http://kariera.mk

Sherifi ia kthen Hotit: Ju e keni bërë Thaçin president

para 4 muajve - Telegrafi

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi i është kundërpërgjigjur shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti sa i përket thirrjes për ta ndaluar presidentin Hashim Thaçi të dialogojë...

Hoti bëri thirrje për ta ndaluar Thaҫin, i reagon Sherifi

para 4 muajve - OraInfo

Hoti bëri thirrje që të ndalohet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaҫi që të dialogojë me Serbinë. E pas kësaj i është kundërpërgjigjur Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi. Shefi i Grupit...

Sherifi i përgjigjet Hotit: Ju e bëtë president Thaçin

para 4 muajve - Kallxo

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi i është përgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hotit rreth thirrjes së tij për ta ndalur presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi në dialogun...

Sherifi i kundërpërgjigjet Hotit: Ju e keni bërë Thaçin president

para 4 muajve - Lajmi.net

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi i është përgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hotit rreth thirrjes së tij për ta ndalur presidentin Hashim Thaçi në dialogun me Serbinë....

Hoti i kërkoi NISMA-së ta ndal Thaçin, kjo është përgjigja që merr

para 4 muajve - Zeri

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi i është kundërpërgjigjur shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti sa i përket thirrjes për ta ndaluar presidentin Hashim Thaçi të dialogojë...

Sherifi ia kthen Hotit: Ju e keni bërë Thaçin president

para 4 muajve - Gazeta Express

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi i është kundërpërgjigjur shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti sa i përket thirrjes për ta ndaluar presidentin Hashim Thaçi të dialogojë...

Sherifi – Hotit: LDK-ja ia imponoi Kosovës Thaçin për president, dialogu të jetë gjithëpërfshirës

para 4 muajve - Koha.net

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi i është kundërpërgjigjur shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti sa i përket thirrjes për ta ndaluar presidentin Hashim Thaçi të dialogojë...

Hoti kërkon nga AAK dhe Nisma ta votojnë Rezolutën kundër Hashim Thaçit

para 4 muajve - OraInfo

Kuvendi i Kosovës javë me parë ka dështuar ta votojë një rezolutë të propozuar nga LDK, përmes të cilës do t’i ndalohej presidentit Hashim Thaçit të bisedojë në Bruksel me Serbinë për Kosovën. Megjithatë...

Hoti për dialogun: AAK dhe Nisma të tregojnë vendosmëri për ta ndalur Thaçin

para 4 muajve - Klan Kosova

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka folur rreth dialogut Kosovë-Serbi që po zhvillohet në Bruksel. Ai në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se askush nuk ka mandat...

Hoti ka një lutje për partitë opozitare, një ditë pas takimit Thaçi- Vuçiq

para 4 muajve - OraInfo

Një ditë pas takimit të presidentit Hashim thaçi me atë të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka reaguar shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti. Ai ka kërkuar nga dy...

Hoti kërcënon: AAK dhe Nisma duhet të bashkohen me opozitën për ta ndalur Thaçin, përndryshe…

para 4 muajve - Medial

Shefi i Grupit parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë sot se askush nuk ka mandat të dialogojë për territorin e Kosovës, ndërkaq presidenti Hashim Thaçi nuk ka mandat as të...

Hoti: Thaçit t’i ndalohet negocimi i territorit me Serbinë

para 4 muajve - RTV 21

Sipas Hotit opozita sot është e unifikuar Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka përsëritur thirrjen që presidentit i Kosovës, Hashim Thaçit t’i ndalohet nga Kuvendi të dialogojë me Serbinë...

Hoti: AAK dhe Nisma ta ndalin Thaçin, ose do ta ndalin qytetarët

para 4 muajve - Zeri

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin rezolutën e opozitës...

Hoti përmend sërish rezolutën

para 4 muajve - Lajmi.net

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin rezolutën e opozitës...

Sherifi i kundërpërgjigjet Hotit: Ju e keni bërë Thaçin president

para 4 muajve - Ekonomia Online

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi i është përgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hotit rreth thirrjes së tij për ta ndalur presidentin Hashim Thaçi në dialogun me Serbinë....

Hoti përsërit thirrjen që Thaçit t’i ndalohet negocimi i territorit me Serbinë

para 4 muajve - Koha.net

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti përmes një postimi në Facebook ka përsëritur thirrjen që presidentit Hashim Thaçi t’i ndalohet nga Kuvendit të dialogojë me Serbinë për çështje të territorit,...

Një ditë pas takimit Thaçi-Vuçiq, Hoti përmend sërish rezolutën

para 4 muajve - Gazeta Express

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin rezolutën e opozitës...

Hoti fton AAK-në dhe NISMA-n për ta ndalur Presidentin Thaçi

para 4 muajve - Kallxo

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin rezolutën e opozitës...

Hoti: AAK dhe Nisma ta ndalë Thaçin, ose do ta ndalin qytetarët

para 4 muajve - Telegrafi

Shefi i Grupit parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë sot se askush nuk ka mandat të dialogojë për territorin e Kosovës, ndërkaq presidenti Hashim Thaçi nuk ka mandat as të...

Moralizues e të papërgjegjshëm

para 4 muajve - Gazeta Express

Me plot moralizime të rrejshme e papërgjegjësi po shfaqen partitë në pushtet e opozitë, karshi presidentit dhe procesit të dialogut me Serbinë. Opozita thotë se e ka ndalur atë, mirëpo Hashim Thaçi po...

Hoti: AAK dhe Nisma ta ndalin Thaçin, ose do ta ndalin qytetarët

para 4 muajve - InfoShqip

Shefi i Grupit parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë sot se askush nuk ka mandat të dialogojë për territorin e Kosovës, ndërkaq presidenti Hashim Thaçi nuk ka mandat as të...

Shpërthen Berisha: Avdullah Hoti tepër i vogël me na i tregu përgjegjësitë, LDK është e zeza e vendit

para 4 muajve - Periskopi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së Avdullah Hoti, sot ka komentuar dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që po zhvillohet në Bruksel. Hoti postimi e tij e ka fokusuar tek roli i AAK’së dhe Nismës që...

Hoti ka një lutje për AAK-në dhe Nismën, le ta dëbojmë Thaçin!

para 4 muajve - Bota Press

Botapress, 9 Nëntor-Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin...

Një ditë pas takimit Thaçi-Vuçiq, Hoti përmend sërish rezolutën

para 4 muajve - Bota Press

Botapress, 9 Nëntor-Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka kërkuar nga dy partitë në pushtet, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA, që ta mbështesin...

Hoti: AAK e Nisma duhet ta ndalin Thaçin të dialogoj, ose do ta bëjnë qytetarët

para 4 muajve - Ekonomia Online

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka komentuar dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që po zhvillohet në Bruksel. Në një postim në Facebook, Hoti ka shkruar se presidenti duhet të ndalet...

Hoti: Thaçi të ndalet ose e ndalin qytetarët

para 4 muajve - Sovrani

Shefi i Grupit parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë sot se askush nuk ka mandat të dialogojë për territorin e Kosovës, ndërkaq presidenti Hashim Thaçi nuk ka mandat as të...

Hoti: AAK e Nisma duhet ta ndalin Thaçin, ose do ta bëjnë qytetarët

para 4 muajve - Periskopi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka komentuar dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që po zhvillohet në Bruksel. Në një postim në Facebook, Hoti ka shkruar se presidenti duhet të ndalet...

Hoti: BE nuk e detyroi Kosovën të futet në bisedime, dialogu krijoi mundësi të reja pas shpalljes së Pavarësisë

para 5 muajve - Telegrafi

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti ka thënë se Kosova mund të ishte më e ashpër me Brukselin nëse klasa politike në Kosovë do të ishte më unike për çështje të jashtme. Hoti në “Debat...

“BE nuk e detyroi Kosovën të futej në bisedime, dialogu krijoi mundësi të reja pas shpalljes së pavarësisë”

para 5 muajve - Lajmi.net

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti ka thënë se Kosova mund të ishte më e ashpër me Brukselin nëse klasa politike në Kosovë do të ishte më unike për çështje të jashtme. Nënkryetari...

Nagavci: Thaçi në dialog, aventurë personale

para 5 muajve - Albinfo

Arbërie Nagavci, deputete e Vetëvendosjes, ka thënë se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në dialogun me Serbinë shkon pa mandat nga Kuvendi e pa legjitimitet e kredibilitet për të udhëhequr dialogun....

Nagavci thotë se Thaçi në dialog me Serbinë vazhdon aventurën personale

para 5 muajve - Koha.net

Arbërie Nagavci, deputete e Vetëvendosjes, ka thënë se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në dialogun me Serbinë shkon pa mandat nga Kuvendi e pa legjitimitet e kredibiltet për të udhëhequr dialogun....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK