http://kariera.mk

Ilir Meta dekreton ndryshimet në ligjin e ri për Lojërat e Fatit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme ndryshimet në ligjin për lojërat e fatit. Ligji për mbylljen e të gjitha lojërave të fatit u votua me 75 vota në datë 25 tetor nga shumica,...

Meta dekreton edhe një tjetër kërkesë të Edi Ramës

para 5 muajve - Albeu

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme ligjin e miratuar pak ditë më parë nga qeveria për mbylljen e lojërave të fatit në datë 31 dhjetor të këtij viti. Ligji për mbylljen e të gjitha lojërave...

Meta dekreton ligjin për mbylljen e lojërave të fatit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në ligjin për lojërat e fatit. Ndryshimet në ligj parashikojnë mbylljen e të gjitha lojërave të fatit në datën 1 janar, ashtu siç kishte propozuar...

Presidenti Meta dekreton ndryshimet në ligjin për Lojërat e Fatit

para 5 muajve - Vizion Plus

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dekretuar këtë të premte dndryshimet shtetsë të bëra për ligjin e ndalimit të lorjave të Fatit. Kreu i Shtetit, e dekretoi ndryshimin e ligjit pas vendimit të marrë nga qeveria Rama.

Ndryshimet në ligjin për Lojërat e Fatit, Meta nuk e refuzon vendimin e qeverisë Rama

para 5 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës dekretoi ndryshimin e ligjit pas vendimit të marrë nga qeveria Rama. Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme ndryshimet në ligjin për lojërat e fatit. Ndryshimet në ligj parashikojnë...

Meta dekreton ndryshimet në ligjin për Lojrat e Fatit, pas 1 janarit kazinotë ‘ulin qepenat’

para 5 muajve - Java News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar pak minuta me pare ndryshimet në ligjin për lojërat e fatit. Ndryshimet në ligj parashikojnë mbylljen e të gjitha lojërave të fatit pas datës 1 janar 2019....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK