http://kariera.mk

Protesta e banorëve në Astir, reagon Taulant Balla: Ja çdo ndodhë me banesat

para 5 muajve - Sot News

Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Socialiste Taulant Balla ka komentuar nga Belshi qëndrimin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha për investimet për ndërtimin e Unazës së Re.Balla tha projekti për...

Basha takim me banorët e Astirit: Shembja e banesave, dramë njerëzore

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Kryetari i PD-së Lulzim Basha ishte sot pranë banorëve të zonës së Astirit, të cilëve do iu shemben banesat për shkak të projektit të Unazës së Madhe. Gjatë takimit me banorët, Basha...

Basha takim me banorët e Astirit: Shembja e banesave, dramë njerëzore

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ishte sot pranë banorëve të zonës së Astirit, të cilëve do iu shemben banesat për shkak të projektit të Unazës së Madhe. Gjatë takimit me banorët, Basha tha  se ndihet i shokuar...

Basha takon protestuesit te Unaza e Re: Jam i tronditur dhe i shokuar, shqiptarët të mbështesin protestën

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha takoi dot një përfaqësi të banorëve të zonës përgjatë Astirit të cilët janë nritur në protestë kundër vendimit të qeverisë për shembjen e banesave të tyre për...

Basha takon protestuesit te Unaza e Re

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha takoi përfaqësinë e protestuesve tek “Unaza e Re”. Protestuesit kërkojnë dëmshpërblim të plotë për shembjen e shtëpive, shkruan Top Channel. Pas takimit me...

Basha takim me banorët e Astirit: Shembja e banesave, dramë njerëozre

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ishte sot pranë banorëve të zonës së Astirit, të cilëve do iu shemben banesat për shkak të projektit të Unazës së Madhe. Gjatë takimit me banorët, Basha tha  se ndihet i shokuar...

Basha i bashkohet protestës: Dëmshpërblim të plotë banorëve të “Unazës së Re”

para 5 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike ka dal zyrtarisht në mbrojtje të banorëve të “Unazës së Re”, të cilët janë në ditën e shtatë të protestës duke kërkuar dëmshpërblim për prishjen e banesave nga projekti i aksit nga “Pallati...

Protesta te “Unaza e Re”, Basha takim me banorët e Astirit

para 5 muajve - Sot News

Ka nisur mbledhja e kreut të PD-së, Lulzim Basha me banorët e zonës së Astirit të cilët prej ditësh protestojnë kundër shembjeve të 315 objekteve në këtë zonë. Mbledhja po zhvillohet me dyer të mbyllura....

Basha: Mos prisni t’ju vijë e keqja në shtëpi, dilni në protestë!

para 5 muajve - Java News

Kryedemokrati Lulzim Basah u takua ditën e sotme me përfaqësinë e protestuesve tek Unaza e Re, ndërtesat e të cilëve preken nga projekti për ndërtimin e Unazës së Madhe. Në fjalën e mbajtur pas takimit,...

Basha: Mos prisni t’iu vijë e keqja në shtëpi, dilni në protestë!

para 5 muajve - Java News

Kryedemokrati Lulzim Basah u takua ditën e sotme me përfaqësinë e protestuesve tek Unaza e Re, ndërtesat e të cilëve preken nga projekti për ndërtimin e Unazës së Madhe. Në fjalën e mbajtur pas takimit,...

Shembja e shtëpive, Basha takon protestuesit te Unaza e Re

para 5 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha takoi përfaqësinë e protestuesve tek “Unaza e Re”. Protestuesit kërkojnë dëmshpërblim të plotë për shembjen e shtëpive. Pas takimit me banorët, kreu i PD-së...

“Je shumë e vonume”, qytetari përplaset me deputeten e PD-së për protestën në Astir

para 5 muajve - Gazeta Tema

Banorët e zonës së Astirit në Tiranë janë sot në ditën e 7-të të protestës së tyre, kundër prishjes së banesave në kuadër të projektit të unazës së madhe. Shumë prej banorëve shprehen se me mirë do të...

Bllokohet qarkullimi, banorët e “Astirit” sërisht në protestë

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Ndërtimi i “Unazës së Madhe” në Tiranë, ka nxjerrë sërisht banorët e zonës së “Astririt” në protest. Ata kanë bllokuar mëngjesin e kësaj të premte sërisht rrugën dhe kanë deklaruar se...

"Ngrihu o popull! Për një kriminel 3 mijë grek, për ne që po na prishin shtëpitë, asnjë"

para 5 muajve - Albeu

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë prej disa ditësh po protestojnë kundër projektit që prek banesat e tyre nga zgjerimi i rrugës . Mengjesin e sotëm banorët e kësaj zone kanë dalë sërish në protestë...

Basha, krah banorëve të Astirit: prishja e shtëpive, një dramë

para 5 muajve - Te Sheshi

I sapokthyer nga Helsinki ku morri pjesë në kongresin e PPE-së, kreu demokrat Basha ka dalë në “terrenin e politikës” së përditshme shqiptare. Ai ishte në zonën e Astirit, aty ku kalimi i Unazës së Madhe...

Në proces legalizimi për dekada. Sot pranojnë në protestë njërin prej përgjegjësve

para 5 muajve - Respublica

Në zonën e Astirit në Tiranë po protestohet prej disa ditësh kundër prishjes së afërt të banesave apo objekteve të tjera që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Banorët thonë se do mbrojnë  shtëpitë...

Sërish protesta tek "Unaza e Re", reagon deputetja e PD-së : Të shemben banesat, por vetëm me një kusht

para 5 muajve - Sot News

Banorët e zonës së “Astirit” prej mëngjesit të sotëm kanë bllokuar qarkullimin në të dyja anët e “Unazës së Re” në shenjë proteste. Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ndodhet në krah të Pampuri...

Bllokohet qarkullimi, banorët e “Astirit” sërisht në protestë

para 5 muajve - Vizion Plus

Ndërtimi i “Unazës së Madhe” në Tiranë, ka nxjerrë sërisht banorët e zonës së “Astririt” në protest. Ata kanë bllokuar mëngjesin e kësaj të premte sërisht rrugën dhe kanë deklaruar se nuk do të lejojnë...

Basha takon protestuesit te Unaza e Re

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha takoi përfaqësinë e protestuesve tek “Unaza e Re”. Protestuesit kërkojnë dëmshpërblim të plotë për shembjen e shtëpive, shkruan Top Channel. Pas takimit me...

Banorët e Unazës së Re në protestë, bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Banorët e zonës së Unazës së Re kanë dalë sërish në protestë mëngjesin e sotëm, duke bllokuar qarkullimin e automjeteve. Rruga nga pallati me shigjeta deri tek sheshi Shqiponja është bllokuar mëngjesin...

Kaos në "Astir", protestuesit bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Albeu

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë prej disa ditësh po protestojnë kundër projektit që prek banesat e tyre nga zgjerimi i rrugës . Mengjesin e sotëm banorët e kësaj zone kanë dalë sërish në protestë...

“Je shumë e vonume”, qytetari përplaset me deputeten e PD-së: E tmerrshme, janë para gjaku

para 5 muajve - Sot News

Banorët e zonës së Astirit në Tiranë janë sot në ditën e 7-të të protestës së tyre, kundër prishjes së banesave në kuadër të projektit të unazës së madhe. Shumë prej banorëve shprehen se me mirë do të...

Protesta te “Unaza e Re” / Banorët bllokojnë qarkullimin në Tiranë

para 5 muajve - Sot News

Janë përshkallëzuar protesta e banorëve të zonës së “Astirit” të cilët janë ngritur prej ditësh kundër projektit të “Unazës së Re”. Ky projekt parashikon shembjen e mbi 300 banesash dhe biznesesh nga “Pallati...

Prishja e banesave në Unazën e re, banorët bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Gazeta Express

Qarkullimi i automjeteve tek Unaza e Re në Tiranë, nga Pallati me shigjeti deri tek sheshi Shqiponja është bllokuar mëngjesin e sotshëm nga banorët të zonës. Ata po protestojnë kundër vendimit të qeverisë...

Sërish protesta tek Unaza e Re, banorët bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Java News

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë dalë sërish në protestë mëngjesin e sotëm duke bllokuar rrugën. Ata kanë deklaruar se nuk do lejojnë prishjen e banesave deri në marrjen e dëmshpërblimit. Me...

Protestë në Tiranë, banorët bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Ekonomia Online

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë dalë sërish në protestë sot në mëngjes, duke bllokuar rrugën. Ata kanë thënë se nuk do ta lejojnë prishjen e banesave, pa marrë dëmshpërblim. Me pankarta në...

Protestë në Tiranë, banorët bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Sovrani

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë dalë sërish në protestë sot në mëngjes, duke bllokuar rrugën. Ata kanë thënë se nuk do ta lejojnë prishjen e banesave, pa marrë dëmshpërblim. Me pankarta në...

Protestë në Tiranë, banorët bllokojnë rrugën

para 5 muajve - Periskopi

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë dalë sërish në protestë sot në mëngjes, duke bllokuar rrugën. Ata kanë thënë se nuk do ta lejojnë prishjen e banesave, pa marrë dëmshpërblim. Me pankarta në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK