http://kariera.mk

Thaçi në Francë për promovimin e librit “Lindja e një demokracie”

para 4 muajve - Kallxo

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka filluar promovimin e librit të autorit francez Jacques Baudouin, i cili sipas Thaçit, ka botuar një libër për Kosovën që “pasqyron sfidat nëpër të cilat kemi kaluar...

Hashim Thaçi: Edhe një libër i ri që pasqyron sfidat nëpër të cilat kemi kaluar si popull

para 4 muajve - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka bërë të ditur se është duke u promovuar në Paris të Francës, libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”. Thaçi ka thënë se...

Baudouin: Thaçi më politikani ndër rebelët dhe më rebeli ndër politikët

para 4 muajve - RTV 21

Në Paris promovohet libri i ri për Hashim Thaçin Vazhdojmë me informacione të tjera. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”, me autor ZHAK BADUA dhe parathënie...

Libri për Thaçin, autori e quan “më rebeli prej politikëve”

para 4 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 9 nëntor - Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”, me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar nga Bernard Kouchner është promovuar sot në...

Thaçi: Libër i ri pasqyron sfidat nëpër të cilat kemi kaluar si popull

para 4 muajve - Zeri

Presidenti i vendit Hashim Thaçi përmes një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur që libri “Lindja e një demokracie” është promovuar sot në Paris. Sipas Thaçit në këtë libër janë sqaruar në mënyrë të...

Thaçi: Edhe një libër i ri që pasqyron sfidat nëpër të cilat kemi kaluar si popull

para 4 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar se është duke u promovuar libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”, në Paris të Francës. Përmes një postimi në...

Libri për Thaçin, autori e quan “më rebeli prej politikëve”

para 4 muajve - Klan Kosova

Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”, me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar nga Bernard Kouchner është promovuar sot në Paris të Francës. Libri...

Hashim Thaçi në Paris, promovon librin e tij të ri

para 4 muajve - Alsat-M

“Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës” quhet ky libër me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar nga Bernard Kouchner.Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi...

Libri i dytë për Hashim Thaçin u promovua sot në Paris

para 4 muajve - Zeri

Për Presidentin Hashim Thaçi është shkruar edhe një libër. “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”, ka autor Jacques Baudouin, ndërsa parathënien e ka shkruar Bernard...

Libri për Thaçin, autori e quan ‘më rebeli prej politikëve’

para 4 muajve - RTV 21

“Presidenti Thaçi i cili është shumë karizmatik, figura e tij më ka inkurajuar që të përshkruaj, edhe rolin e këtij njeriu por në mes të tij edhe përpjekjet e popullit kosovar shqiptar” Libri “Lindja e...

Hashim Thaçi promovon librin e tij të ri në Paris

para 4 muajve - Medial

“Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës” quhet ky libër me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar nga Bernard Kouchner.Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi...

Libri i ri për Hashim Thaçin promovohet në Paris

para 4 muajve - Klan Kosova

Për Presidentin Hashim Thaçi është shkruar edhe një libër. Thaçi në këtë libër paraqitet si protagonistë i luftës dhe paqes në Kosovë – ndërsa i njëjti është promovuar sot në Paris. “Lindja e një demokracie:...

Thaçi: Edhe një libër i ri që pasqyron sfidat nëpër të cilat kemi kaluar si popull

para 4 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar se është duke u promovuar libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”, në Paris të Francës. Përmes një postimi në...

Edhe francezët libër për Thaçin, e quajnë “më politikun ndër rebelet dhe me rebelin ndër politikët”

para 4 muajve - Lajmi.net

Ky libër me protagonist presidentin e vendit, Hashim Thaçin, flet për luftën dhe paqen që e ka zhvilluar populli ynë. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”,...

Promovohet libri për presidentin Thaçi në Paris

para 4 muajve - RTV 21

“Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës” ​Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë, këto ditë është hedhur në tregun ndërkombëtar....

Libri për Thaçin, autori e quan ‘më rebeli prej politikëve’

para 4 muajve - Gazeta e re

Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”, me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar Bernard Kouchner është promovuar sot në Paris të Francës. Libri...

Libri për Thaçin, autori e quan ‘më rebeli prej politikëve’

para 4 muajve - KosovaPress

Libri i shkruar në frëngjisht, që ende s’ka botim në gjuhën shqipe ka  Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë. Autori i librit Jacques Baudouin e quajti Thaçin më politikun ndër rebelët dhe...

Shkruhet edhe një libër për Thaçin, me parathënien e Bernard Kouchner

para 4 muajve - Periskopi

Për Presidentin Hashim Thaçi është shkruar edhe një libër. Thaçi në këtë libër paraqitet si protagonistë i luftës dhe paqes në Kosovë – ndërsa i njëjti është promovuar sot në Paris. “Lindja e një demokracie:...

Edhe francezët libër për Thaçin, e quajnë “më politikun ndër rebelet dhe me rebelin ndër politikët”

para 4 muajve - Ekonomia Online

Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”, me autor Jacques Baudouin, është promovuar sot për herë të parë në Paris, transmeton lajmi.net. Në këtë libër, siç ka...

Libër i ri për presidentin Thaçi

para 5 muajve - Kallxo

Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë është nxjerrë këto ditë në tregun ndërkombëtar. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë...

Libri i ri për Hashim Thaçin- “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”

para 5 muajve - Telegrafi

Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë, këto ditë është hedhur në tregun ndërkombëtar. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë...

Libri i ri për presidentin Thaçi- “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”

para 5 muajve - Zeri

Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë, këto ditë është hedhur në tregun ndërkombëtar. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë...

Libri i ri për presidentin Thaçi- “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”

para 5 muajve - Lajmi.net

Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë, këto ditë është hedhur në tregun ndërkombëtar. Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK