http://kariera.mk

Policia zbulon arsenal armësh në Ranillug

para 5 muajve - Kallxo

Një sasi e madhe e armëve dhe mjeteve shpërthyese janë sekuestruar sot në një shtëpi në Komunën e Ranillugut. Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve...

Sekuestrohet një ‘depo’ me armë në komunën e Ranillugut

para 5 muajve - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Ranillug, sekuestrohen mjete shpërthyese

para 5 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda në bashkëpunim me Policinë e Kosovës kanë bastisur një shtëpi të pabanuar në komunën e Ranillugut ku kanë gjetur dhe  sekuestruar një numër...

Konfiskohen sasi e madhe armësh në Ranillug

para 5 muajve - Koha.net

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Sekuestrohet një ‘depo’ me armë në komunën e Ranillugut

para 5 muajve - RTV 21

Do të vazhdohet me procedura hetimore, me qëllim të ndriçimit dhe sqarimit të të gjitha rrethanave lidhur me këtë çështje Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve...

Prokuroria Themelore e Gjilanit sekuestron mjete shpërthyese

para 5 muajve - Zeri

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Prokuroria Themelore e Gjilanit sekuestron mjete shpërthyese

para 5 muajve - Lajmi.net

Bastisja është realizuar, në shtëpinë e pabanuar dhe objektet përcjellëse, pronë e të dyshuarit J.S. Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme...

Bastiset një ‘depo’ me armë në komunën e Ranillugut

para 5 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Kanosen për pronë, tre të arrestuar

para 5 muajve - RTV 21

Policia ka konfiskuar edhe armë Janë arrestuar tre të dyshuar dje rreth orës 08:00 në fshatin Landovicë të Prizrenit. Sipas policisë pas një mosmarrëveshje lidhur me pronën kishte pasur edhe kanosje. “Gjatë...

Sekuestrohet një depo me armë në Gjilan

para 5 muajve - Pa censure

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Sekuestrohen një mori armësh në komunën e Ranillugut

para 5 muajve - Periskopi

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Sekuestrohet një ‘depo’ me armë në komunën e Ranillugut

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas prokurorisë, bastisja është realizuar, në shtëpinë e pabanuar dhe objektet përcjellëse, pronë e të dyshuarit J.S., i cili gjatë bastisjes nuk është gjetur në vendin e ngjarjes, me ç’ rast gjatë kontrollimit...

Tre persona të arrestuar në Prizren

para 5 muajve - Telegrafi

Tre persona janë arrestuar në fshatin Landovicë të Prizrenit, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje lidhur me pronën kishin kanosur njëri-tjetrit. Gjatë legjitimimit dhe kontrollimit tek njëri prej...

Me kërkesë të Prokurorisë sekuestrohen mjete shpërthyese

para 5 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Gjilan: Sekuestrohen mjete shpërthyese

para 5 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, në bazë të informacioneve të arsyeshme dhe në bashkëpunim dhe koordinim me Gjykatën Themelore në Gjilan dhe Policinë e Kosovës, kanë realizuar...

Bastiset një shtëpi në Kçiq të Vogël, sekuestrohet një pushkë automatike

para 5 muajve - Klan Kosova

Në orët e hershme të mëngjesit policia ka realizuar një bastisje në një shtëpi në fshatin Kçiq të Vogël të Mitrovicës. Bastisja siç njofton policia, është realizuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga...

Bastiset një shtëpi në Mitrovicë, sekuestrohet një armë

para 5 muajve - Kallxo

Një armë është sekuestruar mëngjesin e sotëm në fshatin Kçiç i Vogël në Mitrovicë. Policia ka njoftuar se pas informacioneve dhe dëshmive të arsyeshme policia ka realizuar një bastisje në një shtëpi, ku...

Policia në Mitrovicë sekuestron një armë

para 5 muajve - Telegrafi

Policia në Mitrovicë në orët e mëngjesit ka realizuar një bastisje në një shtëpi në fshatin Kçiq i Vogël të Mitrovicës. Bastisja është realizuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në...

Në Kçiq të Mitrovicës, arrestohet një i dyshuar për kanosje

para 5 muajve - Kallxo

Policia në Mitrovicë mëngjesin e sotëm, kanë realizuar një bastisje në një shtëpi në fshatin Kçiq i Vogël të Mitrovicës. Sipas një komunikate për media të lëshuar nga zyra për informim e Drejtorisë Rajonale...

Policia konfiskon një armë automatike në Mitrovicë

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas Policisë, bastisja është realizuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Mitrovicë. “Në cilësi të të dyshuarit është arrestuar R. M., 30 vjeçar, i cili dyshohet se ka pasur në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK