http://kariera.mk

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - Zhurnal

Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, është emër shumë i dashur për publikun. Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net. Kjo...

Fifi nderohet nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - RTV 21

Mirënjohje Fifit për kontributin shumëvjeçar Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi- Fifi ka marrë mirënjohje nga Komuna e Prishtinës. Këtë lajm artistja e ka bërë të ditur përmes rrjetit social...

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - Zeri

Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, është emër shumë i dashur për publikun. Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net. Kjo...

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - Lajmi.net

Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, është emër shumë i dashur për publikun. Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net. Kjo...

Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi është nderuar ditën e sotme me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Reperja e njohur si Fifi, e ka ndarë lajmin e mirë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale....

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

para 5 muajve - AlbPortali

Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net. Loading... Kjo mirënjohje, këngëtares iu dha për kontributin e dhënë në ngritjen e urave...

Ja çfarë bën Fifi në orët e vona të natës

para 5 muajve - Lajmi.net

Fifi nuk po ndalet së punuari. Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi është duke punuar vazhdimisht për të sjell projekte muzikore me të cilat menjëherë tërheq vëmendjen, shkruan lajmi.net. Para dy...

Ja çfarë bën Fifi në orët e vona të natës

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi është duke punuar vazhdimisht për të sjell projekte muzikore me të cilat menjëherë tërheq vëmendjen, shkruan lajmi.net. Loading... Para dy muajsh ajo e ka publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK