2018 te Prokurores se Pergjithshme te Perkohshme ..." /> http://kariera.mk

Vettingu i përjashtoi, çifti Rovena Gashi dhe Dritan Gina nuk rikthehen dot në Sistemin e Drejtësisë

para 5 muajve - Albeu

“Shfuqizimin teresisht si te paligjshem te Vendimit me Nr.140 date 11.05. 2018 "> 2018 te Prokurores se Pergjithshme te Perkohshme Arta Marku «Per pezullimin nga detyra te Prokurores Rovena Gashi, ne Prokurorine...

Vetingu i përjashtoi nga sistemi i drejtësisë, çifti Rovena Gashi- Dritan Gina me shpresa se mund të rikthehen

para 5 muajve - Gazeta Tema

Pothuajse të gjithë të përjashtuarit nga reforma e drejtësisë, janë të pakënaqur, sepse gjithkush brenda vetes ose ndihet i pafajshëm, ose ndihet viktimë e nje procesi që nuk i dha mundësinë të justifikojnë...

“Veproi jashtë kompetencave” Arta Marku humb betejën ligjore me Gashin e Ginën

para 5 muajve - Gazeta Express

Rovena Gashi dhe Dritan Gina kanë fituar betejën ligjore me kryeprokuroren Arta Marku, ndërsa Apeli administrativ i ka rikthyer në detyrë. Urdhrat për pezullimin e tyre, pas shqyrtimit nga Apeli kanë...

Çifti Gashi-Gina fiton betejën me Arta Markun

para 5 muajve - Sot News

Apeli Administrativ shfuqizon urdhërat për pezullimin e Rovena Gashit dhe bashkëshortit të saj Dritan Gina. Arta Marku pezulloi prokurorët disa muaj më parë me argumentimin se po hetohen pasuritë. Urdhëri...

Vettingu i përjashtoi nga Drejtësia, çifti Gashi- Gina shohin në ëndërr sikur rikthehen!

para 5 muajve - Java News

Pothuajse të gjithë të përjashtuarit nga reforma e drejtësisë, janë të pakënaqur, sepse gjithkush brenda vetes ose ndihet i pafajshëm, ose ndihet viktimë e nje procesi që nuk i dha mundësinë të justifikojnë...

Arta Marku i pezulloi nga detyra, çifti i prokurorëve fiton përballjen ndaj saj, rikthehen në detyrë

para 5 muajve - Sot News

Çifti i prokurorëve Rovena Gashi dhe Dritan Gina kanë fituar të drejtën për t’u rikthyer në detyrë, pas pezullimit nga Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku. Ata paditën Markun për shpërdorim...

Apeli rikthen në punë çiftin e bashkëshorteve prokurorë Gashi-Gina

para 5 muajve - Vizion Plus

Dy bashkeshortet prokurorore, Rovena Gashi dhe Dritan Gina fitojne gjyqin ndaj kryeprokurores Arta Marku. Gjykata Administrative e Apelit I ka dhënë të drejte ciftit të bashkëshorteve prokurore të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK