http://kariera.mk

Lekaj: Rruga Gurrakoc-Klinë përfundon vitin e ardhshëm

para 5 muajve - Kallxo

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, nën shoqërinë e deputetit të AAK-së, Bekë Berisha, sot kanë vizituar punimet në asfaltimin e rrugës Gurrakoc – Klinë, rrugë kjo që sipas Lekajt, “do ta lehtësojë...

Me 1 milion euro do të shtrohen 16 kilometra asfalt në rrugën Gurrakoc - Klinë

para 5 muajve - Koha.net

I pari i infrastrukturës, Pal Lekaj, bashkë me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha, vizitoi punimet në asfaltimin e rrugës Gurrakoc – Klinë, rrugë kjo që e lehtëson dukshëm qarkullimin rrugor...

Lekaj: Investimet në rrugën Gurrakoc – Klinë lehtësojnë jetën e banorëve të Istogut e Klinës

para 5 muajve - Lajmi.net

I pari i infrastrukturës, Pal Lekaj, bashkë me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha, vizitoi punimet në asfaltimin e rrugës Gurrakoc – Klinë, rrugë kjo që e lehtëson dukshëm qarkullimin rrugor...

Sistemi Inteligjent i Transportit do të ketë ndikim në rritjen e sigurisë në trafik

para 5 muajve - Telegrafi

Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor i udhëhequr nga ministri Pal Lekaj, janë takuar sot ku u diskutua implementimi i projekteve për rritjen e sigurisë rrugore, me theks të veçantë gjatë natës. Anëtarët...

Sistemi Inteligjent i Transportit do të ketë ndikim në rritjen e sigurisë në trafik

para 5 muajve - Medial

Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor i udhëhequr nga ministri Pal Lekaj, janë takuar sot ku u diskutua implementimi i projekteve për rritjen e sigurisë rrugore, me theks të veçantë gjatë natës. Anëtarët...

Lekaj njofton Këshillin e Sigurisë së Trafikut Rrugor për projektin e ITS-it

para 5 muajve - Klan Kosova

Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor (KSTRr), i udhëhequr nga ministri Pal Lekaj, mbajti mbledhjen e radhës me ç‘rast u diskutua implementimi i projekteve për rritjen e sigurisë rrugore, me theks të...

Me Sistem inteligjent të transportit për rritje të sigurisë në trafikun rrugor

para 5 muajve - Koha.net

Prishtinë, 9 nëntor - Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor (KSTRr), i udhëhequr nga ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, mbajti mbledhjen e radhës me ç ‘rast u diskutua implementimi i projekteve për...

Lekaj: Investimet që lehtësojnë jetën e banorëve të Istogut e Klinës

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas një komunikate të MI-së, kjo rrugë me gjatësi prej 16 kilometra, po asfaltohet nga Ministria e Infrastrukturës dhe ka kosto mbi një milionë euro. Ministri Lekaj duke i uruar qytetarët për këtë rrugë...

Lekaj: Investimet në rrugën Gurrakoc-Klinë lehtësojnë jetën e banorëve të Istogut e Klinës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ministri i infrastrukturës, Pal Lekaj, bashkë me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha, vizitoi punimet në asfaltimin e rrugës Gurrakoc–Klinë, rrugë kjo që e lehtëson dukshëm qarkullimin rrugor...

Lekaj njofton KSTRr-në për projektin e ITS-it

para 5 muajve - Lajmi.net

Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor (KSTRr), i udhëhequr nga ministri Pal Lekaj, mbajti mbledhjen e radhës me ç ‘rast u diskutua implementimi i projekteve për rritjen e sigurisë rrugore, me theks të...

Lekaj njofton KSTRr-në për projektin e ITS-it

para 5 muajve - Ekonomia Online

Këshilli i Sigurisë së Trafikut Rrugor (KSTRr), i udhëhequr nga ministri Pal Lekaj, mbajti mbledhjen e radhës me ç ‘rast u diskutua implementimi i projekteve për rritjen e sigurisë rrugore, me theks të...

Sistemi Inteligjent i Transportit do të ketë ndikim në rritjen e sigurisë në trafik

para 5 muajve - KosovaPress

Anëtarët u njoftuan detajisht edhe për projektin e Sistemit Inteligjent të Transportit (ITS) që do të ketë ndikim të madh në rritjen e sigurisë në trafikun rrugor. “Lekaj theksoi se ky sistem do të ofroj...

Bllokohet rruga Gurrakoc – Zallq për shkak të punimeve

para 5 muajve - Lajmi.net

Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të asfaltimit të rrugës rajonale Gurrakoc (Istog) – Klinë do të jetë e bllokuar për qarkullim të automjeteve. Sipas këtij njoftimi, aksi rrugor Gurrakoc-...

Bllokohet rruga Gurrakoc – Zallq për shkak të punimeve

para 5 muajve - Kallxo

Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të asfaltimit të rrugës rajonale Gurrakoc (Istog) – Klinë do të jetë e bllokuar për qarkullim të automjeteve. Sipas këtij njoftimi, aksi rrugor Gurrakoc-...

Ndalohet për qarkullim aksi rrugor Gurrakoc–Zallq

para 5 muajve - Telegrafi

Sot ndalohet qarkullimi i automjeteve në rrugën Gurrakoc – Zallq, pasi fillon asfaltimi i rrugës rajonale Gurrakoc (Istog) -Klinë. Rruga do të jetë e bllokuar për qarkullim nga sot deri më 12 nëntor, ka...

Bllokohet rruga Gurrakoc – Zallq për shkak të punimeve

para 5 muajve - Bota Press

Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të asfaltimit të rrugës rajonale Gurrakoc (Istog) – Klinë do të jetë e bllokuar për qarkullim të automjeteve. Sipas këtij njoftimi, aksi rrugor Gurrakoc-...

Ndalohet për qarkullim aksi Gurrakoc – Zallq

para 5 muajve - KosovaPress

Rruga do të jetë e bllokuar për qarkullim nga sot deri më 12 nëntor, ka njoftuar Ministria e Infrastrukturës. Ministria e Infrastrukturës  kërkon nga qytetarët që të shmangin lëvizjen gjatë këtyre ditëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK