http://kariera.mk

Arrestohen dy shtetas grekë, transportojnë drogë nga Shqipëria

para 4 muajve - Lajmi.net

Një sasi droge është transportuar nga Shqipëria në drejtim të Greqisë nga dy shtetas grekë. Policia ka arrestuar një 36-vjeçar dhe një 26-vjeçar të cilëve ende nuk u bëhet me dije identiteti i tyre, ku...

Kapen dy shtetas grekë, transportojnë lëndë narkotike nga Shqipëria

para 4 muajve - Pa censure

Një sasi droge është transportuar nga Shqipëria në drejtim të Greqisë nga dy shtetas grekë. Policia ka arrestuar një 36-vjeçar dhe një 26-vjeçar të cilëve ende nuk u bëhet me dije identiteti i tyre, ku...

Detaje/ Kapen 40 kg drogë në kufirin greko-shqiptar

para 5 muajve - Sot News

Mbi 40 kg marijuanë dhe mbi 2 kg hashash çokollatë janë kapur në kufirin greko-shqiptar. Policia greke ka ndaluar në Sajadhe një mjet që vinte nga kufiri gjelbër. Brenda në mjet u gjetën dhe sekuestruan...

Makina e mbushur me drogë nga Shqipëria, prangosen dy persona në Greqi

para 5 muajve - Tetova Sot

Kapen në kufirin greko-shqiptar mbi 40 kg marijuanë dhe mbi 2 kg hashash çokollatë. Sipas medieve greke, mësohet se Policia ka ndaluar në Sajadhe një mjet që vinte nga kufiri gjelbër. Në mjet u gjetën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK