http://kariera.mk

‘Bularati’, Idrizi: Shteti ra, të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste dhe antishqiptare dje në Bularat të Gjirokastrës gjatë varrimit të ekstremistit grek Kostandino Kacifas. Nëpërmjet një deklarate për mediat,...

Idrizi me thirrje të fortë: Mblidhni urgjent Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi i bën thirrje presidentit Meta të thërrasë këshillin e Sigurisë Kombëtare, pasi dje në Bularat shteti pushoi së ekzistuari. “Ne kishim paralajmëruar se...

Shpëtim Idrizi: Dje pushoi së ekzistuari shteti shqiptar

para 5 muajve - Medial

Në një deklaratë për mediat kryetari i PDIU deklaroi se dje në territorin e Shqipërisë shteti shqiptar pushoi së ekzistuari ndërsa kërkoi me urgjencë të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Duke komentuar...

“Sëpatë dhe zjarr ndaj qenëve shqiptarë, gjaku na thërret”, deklarata e fortë e Idrizit: Të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas thirrjeve antishqiptare dje në Bularat të Gjirokastrës gjatë varrimit të ekstremistit grek Kostandino Kacifas. Në një deklaratë për median Shpëtim Idrizi ka kërkuar...

“Sëpatë dhe zjarr ndaj qenëve shqiptarë, gjaku na thërret”, deklarat e fortë e Idrizit: Të mblidhet urgjentisht Këshilli i Sigurisë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas thirrjeve antishqiptare dje në Bularat të Gjirokastrës gjatë varrimit të ekstremistit grek Kostandino Kacifas. Në një deklaratë për median Shpëtim Idrizi ka kërkuar...

Idrizi me thirrje të fortë: Mblidhni urgjent Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para 5 muajve - Albeu

Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi i bën thirrje presidentit Meta të thërrasë këshillin e Sigurisë Kombëtare , pasi dje në Bularat shteti pushoi së ekzistuari. “Ne kishim paralajmëruar se me varrezat e ushtarëve...

Ngjarjet në Bularat, Idrizi thirrje Metës: Mblidh me urgjencë Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para 5 muajve - Gazeta Express

Në një dalje për mediat kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi reagoi për thirrjet antishqiptare nga pala greke gjatë varrimit të Konstandin Kacifas në Gjirokastër. Ai ka kërkuar nga Presidenti Meta të mbledhë...

‘Bularati; Idrizi: Në jug ra shteti shqiptar, të mblidhet Këshilli i Sigurisë

para 5 muajve - Java News

Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi i bën thirrje presidentit Meta të thërrasë këshillin e Sigurisë Kombëtare, pasi sipas tij dje në Bularat shteti pushoi së ekzistuari. “Në këto kushte PDIU dhe shoqata Çamëria...

PDIU: Të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, në jug ra shteti shqiptar

para 5 muajve - Illyria

Tiranë, 9 nënor 2018 – Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, i bën thirrje presidentit Ilir Meta që ta thërrasë Këshillin e Sigurisë Kombëtare dhe të shqyrtojë gjendjen në jug të vendit. Sipas tij, shteti shqiptar...

Thirrjet antishqiptare në Bularat, reagon Shoqata Çamëria

para 5 muajve - Ina

Shoqata Çamëria ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste të grekëve gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës. Përmes një deklarate, Shoqata Çamëria ngre pyetjen se çfarë...

Ngjarja në Bularat, Idrizi: Shteti shqiptar në Jug ka rënë…

para 5 muajve - Ina

Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, në një lidhje në emisionin të “Pa ekspozuarit” në News 24, ka thënë se ajo që ndodh sot në Bularat ishte një shfaqe e shëmtuar. Ndër të tjera,...

Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Shteti shqiptar ka rënë!

para 5 muajve - Albeu

Ngjarjet gjatë ceremonisë mortore sot në Bularat të Gjirokastrës, vijojnë të sjellë reagime të forta. Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka folur për News24 dhe ka thënë se ajo...

Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, reagon Shoqata Çamëria

para 5 muajve - Zhurnal

Për ngjarjet që ndodhen sot në Bularat, ka ardhur dhe një reagim nga Shoqata Çamëria. Në një reagim “Çamëria”, shkruan se “Ndaj çdo deklarate qesharake të këtyre apatridëve që duan të relativizojnë ngjarjen,...

Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, reagon Shoqata Çamëria

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Për ngjarjet që ndodhen sot në Bularat, ka ardhur dhe një reagim nga Shoqata Çamëria. Në një reagim “Çamëria”, shkruan se “Ndaj çdo deklarate qesharake të këtyre apatridëve që duan të relativizojnë ngjarjen,...

Shoqata Çamëria: Shtetarët shqiptarë nuk kanë atdhe!

para 5 muajve - Gazeta Express

Shoqata Çamëria ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste të grekëve gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos Kacifas, në Bularat të Gjirokastrës. Përmes një deklarate, Shoqata Çamëria ngre pyetjen se çfarë...

Thirrjet për ‘Vorio Epirin’ në Bularat, reagon Shoqata ‘Çamëria’

para 5 muajve - Gazeta Tema

Shoqata Çamëria ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste të grekëve gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës. Përmes një deklarate, Shoqata Çamëria ngre pyetjen se çfarë...

“Çfarë do ndodhte nëse në Greqi do brohorasin shqiptarët se Çamëria është Shqipëri”

para 5 muajve - Sot News

Për ngjarjet që ndodhen sot në Bularat, ka ardhur dhe një reagim nga Shoqata Çamëria.Në një reagim “Çamëria”, shkruan se “Ndaj çdo deklarate qesharake të këtyre apatridëve që duan të relativizojnë ngjarjen,...

Thirrjet për ‘Vorio Epirin’ në Bularat, reagon Shoqata ‘Çamëria’. Shpëtim Idrizi i bashkohet heshtjes së Metës, Berishës, Bashës e Kryemadhit….

para 5 muajve - Gazeta Tema

Shoqata Çamëria ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste të grekëve gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës. Përmes një deklarate, Shoqata Çamëria ngre pyetjen se çfarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK