http://kariera.mk

Hoxha nga Tirana: Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllai im

para 5 muajve - Iliria News

Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili është imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjërate tha se çdo mysliman është vëllai im, duke përfshirë edhe serbët myslimanë. Një serb kishte pranuar...

Hoxha nga Tirana: Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllai im

para 5 muajve - Ina

Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili është imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjërate tha se çdo mysliman është vëllai im, duke përfshirë edhe serbët myslimanë. Një serb kishte pranuar...

Hoxha nga Tirana: Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllai im

para 5 muajve - Alsat-M

Hoxhë Ahmed Kalaja, i cili është imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjërate tha se çdo mysliman është vëllai im, duke përfshirë edhe serbët myslimanë. Një serb kishte pranuar...

Hoxhë Ahmed Kalaja: Nëse një serb bëhet mysliman ai është vëllau im![Video]

para 5 muajve - AlbPortali

Hoxhë Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Loading... Një serb kishte...

Hoxhë Ahmed Kalaja: Nëse një serb bëhet mysliman ai është vëllau im![Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Hoxhë Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Një serb kishte pranuar Islamin...

“Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllau im”

para 5 muajve - OraInfo

Hoxhë shqiptar, Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Një serb kishte pranuar...

Hoxha shqiptar: Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllau im

para 5 muajve - Gazeta Express

Hoxhë Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Një serb kishte pranuar Islamin...

Hoxhë Ahmed Kalaja: Nëse një serb bëhet mysliman ai është vëllau im!

para 5 muajve - Pa censure

Hoxhë Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Një serb kishte pranuar Islamin...

Hoxhë Kalaja: Nëse një serb bëhet mysliman, ai është vëllai im

para 5 muajve - Periskopi

Hoxhë Ahmed Kalaja i cili ëshë imam në një prej xhamive më të mëdha të Tiranës, gjatë një ligjerate tha se çdo mysliman është vëllau im, duke përfshirë edhe serbët mysliman. Një serb kishte pranuar Islamin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK