http://kariera.mk

Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Zeri

Gjykata Themelore në Prishtinë, u ka caktuar masën e paraburgimit nga një muaj gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar...

Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Lajmi.net

Gjykata Themelore në Prishtinë, u ka caktuar masën e paraburgimit nga një muaj gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar...

Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore në Prishtinë, u ka caktuar masën e paraburgimit nga një muaj gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar...

​ Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Telegrafi

Gjykata Themelore e Prishtinës u ka caktuar nga një muaj paraburgim gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar masa e paraburgimit...

​ Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - RTV 21

Gjykata Themelore e Prishtinës u ka caktuar nga një muaj paraburgim gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar masa e paraburgimit...

Nga një muaj paraburgim zyrtarit shqiptar në Ministrinë e Diasporës dhe gardianit serb për ryshfet

para 9 muajve - Koha.net

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit Stefan Veliqkoviq për shkak të dyshimit të bazuar se...

Detaje të planit të arratisjes së malazezit nga Burgu i Sigurisë së Lartë

para 9 muajve - Gazeta Express

Katër muaj pasi u kapën në lagjen Kalabria të Prishtinës, banda kriminale malazeze, pjesë e së cilës ishte edhe një 23-vjeçare kosovare, së fundmi kanë shkaktuar kaos edhe në Burgun e Sigurisë së Lartë...

Gardiani kishte marre 3 mijë euro për planin e arratisjes së malazezit nga burgu i Dyzit

para 9 muajve - Lajmi.net

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Gardiani Veliçkoviq pranon se i kishte premtuar malazezit të arratiset nga burgu

para 9 muajve - Zeri

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Gardiani Veliçkoviq pranon se i kishte premtuar malazezit të arratiset nga burgu

para 9 muajve - Zeri

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Dosja e Prokurorisë: 3 mijë euro për planin për arratisjen e malazezit nga burgu i Dyzit

para 9 muajve - Kallxo

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Ai ishte arrestuar para disa javësh...

Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Gazeta e re

Gjykata Themelore e Prishtinës u ka caktuar nga një muaj paraburgim gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar masa e paraburgimit...

​ Një muaj paraburgim për gardianin dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - Pa censure

Gjykata Themelore e Prishtinës u ka caktuar nga një muaj paraburgim gardianit të burgut për Siguri të Lartë dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës. “Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar masa e paraburgimit...

​ Një muaj paraburgim për gardianin e burgut dhe zyrtarin e Ministrisë

para 9 muajve - KosovaPress

“Të pandehurve S.V dhe P.M iu është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej një  muaji për secilin veç e veç nga .07.11.2018 deri më t.07.12.2018”, thuhet në komunikatën e Gjykatës. Ekziston dyshimi...

Gardiani kishte marrë 3 mijë euro për planin për arratisjen e malazezit nga burgu i Dyzit

para 9 muajve - Gazeta e re

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Gardiani mori 3 mijë euro për të ndihmuar arratisjen e malazezit nga burgu i Dyzit

para 9 muajve - Illyria

Prishtinë, 9 nëntor 2018 – Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviqi...

Gardiani kishte marrë 3 mijë euro për planin e arratisjes së malazezit nga burgu i Dyzit

para 9 muajve - Ekonomia Online

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Gardiani kishte marre 3 mijë euro për planin e arratisjes së malazezit

para 9 muajve - Pa censure

Stefan Veliçkoviq, gardian në burgun e Dyzit, po dyshohet se premtoi se nga aty mund ta nxjerrë njërin prej personave më të kërkuar në Malin e Zi, Mario Millosheviqin. Millosheviq ishte arrestuar para...

Plani i gardianit për arratisjen e malazezit ishte zbuluar nga Drejtoria e Burgut

para 9 muajve - Zeri

Drejtoria e Burgut të Sigurisë së Lartë rreth një muaj më parë kishte vërejtur lëvizjet e dyshimta dhe përqendrimin e madh të gardianit Stefan Veliçkoviq te malazezi i paraburgosur Mario Milosheviq, i...

Zyrtari qeveritar pranon se ka dhënë para për ta ndihmuar arratisjen e një të burgosuri

para 9 muajve - Koha.net

Petrit Mustafa, zyrtar në Ministrinë e Diasporës, e kishte njohur që prej kohësh serbin e kërkuar nga INTERPOLI, Mario Milosheviq. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë në deklaratën e tij dhënë hetuesisë....

Mësohen emrat e zyrtarëve që u kapen për ryshfet

para 9 muajve - Bota Press

Një gardian i burgut të Dyzit dhe një zyrtar i Ministrisë së Diasporës janë arrestuar sot për ryshfet. Stefan Veliçkoviq është arrestuar pasi bashkë me Petrit Mustafën kanë tentuar të arratisin nga burgu...

Kosovë/ Si u ndihmua për arratisjen e një të burgosuri

para 9 muajve - Java News

Petrit Mustafa, zyrtar në Ministrinë e Diasporës, e kishte njohur që prej kohësh serbin e kërkuar nga INTERPOLI, Mario Milosheviq. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë në deklaratën e tij dhënë hetuesisë....

Zyrtari qeveritar pranon se ka dhënë para për ta ndihmuar arratisjen e një të burgosuri

para 9 muajve - Periskopi

Petrit Mustafa, zyrtar në Ministrinë e Diasporës, e kishte njohur që prej kohësh serbin e kërkuar nga INTERPOLI, Mario Milosheviq. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë në deklaratën e tij dhënë hetuesisë....

Prokuroria kërkon paraburgimin e zyrtarëve që tentuan të ndihmojnë arratisjen e malazezit

para 9 muajve - Lajmi.net

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë kërkesën për paraburgimin e dy të dyshuarve, të cilët kanë tentuar të ndihmojnë në arratisjen e malazezit Mario Milosheviq nga burgu i Sigurisë së Lartë në Dyz....

Prokuroria kërkon paraburgimin e oficerit korrektues dhe zyrtarit qeveritar

para 9 muajve - Zeri

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë kërkesën për paraburgimin e dy të dyshuarve, raporton "Zëri.info". Zëvëndëskryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Ibrahim Berisha i ka thënë “ Zërit...

Suspendohet oficeri korrektues Stefan Veliçkoviq

para 9 muajve - Zeri

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin korrektues Stefan Veliçkoviq i cili pubnonte në Burgun e Sigurisë së Lartë, transmeton "Zëri.info". Sipas njoftimit për media pezullimi i tij...

Ministria e Diasporës pezullon zyrtarin pas arrestimit për dhënie ryshfeti

para 9 muajve - Kallxo

Ministria e Diasporës ka marrë vendim që të pezullojë nga puna zyrtarin Petrit Mustafa deri në vendimin përfundimtar të organeve kompetente. Kjo pasi që i njëjti zyrtar është arrestuar nga Policia nën...

Ministria e Diasporës e pezullon zyrtarin për marrje ryshfeti

para 9 muajve - Zhurnal

Një zyrtar i ministrisë së Diasporës është arrestuar sot nga Policia e Kosovës i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria...

Prokuroria kërkon paraburgimin e zyrtarëve që tentuan të ndihmojnë arratisjen e malazezit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë kërkesën për paraburgimin e dy të dyshuarve, të cilët kanë tentuar të ndihmojnë në arratisjen e malazezit Mario Milosheviq nga burgu i Sigurisë së Lartë në Dyz....

Ministria e Diasporës e pezullon zyrtarin e zënë më ryshfet

para 9 muajve - Gazeta Express

Një zyrtar i ministrisë së Diasporës është arrestuar sot nga Policia e Kosovës i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria...

U zë duke marrë ryshfet, ministria e Diasporës merr masa ndaj zyrtarit të saj

para 9 muajve - OraInfo

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një zyrtar të Ministrisë së Diasporës, i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria e Diasporës...

Pezullohet nga puna zyrtari i Ministrisë së Diasporës

para 9 muajve - Zeri

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike ka marrë vendim që ta pezullojë nga puna zyrtarin P.M  të dyshuar për marrje, dhënie ryshfeti dhe përvetësim në detyrë, transmeton zeri.info. Sipas njoftimit...

Pezullohet nga puna zyrtari i ministrisë së Diasporës i arrestuar për ryshfet

para 9 muajve - Lajmi.net

Një zyrtar i ministrisë së Diasporës është arrestuar sot nga Policia e Kosovës i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria...

Arsyeja e arrestimit të gardianit serb dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës

para 9 muajve - Lajmi.net

Një gardian serb dhe një tjetër zyrtar i Ministrisë së Diasporës, janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një komunikate për media, ku theksohet se ata janë të dyshuar...

Malazezët tentojnë të arratisen nga burgu i Sigurisë së Lartë

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka arrestuar S. V gardian i Shërbimit Korrektues të Kosovës dhe P. M shqiptar, zyrtar në Ministrinë e Diasporës...

Arrestohen dy persona për ryshfet

para 9 muajve - Klan Kosova

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, të mërkurën me datë 07 nëntor 2018, pas hetimeve të kryera kanë arrestuar dy persona, nën dyshimin për “ marrje ryshfeti”, dhënie “ryshfeti”...

Gardiani e zyrtari i Ministrisë së Diasporës dyshohen se bënë pazar për arratisjen e malazezit Mario Millosheviq

para 9 muajve - Kallxo

Një zyrtar i Ministrisë së Diasporës, Petrit Mustafa, dyshohet se i kishte dhënë 3 mijë euro një gardiani të Shërbimit Korrektues të Kosovës në Burgun e Sigurisë së Lartë, Stefan Veliqkoviq, si ryshfet...

Arrestohen dy persona për ryshfet

para 9 muajve - Klan Kosova

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, të mërkurën me datë 07 nëntor 2018, pas hetimeve të kryera kanë arrestuar dy persona, nën dyshimin për “ marrje ryshfeti”, dhënie “ryshfeti”...

Arrestohen dy persona për kryerjen e veprave penale “marrje ryshfeti”, dhënie “ryshfet” dhe “përvetësim në detyrë”

para 9 muajve - Klan Kosova

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, të mërkurën me datë 07 nëntor 2018, pas hetimeve të kryera kanë arrestuar dy persona, nën dyshimin për “ marrje ryshfeti”, dhënie “ryshfeti”...

Një shqiptar dhe një serb arrestohen për ryshfet

para 9 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar për ‘marrje ryshfeti’, ‘dhënie ryshfeti’ dhe ‘përvetësim në detyrë’, ku njëri është zyrtar në Ministrinë e Diasporës, ndërsa tjetri gardian i Shërbimit...

Malazezët tentojnë të arratisen nga burgu i Sigurisë së Lartë

para 9 muajve - Zeri

Policia e Kosovës konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka arrestuar S. V gardian i Shërbimit Korrektues të Kosovës  dhe P. M shqiptar, zyrtar në Ministrinë e Diasporës...

Arrestohet Gardiani serb dhe zyrtari i Ministrisë së Diasporës për marrje dhe dhënie të rryshfetit

para 9 muajve - Fakti Ditor

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, me datën 7 nëntor 2018, pas ndërmarrjes së veprimeve hetimore, ka bërë arrestimin e dy personave të dyshuar,...

Arrestohen dy persona të dyshuar marrje dhe dhënie ryshfeti

para 9 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka arrestuar dy personave të dyshuar, për vepra penale ‘marrje ryshfeti’. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria...

Ministria e Diasporës deklarohet pas arrestimit të zyrtarit të saj

para 9 muajve - Albinfo

Ministria e Diasporës me anë të një njoftimi ka deklaruar në lidhje me arrestimin e zyrtarit të saj. Në njoftim thuher se me të marrë njoftimin nga ana e mediave për arrestimin e një zyrtari të Ministrisë...

Gardiani serb dhe zyrtari i Ministrisë së Diasporës në prangat e policisë për marrje të rryshfetit

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës, ka arrestuar dy persona, njëri gardian i Shërbimit Korrektues të Kosovës S.V i nacionalitetit serb dhe P.M Zyrtar në Ministrinë e Diasporës. Ata dyshohen për veprat penale ‘marrje ryshfeti’,...

Arrestohen për ryshfet një gardian i SHKK-së dhe një zyrtar i Ministrisë së Diasporës

para 9 muajve - Kallxo

Arrestohen dy persona të dyshuar për kryerjen e veprave penale ‘marrje ryshfeti’, ‘dhënie ryshfeti’ dhe ‘përvetësim në detyrë’ Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe...

Arrestohet një gardian i Shërbimit Korrektues dhe një zyrtar në Ministrinë e Diasporës

para 9 muajve - RTV 21

Janë arrestuar dy persona të dyshuar për kryerjen e veprave penale ‘marrje ryshfeti’, ‘dhënie ryshfeti’ dhe ‘përvetësim në detyrë’ Dy të dyshuar janë arrestuar mbrëmë nën dyshimin për kryerjen e veprave...

Gardiani serb e zyrtari shqiptar në Ministrinë e Diasporës arrestohen për ryshfet

para 9 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar dy persona për marrje të ryshfetit. Të arrestuarit janë një burrë serb, gardian në Shërbimin Korrektues të Kosovës, dhe një...

Ministria e Diasporës e pezullon zyrtarin për marrje ryshfeti

para 9 muajve - Periskopi

Një zyrtar i ministrisë së Diasporës është arrestuar sot nga Policia e Kosovës i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria...

U zë duke marrë ryshfet, ministria e Diasporës merr masa ndaj zyrtarit të saj

para 9 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një zyrtar të Ministrisë së Diasporës, i dyshuar për veprën penale “marrje ryshfeti” dhe “përvetësim në detyrë”. Menjëherë pas marrjes së këtij lajmi, ministria e Diasporës...

Ky është zyrtari i Ministrisë së Diasporës që u kap duke u marrë me ryshfet!

para 9 muajve - Bota Press

Petrit Mustafa, zyrtar në Ministrinë e Diasporës dhe Investimeve Strategjike është njëri nga dy të arrestuarit nga Policia e Kosovës nën dyshimin për kryerjen e veprave penale marrje ryshfeti, dhënie ryshfeti...

Ministria e Diasporës pezullon nga puna zyrtarin që dha 3 mijë euro ryshfet

para 9 muajve - Pa censure

Ministria e Diasporës ka informuar se ka pezulluar nga detyra zyrtarin P.M, i cili u arrestua me dyshimin se dha ryshfet 3 mijë euro. Sekretarja e Përgjithshme e ministrisë së Diasporës ka marrë vendim...

Suspendohet nga puna zyrtari i Ministrisë së Diasporës që u arrestua nga Policia

para 9 muajve - Gazeta e re

Ministria e Diasporës nëpërmjet një komunikate për media njofton se sot duke marrë për bazë sistemin e vijueshmërisë në punë të hyrje – daljeve dhe shkrimeve të mediave në lidhje me arrestimin e dy personave...

Ministria e Diasporës pezullon zyrtarin e dyshuar për marrje të ryshfetit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ministria e Diasporës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se ka pezulluar zyrtarin e saj Petrit Mustafa, i dyshuar për marrje/dhënie të ryshfetit. “Me datën 08.11.2018 duke marrë për bazë...

Ministria e Diasporës pezullon zyrtarin e saj të dyshuar për ryshfet

para 9 muajve - Sovrani

Ministria e Diasporës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se ka pezulluar zyrtarin e saj Petrit Mustafa, i dyshuar për marrje/dhënie të ryshfetit. “Me datën 08.11.2018 duke marrë për bazë...

Suspendohet nga puna zyrtari i Ministrisë së Diasporës që u arrestua nga Policia

para 9 muajve - KosovaPress

“Si rezultat i informatës së dërguar nga policia e Kosovës ku thuhet se bëhet fjalë pikërisht për të dyshuarin P.M., zyrtar në Ministrinë e Diasporës, është informuar Ministri i Diasporës dhe investimeve...

Malazezët tentojnë të arratisen nga burgu i Sigurisë së Lartë

para 9 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka arrestuar S. V., gardian i Shërbimit Korrektues të Kosovës, dhe P. M., shqiptar, zyrtar në Ministrinë e Diasporës...

Malazezët tentojnë të arratisen nga burgu i Sigurisë së Lartë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ka arrestuar S. V gardian i Shërbimit Korrektues të Kosovës  dhe P. M shqiptar, zyrtar në Ministrinë e Diasporës...

Mësohen emrat e zyrtarëve që u arrestuan për ryshfet

para 9 muajve - Periskopi

Të mërkurën Policia e Kosovës i ka arrestuar dy zyrtarë publik bazuar në dyshime për dhënie e marrje ryshfeti. Siç ka mësuar “Koha Ditore” të arrestuar janë Stefan Veliqkoviq dhe Petrit Mustafa. Veliqkoviq...

Arrestohet Gardiani serb dhe zyrtari i Ministrisë së Diasporës për marrje dhe dhënie të rryshfetit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit,  me datën 7 nëntor 2018, pas ndërmarrjes së veprimeve hetimore, ka bërë arrestimin e dy personave të dyshuar,...

Një shqiptar dhe një serb arrestohen për ryshfet

para 9 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës, pas ndërmarrjes së veprimeve hetimore, ka arrestuar dy persona nën dyshimin për kryerjen e veprave penale marrje ryshfeti, dhënie ryshfeti dhe përvetësim në detyrë. Personat e arrestuar...

Arrestohen një gardian dhe një zyrtar për marrje ryshfeti

para 9 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, pas ndërmarrjes së veprimeve hetimore, ka bërë arrestimin e dy personave nën dyshimin për kryerjen e veprave penale...

Arrestohen dy persona të dyshuar për kryerjen e veprave penale ‘marrje ryshfeti’, ‘dhënie ryshfeti’ dhe ‘përvetësim në detyrë’

para 9 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, me datën 7 nëntor 2018, pas ndërmarrjes së veprimeve hetimore, ka bërë arrestimin e dy personave të dyshuar, nën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK