http://kariera.mk

SKANDAL/ Pas daljes nga burgu, ish-deputetit socialist i kthehet dhe pasuria

para 5 muajve - Standard

Ish-deputeti socialist Mark Frroku është liruar pak muaj më parë nga burgu, ku ishte dënuar m 7 vite dënim. Ai u la i lirë për sjellje të mirë si dhe për shkak se kishte bashkëshorten të sëmurë. Por pas...

Gjykata i kthen Mark Frrokut, 4 nga 12 pronat e sekuestruara

para 5 muajve - Albeu

Gjykata e Apelit, ka vendosur ditwn e sotme qw ti kthejw nw pronwsi 4 prona tw sekuestruara ish-deputetit socialist Mark Frrokut. Pronat e sekuestruara të Frrokut, shkojnë në vlerën 1.5 milionë euro, ndwrsa...

Apeli heq nga sekuestro katër prona të Mark Frrokut

para 5 muajve - Sot News

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për konfiskimin e pronave të ish-deputetit Mark Frroku duke hequr nga sekuestro vetëm 4 prona të konfiskuara më parë nga Gjykata e Shkallës...

E liruan nga burgu për sjellje të mirë, ish-deputetit socialist i kthehet edhe pasuria

para 5 muajve - Sot News

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për konfiskimin e pronave të ish-deputetit Mark Frroku duke hequr nga sekuestro vetëm 4 prona të konfiskuara më parë nga Gjykata e Shkallës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK