http://kariera.mk

Vetëvendosje: Mbështetja për ushtrinë, obligim yni

para 5 muajve - Klan Kosova

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje i kryesuar nga kryetari i saj, Albin Kurti kavizituar sot Forcën e Sigurië së Kosovës (FSK) me ç’rast janë pritur nga Komandanti i FSK-sëm Rrahman Rama Siç thuhet...

VV: Mbështetja për ushtrinë është obligim i yni

para 5 muajve - Telegrafi

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje ka vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës, ku u tha se me një ushtri të përgatitur e armatosur mirë, qytetarët e Kosovës do të kishin më shumë vetëbesim, më shumë...

Albin Kurti në FSK

para 5 muajve - Kallxo

Përfaqësues të lëvizjes Vetëvendosjes të udhëhequr nga kryetari Albin Kurti sot kanë vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK). Këtë vizitë Vetëvendosje e organizoi pas kalimit të projektkligjit për...

Kurti: Me një ushtri të armatosur mirë jemi më të sigurtë

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, bashkë më një delegacion të kësaj partie kanë vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës. Sipas njoftimit të VV-së, Kurti dhe gjenerali Rrahman Rama kanë diskutuar...

Kurti: Me një ushtri të armatosur mirë jemi më të sigurtë

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, bashkë më një delegacion të kësaj partie kanë vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës. Sipas njoftimit të VV-së, Kurti dhe gjenerali Rrahman Rama kanë diskutuar...

VV: Mbështetja për ushtrinë është obligim i yni

para 5 muajve - RTV 21

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje ka vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës Aty u tha se me një ushtri të përgatitur e armatosur mirë, qytetarët e Kosovës do të kishin më shumë vetëbesim, më shumë...

Albin Kurti viziton FSK-në: Kosovës i duhet ushtria armatosur mirë

para 5 muajve - Zeri

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, bashkë më një delegacion të kësaj partie kanë vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës. Sipas njoftimit të VV-së, Kurti dhe gjenerali Rrahman Rama kanë diskutuar...

LVV:  Me një ushtri të armatosur mirë, qytetarët do të kenë më shumë vetëbesim

para 5 muajve - Lajmi.net

Lëvizja Vetëvendosje thotë se me një ushtri të armatosur mirë, qytetarët do të kenë më shumë vetëbesim. Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje i kryesuar nga kryetari Albin Kurti, sekretarja organizative...

LV-ja thotë se me një ushtri të armatosur mirë, qytetarët do të kenë më shumë vetëbesim

para 5 muajve - Koha.net

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje i kryesuar nga kryetari Albin Kurti, sekretarja organizative Vlora Haxhimehmedi, deputeti Xhelal Sveçla, ish-gjenerali që është pjesë e Lëvizjes Enver Dugolli, deputeti...

VV: Mbështetja për ushtrinë është obligim i yni

para 5 muajve - Gazeta e re

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje ka vizituar sot Forcën e Sigurisë së Kosovës, ku u tha se me një ushtri të përgatitur e armatosur mirë, qytetarët e Kosovës do të kishin më shumë vetëbesim, më shumë...

VV: Mbështetja për ushtrinë është obligim i yni

para 5 muajve - KosovaPress

Sipas VV-së, ky takim ishte i nevojshëm pas kalimit të projetkligjit për FSK-në për t'u parë se ku dhe si mund të ndihmohet më tutje. Gjenerallejtnant Rrahman Rama e falenderoi Lëvizjen për mbështetjen...

FSK pret sot në takim Lëvizjes Vetëvendosje

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një delegacion i Lëvizjes VETËVENDOSJE! i kryesuar nga kryetari Albin Kurti, sekretarja organizative Vlora Haxhimehmedi, deputeti Xhelal Sveçla, ish-gjenerali që është pjesë e Lëvizjes Enver Dugolli, deputeti...

Shpend Ahmeti i kërkon debat publik Albin Kurtit

para 6 muajve - Medial

Kryetari i PSD-së dhe Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka kërkuar debat publik kryetarit të VV-së, Albin Kurtit. Ahmeti ka thënë se për gjendjen në Prishtinë, përgjegjës nuk janë drejtorët e VV-së, por lideri...

Vetëvendosje e “kërcënon” seriozisht Shpend Ahmetin, pas shkarkimit të drejtorëve të VV-së

para 6 muajve - Bota Press

Pas deklaratave të sotme të kryetarit të Prishtinës dhe shkarkimit të disa drejtorëve të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë ardhur edhe reagimet e para nga ana e zyrtarëve nga partia e Albin Kurtit. Është ish-...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK