http://kariera.mk

Rexhep Hoti tregon se çka përmban Programi Nacional për Rininë

para 5 muajve - Klan Kosova

Koordinator Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, ka bërë të ditur se Programi Nacional për Rininë (PNR), ofron mundësinë e platformës në të cilën gara i përgjigjet sistemit të njohurive të...

Veseli: Rinia jonë më e izoluara në botë

para 5 muajve - RTV 21

Haradinaj: Para ndërrimit të moteve të bëhet  liberalizimi Manifestimet për promovimin e programit nacional dhe ndërshtetëror për rininë, shërbyen si mundësi prej ku kryeministri Haradinaj dhe kryetari...

Haradinaj: Do të ishte lajm i mirë sikur liberalizimi të ndodhte para festave të fundvitit

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Haradinaj porosit BE-në: Vendimi për vizat të merret para Krishtlindjeve

para 5 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 9 nëntor - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, foli me rastin e Promovimit të Programit Nacional për Rininë. “Lansimi i programit që po ndodhë sot, po e jep një kornizë të...

Haradinaj: Do ishte mirë që vizat të hiqen para festave të fundvitit

para 5 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Haradinaj: Rinia, pasuria më e madhe e vendit tonë

para 5 muajve - Telegrafi

“Lansimi i programit që po ndodhë sot, po e jep një kornizë të asaj se si do të ndodhin disa programe garuese, që krijojnë perspektivë të re për talentët”, kështu tha Kryeministri i Republikës së Kosovës,...

Haradinaj thotë se do të ishte lajm i mirë nëse liberalizimi ndodh para festave të fundvitit

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministrin i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte një lajm i mirë që Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Këto komente ai i bëri në promovimin e programit nacional...

Haradinaj: Do të ishte lajm i mirë nëse liberalizimi ndodh para festave të fundvitit

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit nacional...

Haradinaj porosit BE-në: Vendimi për vizat të merret para Krishtlindjeve

para 5 muajve - Politiko

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, foli me rastin e Promovimit të Programit Nacional për Rininë. “Lansimi i programit që po ndodhë sot, po e jep një kornizë të asaj se si do të ndodhin...

Haradinaj porosit BE-në: Vendimi për vizat të merret para Krishtlindjeve

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, foli me rastin e Promovimit të Programit Nacional për Rininë. “Lansimi i programit që po ndodhë sot, po e jep një kornizë të asaj se si do të ndodhin...

Veseli: Turp që rinia kosovare të mos ketë të drejtën për të parë Europën

para 5 muajve - Klan Kosova

Në promovimin e Programit Nacional për Rininë që është lansuar sot në Kosovë po marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, zëvëndëskryeministri, Fatmir Limaj si dhe ministri i Arsimit, Shyqiri...

Veseli: Politika i ka shumë borxh rinisë më të izoluar në Evropë

para 5 muajve - Zeri

Në Qeverinë e Kosovës është promovuar programi nacional për rini. Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli tha se politika i ka shumë borxh rinisë. LEXO EDHE: Haradinaj kërkon liberalizimin e vizave si dhuratë...

Ramush Haradinaj i ndryshon fjalët për liberalizimin e vizave

para 5 muajve - OraInfo

Liberalizmi i viziave është në pikëpytje qe të ndodh edhe në fund të këtij viti. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave...

Haradinaj: Do të kemi në fokus të rinjtë dhe fëmijët

para 5 muajve - Klan Kosova

Kosova prej sot ka lansuar Programin Nacional për Rininë, i cili kryesisht ndërlidhet me nxënësit e shkollave fillore të të gjitha komunave të Kosovës, përfshirë edhe komunitetet. Pjesëmarrës në promovimin...

Veseli: Turp që rinia kosovare të mos ketë të drejtën për të parë Europën

para 5 muajve - Lajmi.net

Në promovimin e Programit Nacional për Rininë që është lansuar sot në Kosovë po marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, zëvëndëskryeministri, Fatmir Limaj si dhe ministri i Arsimit, Shyqiri...

Haradinaj paralajmëron BE-në: Liberalizimi duhet të ndodhë këtë vit

para 5 muajve - Albeu

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Rinia e Kosovës më e izoluara: Thirrjet e Ramush Haradinajt e Kadri Veselit për liberalizim vizazh p

para 5 muajve - Periskopi

Shpërndaje në:

Haradinaj: Do të ishte mirë të nodhte liberalizimi i vizave këtë vit

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Haradinaj kërkon liberalizimin e vizave si dhuratë për Vitin e Ri

para 5 muajve - Zeri

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit nacional...

Haradinaj: Do të ishte lajm i mirë sikur liberalizimi të ndodhte para festave të fundvitit

para 5 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Veseli: Politika i ka shumë borxh rinisë më të izoluar në Evropë

para 5 muajve - RTV 21

Në Qeverinë e Kosovës është promovuar programi nacional për rini Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli tha se politika i ka shumë borxh rinisë. “Rinia jonë është rina më e izoluar më Evropë. Rinisë së Kosovës,...

Veseli: Politika i ka shumë borxh rinisë më të izoluar në Evropë

para 5 muajve - Kallxo

Në Qeverinë e Kosovës është promovuar programi nacional për rini. Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli tha se politika i ka shumë borxh rinisë. “Rinia jonë është rina më e izoluar më Evropë. Rinisë së Kosovës,...

Haradinaj ‘lutet’ që liberalizimi të ndodh para festave të fundvitit

para 5 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Rinia e Kosovës më e izoluar, Haradinaj e Veseli bëjnë thirrje që të liberalizohen vizat

para 5 muajve - KosovaPress

Kreu i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se do të ishte lajm i mirë nëse liberalizimi do të bëhej para festave të fund vitit. Sipas tij, këtë e meritojnë qytetarët dhe posaçërisht rinia kosovare....

Haradinaj merr pjesë sot në promovimin e Programit nacional për rininë

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë sot në promovimin e Programit Nacional për Rininë. Sot do të shpaloset Programi Ndërshtetëror për Rininë, si dhe dokumentet themelore që rrjedhin nga këto programe...

Haradinaj: Do të ishte lajm i mirë sikur liberalizimi të ndodhte para festave të fundvitit

para 5 muajve - Bota Press

Botapress, 9 Nëntor- Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marrë liberalizimin e vizave para festave të fundvitit.Haradinaj duke marr pjesë në promovimin...

Kryeministri: Do të ishte lajm i mirë nëse liberalizimi ndodh para festave të fundvitit

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit nacional...

Veseli: Turp që rinia kosovare të mos ketë të drejtën për të parë Europën

para 5 muajve - Sovrani

Në promovimin e Programit Nacional për Rininë që është lansuar sot në Kosovë po marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, zëvëndëskryeministri, Fatmir Limaj si dhe ministri i Arsimit, Shyqiri...

Veseli: Turp që rinia kosovare të mos e shoh Evropën e botën

para 5 muajve - Periskopi

Në promovimin e Programit Nacional për Rininë që është lansuar sot në Kosovë po marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, zëvëndëskryeministri, Fatmir Limaj si dhe ministri i Arsimit, Shyqiri...

Haradinaj për vizat: Do ishte lajm i mirë nëse realizohet këtë vit

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit...

Haradinaj; Do të ishte lajm i mirë nëse liberalizimi ndodh para festave të fundvitit

para 5 muajve - KosovaPress

Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit nacional për rininë tha se rinia e Kosovës nuk është më pak e zot sesa rinia e vendve tjera dhe se Qeveria sipas tij do t’i jap përkrahje. "Qeveria i...

Haradinaj kërkon liberalizimin e vizave si dhuratë për Vitin e Ri

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha sot se do të ishte lajm i mirë që edhe Kosova të marr liberalizimin e vizave para festave të fundvitit. Haradinaj duke marr pjesë në promovimin e programit nacional...

Haradinaj: Të rinjtë do të jenë prioritet, janë pasuria e vendit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në promovimin e Programit Nacional për Rininë. I pari i Qeverisë ka thënë pasuria më e madhe që ka vendi ynë është rinia. Ai ka thënë se kanë investuar...

Veseli: Të rinjtë e Kosovës më të izoluarit në Evropë, BE-ja tu jap mundësi me liberalizim

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, tha se rinia e Kosovës, është më e izoluara në Evropë, prandaj ai ka kërkuar nga Bashkimi Evropian (BE), që tu jap mundësi që të lëvizin lirshëm në zonën Shcengen, raporton...

Haradinaj pjesëmarrës në promovimin e Programit nacional për të rinjtë

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë sot në promovimin e Programit Nacional për Rininë. Sot do të shpaloset Programi Ndërshtetëror për Rininë, si dhe dokumentet themelore që rrjedhin nga këto programe...

“Liberalizimi i vizave mund të shtyhet deri në vitin 2019”

para 5 muajve - Lajmi.net

Liberalizimi i vizave për Kosovën rrezikon të mos ndodhë deri në pjesën e dytë të vitit 2019, megjithëse pritjet janë që vendimi të merret brenda këtij viti. Njohësit e integrimeve evropiane nuk e përjashtojnë...

“Liberalizimi i vizave mund të shtyhet deri në vitin 2019”

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Liberalizimi i vizave për Kosovën rrezikon të mos ndodhë deri në pjesën e dytë të vitit 2019, megjithëse pritjet janë që vendimi të merret brenda këtij viti. Njohësit e integrimeve evropiane nuk e përjashtojnë...

Veseli: Shtyrja e liberalizimit të vizave – racizëm i skajshëm

para 6 muajve - Illyria

Prishtinë, 7 nëntor 2018 – Kryetari i Parlamentit të Kosovës Kadri Veseli tha të mërkurën se mos marrja e një vendimi pozitiv në dhjetor nga Bashkimi Evropian për liberalizim të vizave për qytetarët e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK