http://kariera.mk

Varrimi i Kacifas në Bularat/ Ish-ministri i Jashtëm reagon ashpër, ja çfarë thotë për reagimin e qeverisë

para 5 muajve - Sot News

"Ajo që ndodhi dje ishte një ngjarje e turpshme dhe e shëmtuar" , kështu është shprehur ish-ministri i Jashtëm. Në një intervistë në rubrikën “Opinion” në News24, Besnik Mustafaraj ka folur në lidhje me...

“Kërkon të adhurohet”/ Reagimet e Ramës për ngjarjen e Bularatit, ish-ministri shpërthen kundër kryeministrit

para 5 muajve - Sot News

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, ka komentuar reagimin e kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale, pas ngjarjes së Bularatit. Në një intervistë në rubrikën “Opinion” në News 24 Mustafaj tha se...

"Ceremonia për Kacifas ndryshoi atmosferën mes Shqipërisë e Greqisë"

para 5 muajve - Gazeta Express

Ish Ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj është shprehur se në ceremoninë mortore të Kacifas ditën e djeshme në Bularat, gjithçka ndodhi me sharjet e koret raciste kundër shqiptarëve, ishte një shfaqje e...

Besnik Mustafaj: Ngjarja e djeshme në Bularat e shëmtuar, qeveria shqiptare veproi korrekt

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, në një intervistë në rubrikën “Opinion” në News 24 ka folur në lidhje me ngjarjet që ndodhen dje në Bularat. Mustafaj tha se ajo që ndodhi dje ishte një ngjarje...

‘Bularat’/ Mustafaj: Shpallja ‘non grata’ e disa ekstremistëve grekë e argumentuar!

para 5 muajve - Java News

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, ka folur në lidhje me ngjarjet që ndodhen dje në Bularat. Mustafaj tha se ajo që ndodhi dje ishte një ngjarje e turpshme dhe e shëmtuar, duke shtuar më tej se shteti...

Pas ngjarjes në Bularat, 57 persona shpallen non grata

para 5 muajve - Gazeta Express

Pas ngjarjeve të djeshme në Bularat 57 persona janë shpallur non grata. Këta persona konsiderohen të rrezikshëm për vendin tonë pasi kanë nxitur urrejtje dhe tubime. Kujtojmë që 44 shtetas grekë  janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK