http://kariera.mk

Deputeti i VV-së sulmon Molliqajn

para 5 muajve - Albeu

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje , Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj ka komentuar deklaratat...

“Kushdo që del nga VV-ja përfundon në PDK”

para 5 muajve - OraInfo

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje ka dalur me një deklaratë për ata që po dalin jashtë VV-së. Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e...

Deputeti i VV-së flet për shkarkimet e drejtorëve nga Shpend Ahmeti: Kushdo që del nga VV-ja përfundon në PDK

para 5 muajve - Telegrafi

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj në një intervistë për Telegrafin ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të...

Deputeti i VV-së: Kushdo që del nga VV-ja përfundon në PDK

para 5 muajve - Gazeta Express

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj ka komentuar deklaratat...

Deputeti i VV-së flet për shkarkimet e drejtorëve nga Shpend Ahmeti

para 5 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj në këtë intervistë...

Deputeti i VV-së flet për shkarkimet e drejtorëve nga Shpend Ahmeti

para 5 muajve - Zeri

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj në një intervistë për Telegrafin ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të...

Deputeti i VV-së: Kushdo që del nga VV-ja shkon në PDK

para 5 muajve - Periskopi

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj ka komentuar deklaratat...

Deputeti i VV-së: Kushdo që del nga VV-ja përfundon në PDK

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj ka komentuar deklaratat...

Deputeti i VV-së flet për shkarkimet e drejtorëve nga Shpend Ahmeti

para 5 muajve - Bota Press

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës. Rexhaj në këtë intervistë...

Salih Salihu: VV vazhdimisht e kundërshton Ahmetin, s’ka si të vazhdohet tutje

para 5 muajve - Klan Kosova

Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit...

Salihu: VV vazhdimisht e kundërshton Ahmetin, s’ka si të vazhdohet tutje

para 5 muajve - Lajmi.net

Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit...

Sali Salihu: VV vazhdimisht e kundërshton Ahmetin, s’ka si të vazhdohet tutje

para 5 muajve - Klan Kosova

Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit...

Shpend Ahmeti i kërkon debat publik Albin Kurtit

para 6 muajve - Medial

Kryetari i PSD-së dhe Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka kërkuar debat publik kryetarit të VV-së, Albin Kurtit. Ahmeti ka thënë se për gjendjen në Prishtinë, përgjegjës nuk janë drejtorët e VV-së, por lideri...

Ahmeti ironizon: Kurti i pagabueshëm, tjerët edhe të vdekshëm

para 6 muajve - Koha.net

Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti, dikur bashkëpunëtor i afërt i Albin Kurtit, kryetar i Vetëvendosjes, ka ironizuar duke thënë se “në Vetëvendosje, një person është i pagabueshëm dhe të tjerët janë të gabueshëm e të vdekshëm”.

Vetëvendosje e “kërcënon” seriozisht Shpend Ahmetin, pas shkarkimit të drejtorëve të VV-së

para 6 muajve - Bota Press

Pas deklaratave të sotme të kryetarit të Prishtinës dhe shkarkimit të disa drejtorëve të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë ardhur edhe reagimet e para nga ana e zyrtarëve nga partia e Albin Kurtit. Është ish-...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK