http://kariera.mk

Vakanca e krijuar nga shkarkimi i Xhoxhajt, Meta hap garën për postin në Kushtetuese

para 5 muajve - Gazeta Express

Më 24 tetor Kolegji i Posaçëm i Apelimit vendosi të mbajë të njëjtin qëndrim me shkallën e parë të vettingut (Komisioni i Pavarur i Kualifikimit) për të përjashtuar nga rradhët e gjyqësorit gjyqtaren e...

Vettingu shkarkoi Xhoxhajn, hapet gara për vakancën në Kushtetuese

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka miratuar shpalljen e procedurës së aplikimit për emërim gjyqtari në Gjykatën Kushtetuese, për plotësimin e “Vakancës së parakohshme” të krijuar nga përfundimi përpara...

Presidenti dekreton zëvendësimin e Altina Xhoxhaj/ Shpallet një vend bosh për gjyqtar të Kushtetueses

para 5 muajve - Sot News

Kreu i shtetit, Ilir Meta ka dekretuar shpalljen e procedurës së aplikimit për emërim gjyqtari në Gjykatën Kushtetuese. Ky vend hapet për plotësimin e “Vakancës së parakohshme” të krijuar nga përfundimi...

Vakanca në Kushtetuese, Meta dekreton zëvendësimin e Altina Xhoxhaj

para 5 muajve - Vizion Plus

Kreu i Shtetit Ilir Meta dekreton shpalljen e procedurës së aplikimit për emërim gjyqtari në Gjykatën Kushtetuese të Republikës së Shqipërisë, për plotësimin e “Vakancës së parakohshme” të krijuar nga...

Vakanca në Kushtetuese, Meta dekreton shpalljen e procedurës së aplikimit

para 5 muajve - Vizion Plus

Kreu i Shtetit Ilir Meta dekreton shpalljen e procedurës së aplikimit për emërim gjyqtari në Gjykatën Kushtetuese të Republikës së Shqipërisë, për plotësimin e “Vakancës së parakohshme” të krijuar nga...

Gjykata Kushtetuese drejt zhbllokimit, Presidenti nxjerr dekretin, hapet gara për vakancën

para 5 muajve - Java News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka miratuar shpalljen e procedurës së aplikimit për emërim gjyqtari në Gjykatën Kushtetuese, për plotësimin e “Vakancës së parakohshme” të krijuar nga përfundimi përpara...

Histori me/pa dekret: 10 përfundime nga kriza e re e aktorëve të vjetër

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Afrim Krasniqi 1. Presidenti ka injoruar parimin dhe germën kushtetuese lidhur me emërimin e Ministrit. Vendimi nuk lidhet me emrin, por me parimin. Nëse pranohet logjika se Presidenti ka të drejtë...

10 përfundime nga kriza e re e aktorëve të vjetër

para 6 muajve - Java News

Nga Afrim Krasniqi 1. Presidenti ka injoruar parimin dhe germën kushtetuese lidhur me emërimin e Ministrit. Vendimi nuk lidhet me emrin, por me parimin. Nëse pranohet logjika se Presidenti ka të drejtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK