http://kariera.mk

Vasili: Rama, tutori politik i asgjësimit të reformës në drejtësi

para 5 muajve - Vizion Plus

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj qëndrimeve të kryeministrit Edi Rama për Saimir Tahirin dhe deputetët e tjerë të akuzuar për eleminimin e reformës në drejtësi. Përmes një statusi...

"Po asgjeson reformën në drejtësi", LSI akuza të forta kryeministrit Rama

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI në një postim në Facebook, shkruan se kryeministri është tutor politik i asgjësimit të reformës në drejtësi. Më tej në shkrimin e tij deputeti Petrit Vasili shkruan se...

Izet Haxhia tregon për sulmin seksual në burg: Ishin dy, do nxjerr emrat

para 5 muajve - Zhurnal

Izet Haxhia, i cli ndodhet në burg, në pritje të apelimit të dënimit në mungesë në 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, ka shkruar një letër nga qelia. Kjo letër është bërë publike nga e dashura e...

Izet Haxhia padit Berishën për ngacmim seksual në burg

para 5 muajve - Albeu

Izet Haxhia , i cli ndodhet në burg , në pritje të apelimit të dënimit në mungesë në 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit ka hedhur akuza të rënda gjatë ditës së sotme duke thënë se në burg ka ndodhur...

Izet Haxhia tregon agresion seksual në burg: Do nxjerr emrat, ja çfarë lidhje ka me Sali Berishën

para 5 muajve - Sot News

Trupëroja i ish kryeministrit Sali Berisha, Izet Haxhia që ndodhet në burg, në pritje të apelimit të dënimit në mungesë në 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, ka shkruar një letër nga qelia. Kjo...

Artan Hoxha nxjerr videon, ekstremisti Karathano duke shëtitur lirshëm në Himarë

para 5 muajve - Albeu

Gazetari Artan Hoxha ka postuar në Facebook-un e tij një video të disa viteve më parë ku shihet ekstremisti grek që punon për copëtimin e Shqipërisë Babis Karathano duke shëtitur në Himarë i shoqëruar...

BE vlerëson figurën e Lleshit

para 5 muajve - Vizion Plus

Raporteri per Shqipërinë ne parlamentin europian Knut Fleckenstein dhe ambasadori i bashkimit europian ne Tirane Luigi Soreca kane vleresuar ne nje ze figuren e Sander Lleshajt, te cilin kryeministri Edi...

Izet Haxhia flet për agresion seksual në burg: Do bëj padi ndaj Sali Berishës!

para 5 muajve - Java News

Izet Haxhia, i cli ndodhet në burg, në pritje të apelimit të dënimit në mungesë në 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, ka shkruar një letër nga qelia. Kjo letër është bërë publike nga e dashura e...

“Duhej arrestuar urgjentisht”/ Artan Hoxha nxjerr videon, zbulon ‘kokën’ që organizoi incidentet në Bularat

para 5 muajve - Sot News

Gazetari investigativ Artan Hoxha shprehet se dje në Bularat ishin të pranishëm esktremistë e ushtarakë të njohur grekë. Ai ka postuar një video në rrjetin e tij social “Facebook ku shfaqet Karathano....

Gazetari-Dules: Ku ishe ti kur na sulmuan?Kaq të pafuqishëm të ndalnit ekstremizmin që përdorni për vota

para 5 muajve - Sot News

Gazetari Arsen Rusta, i cili ishte i pranishëm ditën e djeshme në ceremoninë mortore të Kostandin Kaçifës dhe raportoi prej aty gjithë situatën që pasoi, ka pasur nja dy fjalë për t’i thënë Vangjel Dules,...

Ekstremisti Karathanos: Arrestimi yne tregoi se çfarë fqinjësh kemi

para 5 muajve - Vizion Plus

Në mesin e të ndaluarve mbrëmjen e së enjtes nga policia e Gjirokastrës ishte  edhe Haralambos Karathanos i njohur si ekstremist i Agimit të Artë, i cili kryesoi edhe kortezhin mortor të Kaçifas. Pas lirimit...

Berisha: Ekstremistët grek përdhosën tokën shqiptare, faji i dy qeverive

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Ish kryeministri Berisha postoi në faqen e tij facebook një reagim në lidhje me tensionet e krijuara në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Kacifas, të cilën ai e quajti një ekstremist....

Kush është Babis Karathanos, ekstremisti grek i arrestuar në Bularat

para 5 muajve - Medial

Babis-Harallambos Karathanos është ekstremisti grek i arrestuar në Bularat, por me pas u la i lire, pasi organizoi një turmë të ardhur nga Greqia me autobusë për në ceremoninë e Konstandinos Kaçifas, të...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Gazeta e re

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve...

Berisha: Ekstremistët grek përdhosën tokën shqiptare, faji i dy qeverive

para 5 muajve - Vizion Plus

Ish kryeministri Berisha postoi në faqen e tij facebook një reagim në lidhje me tensionet e krijuara në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Kacifas, të cilën ai e quajti një ekstremist. Sipas Berishës,...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë. Shoqërimi i shtetasve...

"Derra të pagdhendru", ekstremisti grek Babis Karathanos i përgjigjet Ramës pas lirimit

para 5 muajve - Albeu

Ditën e djeshme ekstremisti grek Babis Karathanos ishte ai që i printe arkëmorit të Konstantinos Katsifas, edhe pse njihet si një person i rrezikshëm për vendin tonë. Gjithashtu Karathanos ka qënë pjesë...

“Të pagdhendur, që jetojnë si hiena”/ Ekstremisti grek Babis Karathanos i përgjigjet Ramës

para 5 muajve - Sot News

Ditën e djeshme ekstremisti grek Babis Karathanos ishte ai që i printe arkëmorit të Konstantinos Katsifas, 35-vjeçarit që u vra nga forcat RENEA në Bularat. Karathanos ka hyrë në mënyrë të jashtëligjshme...

Talebanët që mbajnë në njerën dorë kryqin dhe në tjetrën kallashin

para 5 muajve - Gazeta Tema

Nga Gazmend Kapllani Talebanet qe mbajne ne njeren dore kryqin dhe ne tjetren kallashin si edhe nazistet e Agimit te Arte shkuan dje ne Shqiperi per nje qellim te vetem: te fyenin Shqiptaret dhe te krijonin ...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Klan Kosova

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë. Shoqërimi i shtetasve grekë ka ardhur...

EMRAT/ Këta janë 12 ekstremistët grek që u liruan ditën e sotme

para 5 muajve - Albeu

Orët e para të mëngjesit të sotëm janë liruar 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. 12 personat e shoqëruar u liruan në orën 02:00 të mëngjesit...

Berisha: Ekstremistët grek përdhosën tokën shqiptare, faji i dy qeverive

para 5 muajve - Shenja

Ish kryeministri Berisha postoi në faqen e tij facebook një reagim në lidhje me tensionet e krijuara në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Kacifas, të cilën ai e quajti një ekstremist. Sipas Berishës,...

Thirrjet antishqiptare në Bularat, lirohen 12 ekstremistët grekë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata janë liruar rreth orës 2:00  duke u proceduar penalisht në gjendje të...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Telegrafi

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve...

Kush është Babis Karathanos, ekstremisti grek i arrestuar në Bularat

para 5 muajve - Gazeta Express

Babis-Harallambos Karathanos është ekstremisti grek i arrestuar në Bularat, por me pas u la i lire, pasi organizoi një turmë të ardhur nga Greqia me autobusë për në ceremoninë e Konstandinos Kaçifas, të...

Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano

para 5 muajve - Albeu

Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat . Edhe pse 12 ekstremistët grek pas varrimit të terroristit...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Koha.net

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve...

Lirohen gjatë natës 12 personat që bllokuan rrugën

para 5 muajve - RTV 21

Ishin shoqëruar në polici për bllokim të rrugës Gjirokastër-Kakavijë Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata...

Lirohen gjatë natës 12 të shoqëruarit që bllokuan rrugën

para 5 muajve - RTV 21

Ishin shoqëruar në polici për bllokim të rrugës Gjirokastër-Kakavijë Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata...

Lirohen 12 të ndaluarit në Gjirokastër, mes tyre edhe ekstremisti Karathano

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Policia ka lënë të lirë gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. Ata do të procedohen të lirë. Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit...

Lirohen 12 grekët e ndaluar në Gjirokastër, mes tyre edhe ekstremisti Karathano

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Policia ka lënë të lirë gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. Ata do të procedohen të lirë. Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit...

Grekët “pushtuan” Bularatin me thirrje kundër shqiptarëve, por policia i lë të lirë

para 5 muajve - Gazeta Express

Në orët e vona të mbrëmjes policia shqiptare ka liruar 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Mësohet se ata do të procedohen të lirë. Shoqërimi...

Trazuan Bularatin, lirohen pas disa orësh 12 ekstremistët

para 5 muajve - Vizion Plus

Janë liruar gjatë natës nga policia e Gjirokastrës 12 nacionalistët grekë e ndaluar të enjten pas ceremonisë mortore të Kostandinos Kaçifës në Bularat. 12 nacionalistët u shoqëruan nga policia pas dyshimeve...

Berisha: Ekstremistët grek përdhosën tokën shqiptare, faji i dy qeverive

para 5 muajve - Tetova Sot

Ish kryeministri Berisha postoi në faqen e tij facebook një reagim në lidhje me tensionet e krijuara në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Kacifas, të cilën ai e quajti një ekstremist. Sipas Berishës,...

Lihen të lirë 12 të ndaluarit në Gjirokastër, mes tyre edhe ekstremisti i njohur grek

para 5 muajve - Sot News

Policia e Gjirokastrës ka liruar 12 ekstremistët grekë që u shoqëruan pasditen e djeshme pas ceremonisë mortore të Kostandino Kaçifas. Ekstremistët grekë që mbaheshin të shoqëruar për protesta dhe bllokim...

Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano

para 5 muajve - InfoShqip

Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. Edhe pse 12 ekstremistët grek pas varrimit të terroristit...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Shenja

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve...

Thirrjet antishqiptare në Bularat, lirohen 12 ekstremistët grekë

para 5 muajve - Java News

Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata janë lënë të lirë rreth orës 2:00  duke u proceduar penalisht në gjendje...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar pas varrimit në Bularat!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë. Shoqërimi i shtetasve grekë ka ardhur...

Ngjarjet në Bularat, lirohen 12 ekstremistët grekë, do procedohen të lirë

para 5 muajve - Java News

Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata janë lënë të lirë rreth orës 2:00  duke u proceduar penalisht në gjendje...

Thirrjet antishqiptare në Bularat, lirohen 12 ekstremistët grekë

para 5 muajve - KDPolitik

Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës, raporton Javanews.al. Mësohet se ata janë lënë të lirë rreth orës 2:00  duke u proceduar...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Sovrani

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - Periskopi

Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat. Të 12 personat do të procedohen të lirë. Shoqërimi i shtetasve grekë ka ardhur...

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat

para 5 muajve - KosovaPress

Të 12 personat do të procedohen të lirë, transmeton tch. Shoqërimi i shtetasve grekë ka ardhur pas përfundimit të ceremonisë së varrimit si dhe bllokimit të rrugës për më shumë se 10 minuta në aksin rrugor...

Funerali per Kacifasin në Bularat, 14 të ndaluar

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

Policia e Gjirokastrës njoftoi mbrëmjen e së enjtes se ka proceduar penalisht dy shtetas grekë për nxitje të urrejtjes dhe ka shoqëruar në mjediset e policisë, 12 shtetas të tjerë, 6 grekë dhe 6 minoritarë,...

Policia e Shtetit: Varrimi i Kaçifas u përdor për qëllime ekstremiste

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar në lidhje me tensionet dhe thirrjet raciste në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos Kacifas. Në Pikën e Kalimit të Kontrollit Kufitar Kakavije,...

Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 persona në Gjirokastër (EMRAT)

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Emrat e personave të ndaluar: 1. Andrea Panajot Kuri. 2. Thoma Filip Stefo 3. Kristo Anastas Duci 4. Haralamb Nikolla Karathano 5. Thanas Vangjel Papas 6. Pirro Kosta Panajoti 7. Dhimiter Nasipa Kostandinos...

Berisha: Racistët e tërbuar përdhosin territorin shqiptar!

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka dënuar thirrjet anti-shqiptare që u bënë sot nga ekstremistë grekë në fshatin Bularat gjatë funeralit të minoritarit Kostandino Kaçifas. Në një postim në rrjetet sociale,...

2 të proceduar dhe 12 të shoqëruar nga policia

para 5 muajve - Medial

Policia e Shtetit ka dalë me një komunikatë zyrtare për funeralin e minoritarit Kostandino Kaçifas ditën e sotme në fshatin Bularat të Gjirokastrës, si dhe për thirrjet antishqiptare nga ekstremistët grekë....

Emrat Bularat, 12 persona të ndaluar

para 5 muajve - Zhurnal

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

12 ekstremiste grek e shqiptarë në komisariat, Dule shkon ti ndihmojë

para 5 muajve - Vizion Plus

6 shqiptare dhe 6 shtetas grek jane shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës,  pas ceremonisë mortore te 35 vjeçarit  Kostandin Kacifa.12 te shoqeruarit po verifikohen per tubim te paligjshem dhe kalim...

Ish-Kryeministri Berisha: Racistë primitivë përdhosën territorin e Shqipërisë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka dënuar thirrjet anti-shqiptare që u bënë sot nga ekstremistë grekë në fshatin Bularat gjatë funeralit të minoritarit Kostandino Kaçifas. Në një postim në rrjetet sociale,...

Statusi i tij për Kacifasin ‘çmendi’ rrjetin/ Komentuesit i përvishen Berishës: Boll o dyfytyrësh, s’ka xhenet për ty!

para 5 muajve - Sot News

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas thirrjeve anti-shqiptare në varrimin e ekstremistit grek që u vra në Bularat, Konstantinos Kacifas. Në një status në Facebook, kur gjithçka kishte përfunduar...

2 të proceduar dhe 12 të shoqëruar nga policia

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia e Shtetit ka dalë me një komunikatë zyrtare për funeralin e minoritarit Kostandino Kaçifas ditën e sotme në fshatin Bularat të Gjirokastrës, si dhe për thirrjet antishqiptare nga ekstremistët grekë....

Gazetarët ”detyrojnë” Dulen: Flisni shqip, jemi në tokë shqiptare

para 5 muajve - Zhurnal

Nga komisariati i Policisë së Gjirokastrës aty ku shkoi në mbështetje të ekstremistëve grekë të arrestuar në Bularat, kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule ka vijuar të flasë...

Varrimi i Kacifas, policia nxjerr shifrat e sakta: Ja sa persona janë shoqëruar dhe sa janë refuzuar

para 5 muajve - Sot News

Policia shqiptare ka dhënë detaje në lidhje me shoqërimin e disa e shtetasve grekë si dhe refuzimit të disa të tjerëve për të hyrë në Shqipëri gjatë ceremoninë mortore të ekstremistit grek në Bularat Kostandinos...

12 grekë të shoqëruar, si hyri në Bularat ekstremisti Babis Harallambos

para 5 muajve - Albeu

12 persona janë shoqëruar në Bularat ndërkohë që dy të tjerë janë proceduar penalisht për nxitje të urrejtjes. Një nga këto pëersona është edhe ekstremisti Babis Harallambos, i cili nuk figuron i regjistruar...

Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 persona në Gjirokastër

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Emrat e personave të ndaluar: 1. Andrea Panajot Kuri. 2. Thoma Filip Stefo 3. Kristo Anastas Duci 4. Haralamb Nikolla Karathano 5. Thanas Vangjel Papas 6. Pirro Kosta Panajoti 7. Dhimiter Nasipa Kostandinos...

“Thirrjet raciste në Bularat” reagon Policia: Janë shoqëruar 12 persona, ju ndalu hyrja në Shqipëri 44 shtetasve grekë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se  ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste si dhe nuk u është lejuar hyrja  në Shqipëri 44 qytetarë grekë. Reagimi...

?Fol shqip, jemi në tokë shqiptare?, gazetarët dëtyrojnë Vangjel Dulen

para 5 muajve - Albeu

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është i pranishëm në Bularat ku 12 persona janë shoqëruar në polici. Teksa fliste greqsht, a është detyruar të flasë shqip nga gazetarët derisa më në fund ka dhënë disa sqarime...

Dule injoron gjuhën shqipe: Thirrjet raciste në Bularat ishin normale, të ndaluarit do dalin shpejt. Gazetarët: Fol shqip, je në tokën shqiptare këtu

para 5 muajve - Gazeta Tema

Vangjel Dule ka folur për mediat lidhur me ngjarjen e Bularatit ku ka justifikuar thirrjet raciste ndaj shqiptarve. Edhe pse ishte pjesë e tubimeve në ceremoninë mortore të ekstremistit grek që mbeti i...

Dule flet greqisht në komisariatin e Gjirokastrës: U ndaluan 12 grekë

para 5 muajve - Gazeta Express

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, ishte pasdite vonë në komisariatin e policisë së Gjirokastrës për tu interesuar për shtetasit grekë të ndaluar nga policia. Edhe pse deri...

Sali Berisha: Sot u përdhos territori shqiptar, autoritetet qëndrime të papërgjegjshme

para 5 muajve - Gazeta Tema

Sali Berisha ka reaguar për zhvillimet e sotme në Bularat ku thotë se është përdhosur territori shqiptar. Ndërkohë, pjesë e organizimit të tyre kanë qenë edhe dy deputetë të opozitës Vangjel Tavo dhe Vangjel...

Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 grekë në Gjirokastër

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

Çështja Kacifas/ Vangjel Duke thirrje Policisë së Gjirokastrës

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, ishte pasdite vonë në komisariatin e policisë së Gjirokastrës për tu interesuar për shtetasit grekë të ndaluar nga policia, te cilet ishin...

Vangjel Duke thirrje Policisë e Gjirokastrës: Lironi 12 të shoqëruarit e ‘Bularatit’

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, ishte pasdite vonë në komisariatin e policisë së Gjirokastrës për tu interesuar për shtetasit grekë të ndaluar nga policia, te cilet ishin...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Medial

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, reagon Rama

para 5 muajve - Albeu

Ngjarjet që ndodhën ditën e sotme në Bularat akoma nuk kanë marrë një përgjgje zyrtare nga vendi ynë. Pikërisht për këtë shumë komnetues kanë kërkuar nga Rama që t'ju përgjigjet thirrjeve anti-shqiptare....

“Provokatorë varresh që jetojnë si hiena e këndojnë si korba!” Rama reagon ashpër ndaj grekëve

para 5 muajve - InfoShqip

Pas ngjarjeve të sotme në Bularat ku morrën pjesë dy mijë grekë në varrim por edhe thurrën thirrje raciste ndaj shqiparëve, ka reaguar më në fund edhe kryeministtri Rama. Ai ka zgjedhur t’I përgjigjet...

9 grekë shoqërohen në polici, çfarë po ndodh në Bularat

para 5 muajve - Albeu

Policia e Shtetit ka vënë në pranga disa ekstremistë grekë që e kishin bllokuar aksin rrugor në Bularat . Mësohet se dy nga të arrestuarit ekstremisti grek Babis Karathanos dhe A.Kacis. Ndërsa bëhet e...

2 të proceduar dhe 12 të shoqëruar nga policia

para 5 muajve - Tetova Sot

Policia e Shtetit ka dalë me një komunikatë zyrtare për funeralin e minoritarit Kostandino Kaçifas ditën e sotme në fshatin Bularat të Gjirokastrës, si dhe për thirrjet antishqiptare nga ekstremistët grekë....

Ish-Kryeministri Berisha: Racistë primitivë përdhosën territorin e Shqipërisë

para 5 muajve - Tetova Sot

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka dënuar thirrjet anti-shqiptare që u bënë sot nga ekstremistë grekë në fshatin Bularat gjatë funeralit të minoritarit Kostandino Kaçifas. Në një postim në rrjetet sociale,...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

‘Kacifas’, reagon Rama: Hienat përdhosën të vdekurin, ulën dinjitetin e flamurit të tyre!

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare....

Rama reagon pas varrimit të Kacifas: Të pagdhendur që jetojnë si hiena dhe këndojnë si korba!

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare....

Bllokuan rrugën, arrestohet ekstremisti Karathano dhe një shtetas grek

para 5 muajve - Gazeta Shqip

(Në foto: Karathanos (me rreth të kuq), ekstremisti i arrestuar) Policia shqiptare ka vënë në pranga dy shtetas grekë si organizatorë të bllokimit të trafikut për më shumë se 10 minuta në aksin Gjirokastër-Kakavijë....

Ngjarjet në Bularat, reagon Policia: Janë shoqëruar 12 persona

para 5 muajve - Java News

Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se  ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste. Në një njoftim për mediat, policia shkruan “Si rezultat i kontrolleve,...

Hynë ilegalisht në Bularat, arrestohet ekstremisti Karathanos me dy të tjerë

para 5 muajve - Vizion Plus

Pas ceremoniste mortore të 35 vjecarit Kostandin Kacifa te ardhurit nga Greqia mes tyre edhe ekstremistet e “Agimit te Arte” u larguan drejt vendit fqinj. Per pak minuta ne hyrje te fshatit Bularat u krijua...

1500 grekë thirrje anti-shqiptare në Bularat, Artan Hoxha ka një pyetje për Berishën dhe qytetarin dixhital

para 5 muajve - Sot News

Artan Hoxha ka qenë i ftuar në studion e lajmeve në Report Tv, ku komentuar varrosjen e ekstremistit grek, Konstantinos Kaçifa, por edhe atë që ndodhi sot në këtë fshat, ku mbi 1500 grekë me një flamur...

Vangjel Dule dhe kryetari i Omones përfundojnë në polici

para 5 muajve - Albeu

Më në fund policia ka ndërhyrë dhe ka arrestuar 4 ekstremisë grekë që cënuan sovranitetin e shtetit shqiptar. Por menjëherë kanë vërshuar në komisiariatin e policisë Vangjel Dole dhe kryetari i Omonias....

Hynë ilegalisht në Bularat, arrestohet ekstremisti Karathanos me dy të tjerë

para 5 muajve - Vizion Plus

Pas ceremoniste mortore të 35 vjecarit Kostandin Kacifa te ardhurit nga Greqia mes tyre edhe ekstremistet e “Agimit te Arte” u larguan drejt vendit fqinj. Per pak minuta ne hyrje te fshatit Bularat u krijua...

Varrimi i Kacifas, shpërthen Artan Hoxha:E kam denoncuar 15 vite rresht këtë person, përsëri ai futet në Shqipëri dhe bën rrëmujë

para 5 muajve - Sot News

Gazetari Artan Hoxha ka kritikuar kritikon ashpër politikanët shqiptarë të cilët kanë heshtur sot përballë shfaqjes antishqiptare që u bë sot gjatë ceremonisë së varrimit të ekstremistit grek Kostandin...

Varrimi i Kacifas, shpërthen Artan Hoxha:E kam denoncuar 15 vite rresht, autoritetet e lejojnë të futet në Shqipëri dhe të bëjë rrëmujë

para 5 muajve - Sot News

Gazetari Artan Hoxha ka kritikuar kritikon ashpër politikanët shqiptarë të cilët kanë heshtur sot përballë shfaqjes antishqiptare që u bë sot gjatë ceremonisë së varrimit të ekstremistit grek Kostandin...

Dule shkon në komisariat, kërkon të takojë ekstremistin anti-shqiptar

para 5 muajve - Tetova Sot

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, ishte pasdite vonë në komisariatin e policisë së Gjirokastrës për tu interesuar për shtetasit grekë të ndaluar nga policia. Edhe pse deri...

Gazetari Artan Hoxha: shteti e politika shqiptare, të dorëzuar para ekstremizmit grek

para 5 muajve - Te Sheshi

Duke komentuar atë çfarë ndodhi këtë të enjte në Bularat, ku ceremonia e varrimit të Kostandinos Kacifas u shndërrua në një manifestim nacionalist anti-shqiptar, gazetari Artan Hoxha, denoncoi mosreagimin...

Varrimi i Kacifas/ Artan Hoxha me deklaratë të fortë: Kush ua qepi gojën politikanëve tanë?

para 5 muajve - Sot News

Gazetari Artan Hoxha kritikon ashpër politikanët shqiptarë të cilët kanë heshtur sot përballë shfaqjes antishqiptare që u bë sot gjatë ceremonisë së varrimit të ekstremistit grek Kostandin Kacifa. Hoxha...

Arrestohet ekstremisti grek anti-shqiptar

para 5 muajve - Gazeta Express

Ekstremisti i njohur grek, antishqiptari Babis-Harallambos Karathano, është vënë në pranga nga policia e Gjirokastrës, për episodin e bllokimit të rrugës Gjirokstër-Kakavijë për më shumë se 10 minuta,...

Kush është ekstremisti anti-shqiptar që u arrestua nga policia

para 5 muajve - Albeu

Mësohet se në prangat e policisë kanë rënë ekstremisti i njohur Babis Karathanos dhe Anestis Kacis me akuzën e bllokimit të aksit rrugor në Bularat. Gjithashtu mësohet se forcat anti-terror, kanë identifikuar...

E FUNDIT/ Ndërhyn policia, arreston dy ekstremistë grekë

para 5 muajve - Albeu

Policia e Shtetit sapo ka arrestuar dy ekstremistë grekë që e kishin bllokuar aksin rrugor në Bularat . Mësohet se të arrestuarit ekstremisti grek Babis Karathanos dhe A.Kacis. Ndërsa bëhet e ditur se...

Bllokuan rrugën Gjirokastër-Kakavijë, arrestohet ekstremisti i njohur dhe greku Kaçifas

para 5 muajve - Sot News

Policia shqiptare ka vënë në pranga dy shtetas grekë si organizatorë të bllokimit të trafikut për më shumë se 10 minuta në aksin Gjirokastër-Kakavijë. I arrestuari është ekstremisti i njohur Babis-Harallambos Karathano...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

Varrimi i Kacifasit, Tcipras “derdh lotët” e tij. Rama: për derrat e gomerët e çdo vendi

para 5 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Edi Rama ka komentuar “si padashje” ceremoninë e varrimit të Kostandinos Kacifas, ngacmuar nga një komentues. Për Ramën, ata shtetas grekë të cilët iu qasën të ndjerit duke e parë si hero,...

Bilanci/44 huliganë grek u bllokuan në kufi, por asnjë nuk u arrestua

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia shqiptare ka bërë bilancin e një dite impenjative pune në zonën e Gjirokastrës, nga Kakavija deri në Bularat për të siguruar rendin dhe qetësine publike gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos...

Varrimi i Kacifas/ Policia nxjerr shifrat e të kthyerve në Kakavijë, mes tyre edhe një polic burgu

para 5 muajve - Sot News

Policia shqiptare ka bëë me dije shifrat e personave që janë kthyer nga policia në pikën kufitare të kalimit në doganën e Kakavijës.Mësohet se policia ka kthyer pas 44 huliganë të cilët donin të hynin...

Rama për Bularatin: Shteti shqiptar nuk lufton me arkëmorte dhe provokatorë varrimesh

para 5 muajve - Illyria

Tiranë, 8 nëntor 2018 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me provokimet antishqiptare të ekstremistëve grekë në fshagtin Bularat të Gjirokastrës, gjatë varrimit të Kostandinos Kaçifas....

‘Kacifas’, reagon Rama: Hienat përdhosën të vdekurin, ulën dinjitetin e flamurit të tyre!

para 5 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare. Një...

Shqipëri, nacionalistët grekë bllokojnë aksin kryesor Gjirokastër-Kakavijë

para 5 muajve - Alsat-M

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat të Gjirokastrës, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA, pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit,...

Vrasja e ekstremistit grek/ Mesila Doda shpërthen kundër Kacifas: Terroristët nuk nderohen!

para 5 muajve - Sot News

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në...

Arrestohet ekstremisti grek anti-shqiptar

para 5 muajve - Tetova Sot

Ekstremisti i njohur grek, antishqiptari Babis-Harallambos Karathano, është vënë në pranga nga policia e Gjirokastrës, për episodin e bllokimit për më shumë se 10 minuta të aksit Gjirokastër-Kakavijë ,...

Vorio-Epiri, Masakra e Peshkëpisë, ja kush është esktremisti Harallambos përkrah Vangjel Dules

para 5 muajve - Java News

Babis Harallambos është ekstremisti grek i arrestuar sot në Bularat, pasi organizoi një turmë të ardhur nga Greqia me autobusë për në ceremoninë e Konstandinos Kaçifas, të bllokonte për rreth 10 minuta,...

Pas Bularatit, nacionalistët grekë bllokojnë aksin kryesor

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

E FUNDIT/ Esktremistët grekë bllokojnë aksin kryesor në Shqipëri (FOTO LAM)

para 5 muajve - Albeu

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

9 grekë shoqërohen në polici, çfarë po ndodh në Bularat

para 5 muajve - Pa censure

Policia e Shtetit ka vënë në pranga disa ekstremistë grekë që e kishin bllokuar aksin rrugor në Bularat. Mësohet se dy nga të arrestuarit ekstremisti grek BabisKarathanos dhe A.Kacis. Ndërsa bëhet e ditur...

Ekstremistët grekë bllokojnë aksin Gjirokastër-Kakavijë (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Qytetarët grekë që morën pjesë në varrimin e Konstandinos Kaçifas, kanë bllokuar rrugën nacionale në Gjirokastër-Kakavijë. Protestuesit kanë shpalosur flamurin grek në mesin e rrugës dhe kanë bllokuar...

‘Kaçifa’/ Artan Hoxha: Ekstremistët grekë në Bularat, kush u’a mbylli sot gojën Metës dhe Berishës?!

para 5 muajve - Java News

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar varrosjen e ekstremistit grek, Konstantinos Kaçifa, por edhe atë që ndodhi sot në këtë fshat, ku mbi 1500 grekë me një flamur grek përcollën me thirrje anti-shqiptare...

Pas varrimit të Katsifas, protestuesit grekë bllokojnë aksin Gjirokastër-Kakavijë. Policia e Shtetit, gati arrestimet

para 5 muajve - Blitz

Pas përfundimit të ceremonisë mortore për ekstremistin grek që u vra në Bularat në 28 tetor 2018, një tjetër situatë është krijuar në hyrje të Bularatit, aty ku protestuesë grekë të cilët kishin ardhur...

Varrimi i Kacifas/ Provokojnë nacionalistët grekë, bllokojnë autostradën

para 5 muajve - Sot News

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

Policia kthen pas 44 huliganë grekë, procedon policin e burgut të Janinës për bllokimin e autostradës

para 5 muajve - Java News

Policia shqiptare jep shifrat e personave që janë kthyer nga policia në pikën kufitare të kalimit në doganën e Kakavijes. Mësohet se jane kthyer pas 44 huliganë, të cilët donin të hynin në territorin shqiptar...

KUSH ËSHTË MË BURRË, PANGALLOS APO HOMOGJENËT E SHQIPËRISË?

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Nga Klodian TOMORRI Theodhoros Pangallos është një nga politikanet me karrierën me te gjate ne Greqi, i cili për vite te tera ka mbajtur postet me te larta ne qeverinë e Athinës. jeta e tij e gjate ne...

Shpërthen Mesila Doda në lidhje me vrasjen e ekstremistit Grek: Terroristët nuk nderohen

para 5 muajve - InfoShqip

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në...

Varrimi i Kaçifas, Dule: Të vërtetën për vrasjen do e çojmë deri në fund

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Në familjen e Konstandinos Kacifas ka qenë sot për të marrë pjesë në ceremoninë mortore të 35-vjeçarit edhe kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule. Ai ka bërë një koment për gazetarët duke kërkuar zbardhjen e plotë...

FOTOT/ Pas Bularatit, nacionalistët grekë provokojnë, bllokojnë autostradën

para 5 muajve - Java News

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pasi kishte qëlluar më parë në ajër dhe ndaj forcave të rendit, shtetasit grekë...

Varrimi i Kacifas, Dule: Zbardhja e ngjarjes është me rëndësi jetike

para 5 muajve - Gazeta Express

Pjesë e ceremonisë mortore për Konstandin Kacifas u bë edhe kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule. Ai u shpreh se vrasja e Kostandinos Kacifas duhet të çohet deri në fund. “Jemi sot në këto momente të cilat janë...

Doules mban fjalim greqisht në Bularat: Këtu, për të nderuar Kaçifasin

para 5 muajve - Albeu

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule , është i pranishëm në Bularat ku do të mbahet ceremonia mortore për 35-vjeçarin Kostandin Kaçifas. Dule nuk iu shmang dot interesimit të mediave, ndërsa nisi deklaratën e...

“Kostandinos ti je heroi ynë”, Vangjel Dule mesazh nga varrimi i ekstremistit grek: Nderime ndaj të ndjerit, të zbardhet e vërteta

para 5 muajve - Gazeta Tema

Vangjel Dule u shpreh nga Bularati se do të marrë pjesë në ceremoninë mortore të Kostandinos Kacifas “për të ndarë dhimbjen” me familjen. Kreu i PBDNJ-së, duke folur për media shpreh nderime për të ndjerin...

Vangjel Dule: Varrimi i Kaçifas, moment i shenjtë

para 5 muajve - Vizion Plus

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule e cilësoi vdekjen e Kaçifas si një moment të shenjtë. Në një deklaratë për mediat, ai foli në fillim greqisht dhe me pas Shqip. Dule u shpreh se vrasja e Kaçifas duhet të zbardhet....

Deputeti shqiptar mbërrin në varrimin e Kacifas dhe flet greqisht: Ka rëndësi jetike!

para 5 muajve - Sot News

Një orë para varrimit të ekstremistit grek Kacifas, në Bularat mbërritën edhe 2 politikanët shqiptarë. Deputeti i PDBNJ Vangjel Dule, nga fshati Bularat, ka kërkuar zbardhjen e vrasjes së Kostandino Kaçifasit....

Policia “kreh” autobusat grek, shoqërohen disa ekstremistë/FOTO

para 5 muajve - Vizion Plus

Disa shtetas grekë janë shoqëruar nga policia për nxitje të urrejtjes etnike në kufi. Ata tentuan të kalonin kufirin me flamurë të Agimit të Artë dhe bluza të Vorio Epirit, për ti dhënë lamtumirën 35 vjeçarit...

Numri 2 i Policisë së Shtetit niset me urgjencë drejt pikës kufitare të Kakavijës

para 5 muajve - Sot News

Në Bularat ditën e sotme do të zhvillohet ceremonia e varrimit të ekstremistit grek, Konstandinos Kaçifas. Ndërkohë që autobusë janë nisur nga Greqia me nacionalistë, të cilët janë nisur për t’i bërë nderimet...

Varrimi i Kacifas/ Kush është ekstremisti i njohur grek i ndaluar në Kakavijë?

para 5 muajve - Sot News

Ashtu siç pritej në varrimin e Kostandinos Kacifas kanë marrë pjesë shumë persona, ku shumica kishin ardhur nga Greqia teksa kanë hyrë në Shqipëri nëpërmjet pikës kufitare të Kakavijës. Kjo ka qenë arsyeja...

Dule në Bularat: E vërteta për Kaçifas nuk do të humbasë

para 5 muajve - Java News

Kreu i Partisë për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut, Vangjel Dule ishte sot në Bularat të Gjirokastrës, ku për pak minuta pritet të mbahet funerali i minoritarit grek, Konstandinos Kacifas. Duke folur...

Policia shqiptare blindon kufirin, kaq grekë janë ndaluar në Kakavijë

para 5 muajve - Albeu

Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet të bëhet varrimi i Kostandions Kacifas, i cili mbeti i vrarë pas sulmit mbi policinë shqiptare më 28 tetor. I veshur me rroba ushtarake dhe i mbuluar me flamurin grek,...

Kreu sulmin terrorist në Peshkëpi, kush është ekstremisti grek i kthyer në Kakavijë

para 5 muajve - Albeu

Qindra qytetarë grek ë kanë hyrë në Shqipëri në orët e fundit. Ata janë duke ardhur për të marrë pjesë në varrimin e ekstremistit grek , Kostandinos Kaçifas që u vra në përpjekje me RENEA-n. Po ashtu Shqipëria...

Policia shqiptare masa të rrepta, "zhvesh" grekët në Kakavijë (FOTO VIDEO)

para 5 muajve - Albeu

Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet që të mbahet varrimi i Konstandinos Katsifas, trupi i të cilit u mbajt për disa ditë në institutin e mjekësisë ligjore në Tiranë dhe dje iu kthye familjarëve të tij...

Për Alfredin, vendimin e gjykatës për Fatos Nanon dhe Kushtetutën në gojën e një të padituri!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Erjon Braçe E para, ne portalin AlpeNews qe sot mesova se drejtohet nga Alfred Peza, ka vijuar edhe dje shpifja e kthyer ne fakt te kryer, sipas se ciles, ne nje profil te rreme ne Facebook, ne emrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK