http://kariera.mk

Tuna zbulon tatuazhin ‘e pistë’ në të pasme

para 5 muajve - Alsat-M

Këngëtarja Tuna ka disa kohë që është rikthyer fuqishëm në treg. Përvec sherrit në familje, ajo është komentuar edhe projektet e reja muzikore që ka sjellë për publikun. Mbrëmjen e kaluar, Tuna zbuloi...

Tuna tregon tatuazhin në zonën e ‘nxehtë’

para 5 muajve - Java News

Tuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe ndër emrat më të përfolur të showbizit. Kohët e fundit është komentuar në media aq shumë për konfliktin në familjen e sajë të re, dukë...

Guximtare si Tuna: Këngëtarja tregon tatuazhin e veçantë në të pasme

para 5 muajve - Tetova Sot

Tuna nuk ka nguruar që t’i prezantojë fansave këtë shënim në trupin e saj. Ajo njihet për tipin e saj “rebel” dhe nuk ka asnjë kompleks ta tregojë këtë. Së fundmi Tuna ka postuar në Instagram një foto...

Tuna publikon foto të tatuazhit që e ka në vendin intim

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur në media Altuna Sejdiu ose siç e njihet nga të gjithë Tuna ka publikuar ditën e sotme në instastory një foto ku tregon tatuazhin që e kishte mbajtur të fshehtë...

FOTOT: Tuna zbulon tatuazhin në pjesën e “nxehtë” të trupit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Tuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe ndër emrat më të përfolur të showbizit. Kohët e fundit është komentuar në media aq shumë për konfliktin në familjen e sajë të re, dukë...

FOTO/ Tuna publikon foto të tatuazhit që e ka në vendin intim!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur në media Altuna Sejdiu ose siç e njihet nga të gjithë Tuna ka publikuar ditën e sotme në instastory një foto ku tregon tatuazhin që e kishte mbajtur të fshehtë...

Guximtare si Tuna: Këngëtarja tregon tatuazhin e veçantë në të pasme

para 5 muajve - Lajmi.net

Tuna nuk ka nguruar që t’i prezantojë fansave këtë shënim në trupin e saj. Ajo njihet për tipin e saj “rebel” dhe nuk ka asnjë kompleks ta tregojë këtë. Së fundmi Tuna ka postuar në Instagram një foto...

Edhe këtë nuk e dinim, Tuna zbulon tatuazhin në të pasme (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi di fare mirë si të tërheqë vëmendjen e publikut. Tuna jo shumë larg u bë pjesë e faqeve të para të gazetave për shkak të një konflikti mes familjes së saj dhe atë të Nora...

Guximtare si Tuna: Këngëtarja tregon tatuazhin e veçantë në të pasme

para 5 muajve - Blitz

Ajo njihet për tipin e saj “rebel” dhe nuk ka asnjë kompleks ta tregojë këtë. Së fundmi Tuna ka postuar në Instagram një foto ku duket se ka një tatuazh në një pjesë intime të trupit siç janë të pasmet....

Tuna tregon hapur tatuazhin në të pasmet e saj

para 5 muajve - Sovrani

Tuna nuk ka nguruar që t’i prezantojë fansave këtë shënim në trupin e saj. Ajo njihet për tipin e saj “rebel” dhe nuk ka asnjë kompleks ta tregojë këtë. Së fundmi Tuna ka postuar në Instagram një foto...

Këngëtarja e njohur tregon tatuazhin në zonën e ‘nxehtë’…[FOTO]

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Tuna Sejdi është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe ndër emrat më të përfolur të showbizit. Kohët e fundit është komentuar në media aq shumë për konfliktin në familjen e sajë të re, dukë bërë...

Gjysmë e zhveshur, Tuna befason me linjat e saj trupore

para 6 muajve - Vizion Plus

Tuna Sejdiu është një ndër artistet shqiptare që shquhet për linjat e saj perfekte trupore. Shqiptarja nga Maqedonia u rikthye pas një kohe të gjatë në muzikë e që tashmë po komentohet vazhdimisht nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK