazhet e Malibu, Kaliforni. E veshur me bikini ngjyrë të kuqe 28 vjeçarja...

FOTOT: Zhvishet bukuroshja Bella Hadid, shfaqet më seksi se kurrë më parë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Bella Hadid konfirmoi zyrtarisht se do të sfilojë në shfaqjen e madhe të modës Victoria’s Secret. Dhe supermodelje tregoi edhe njëherë se e meritonte të përzgjidhej nga stilistja e famshme Victoria Beckham...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK