http://kariera.mk

“Hiqni bark- dërrat nga qarkullimi” Urdhëri diskriminues i Lleshit për policinë e shtetit

para 5 muajve - Gazeta Express

Zv.ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, i cili de fakto po drejton Ministrinë e Brendshme, ka nxjerr një tjetër urdhër të çuditshëm për Policinë e Shtetit. Njësoj si Saimir Tahiri ai kërkon që policët...

Diskriminim/ Urdhri i skandaloz i Lleshit: Punonjës policie mbi peshë (barkë derra) të shmangen nga shërbimet e dukshme

para 5 muajve - Standard

Me të marrë detyrën e zv/ministrit të parë të Ministrisë së Brendshme, Sandër Lleshi lëshoi një urdhër, i cili kishte të bënte me sjelljen e punonjësve të institucioni dhe të oficerëve të policisë. Por...

Urdhri i zv/ministrit në Shqipëri: Hiqni nga shërbimi policët barkderra

para 5 muajve - Alsat-M

Kanë kaluar 3 ditë nga emërimi në detyrë i Sandër Lleshit si zv/ministër i Brendshëm së Shqipërisë. Po atë ditë, Lleshi dha urdhrat e para për punonjësit e institucionit që drejton, por edhe të policisë....

Sandër Lleshi vazhdon me urdhërat e pazakonta: “Policat barkderra të shmangin shërbimin në vendet e dukshme”

para 5 muajve - Blitz

Kanë kaluar pak ditë që kur Sandër Lleshi u emërua nga qeveria si zv.ministër i Brendshëm, me kompetencat e një ministri. Që ditën e parë në detyrën e re ai dha disa urdhëra të cilat u konsideruan si jo...

Urdhëri zv/ministrit Sandër Lleshi/Policët me bark mos i nxirrni në rrugë

para 5 muajve - Pa censure

Me të marrë detyrën e zv/ministrit të parë të Ministrisë së Brendshme, Sandër Lleshi lëshoi një urdhër, i cili kishte të bënte me sjelljen e punonjësve të institucioni dhe të oficerëve të policisë. Por...

Skandaloze, gjuhë vulgare në dokumentat zyrtare: "Policë bark dërra" (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Zv. Ministrit Lleshi , tërhoqi shumë vëmendje me urdhërat e parë që dha në postin e ri, por së fundmi është zbardhur edhe një porosi që z. Lleshi ka dhënë për Drejtorinë e Sigurisë Publike. Në dokumentin...

;Policët barkderra", Sandër Lleshi jep urdhrin e radhës dhe i lë të gjithë pa fjalë (DOKUMENT)

para 5 muajve - Sot News

Kanë kaluar 3 ditë nga emërimi në detyrë i Sandër Lleshit si zv/ministër i Brendshëm. Po atë ditë, Lleshi dha urdhrat e para për punonjësit e institucionit që drejton, por edhe të policisë. Mësohet se...

Urdhëri i fundit alla-Lleshi: Hiqni nga shërbimi policët ‘barkderra’

para 5 muajve - InfoShqip

Sandër Lleshi është emëruar prej pak ditësh në krye të ministrisë së Brendshme dhe menjëherë ra në sy për urdhrat disi të “çuditshëm” dhe të pazakontë deri më tani, për funksionimin e brendshëm të ministrisë....

Urdhër tjetër nga Lleshi: Policët barkderra të mos kryejnë shërbim në vende të dukshme

para 5 muajve - Java News

“Policët mbipeshë dhe me bark nuk do kryejnë shërbim në vende të dukshme”. Ky është urdhri më i fundit i zv/ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi, pas urdhrave për ndalimin e kafeve në orarin e punës dhe...

Habit Sandër Lleshi: fjala “bark dërr” në dokument zyrtar, ja përse…

para 5 muajve - Te Sheshi

Ndër urdhërat e parë të zv/ministrit të Rendit Sandër Lleshi, është dhe ai mbi zhvendosjen e policëve me fizik të shëndoshë në vendshërbime të padukshme për publikun. Është Shqiptarja.com që ka publikuar...

Pas urdhrit të Sandër Lleshit shuhen zjarret në Porto Romano

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet...

Ministria e Brendshme sqaron dy urdhrat e parë të Lleshit

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 8 nëntor - Ministria e Brendshme sqaron urdhrin e zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë...

FOTOT/ Urdhri i Sandër Lleshit: Shuhen zjarret në Porto Romano brenda 24 orëve

para 5 muajve - Gazeta Tema

Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet...

Ministria e Brendshme sqaron dy urdhrat e parë të Lleshit

para 5 muajve - Vizion Plus

Ministria e Brendshme sqaron urdhrin e zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë institucionit...

Reagon Ministria e Brendshme, jep sqarimin për 2 urdhrat e Sandër Lleshit

para 5 muajve - Sot News

Ministria e Brendshme ka sqaruar dy urdhrat e parë të firmosur nga zv.ministri i komanduar Sandër Lleshi Ajo tregon se urdhri i Zv.Ministrit të Brendshëm për Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit...

Djegia e plehrave dhe lokalet, MPB sqaron urdhrat e Lleshit

para 5 muajve - Java News

Pas zbulimit të urdhrit të parë të zëvendës ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi që i ndalonte vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ambiente jashtë institucionit, ka reaguar Ministria duke...

Sandër Lleshi vë në rresht drejtorët dhe shefat e komisariateve, zbardhen urdhrat e parë të zv/ministrit, gati largimi i njerëzve të Fatmir Xhafajt

para 5 muajve - Sot News

Emërimi i Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm pritet të sjellë një frymë të re në Ministrinë e Brendshme. Vetëm një ditë pasi mori detyrën, Sandër Lleshi u vu në lëvizje, duke vënë në rresht drejtorët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK