http://kariera.mk

Tuna së shpejti me një tjetër këngë të re solo, pritet edhe album

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, këtë vit është rikthyer fuqishëm në tregn muzikor shqiptar. Gjatë verës, ajo publikoi këngën e saj “Chonga”, e cila u prit shumë mirë nga publiku, gjersa pak muaj më vonë...

Tuna së shpejti nis një turne në Europë

para 5 muajve - Ina

Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër, Chonga dhe Maria. Së fundmi është bërë e ditur se këngëtarja do të nis një turne...

Tuna së shpejti nis një turne në Europë

para 5 muajve - Klan Kosova

Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër, Chonga dhe Maria. Së fundmi është bërë e ditur se këngëtarja do të nis një turne...

Tuna së shpejti nis një turne Europian

para 5 muajve - Klan Kosova

Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër, Chonga dhe Maria. Së fundmi është bërë e ditur se këngëtarja do të nis një turne...

Tuna së shpejti me Turne Europian

para 5 muajve - RTV 21

Turneu fillon në vitin 2018 për të vazhduar edhe në 2019-ën Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu- Tuna pasi që u rikthye në skenën muzikore me dy projekte të reja, siç duket ka planifikuar të nis...

Tuna shumë shpejti nis një turne në Evropë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Tuna pas një viti pauzë është rikthyer fuqishëm në muzikë, kështu duke publikuar dy këngën brenda një kohe të shkurtër, Chonga dhe Maria. Së fundmi është bërë e ditur se këngëtarja do të nis një turne...

Tuna shumë shpejt nis turneun në Europë

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja, Tuna Sejdiu është rikthyer në skenën muzikore shqiptare. Artistja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu është rikthyer në skenë pas një kohe të gjatë pauze që bëri, shkruan lajmi.net “Chonga” dhe “Maria”,...

Pas rikthimit në skenë, Tuna po nis turneun Europian

para 5 muajve - Prive

Për një vit e gjysmë ajo u ka munguar fansave të saj, të cilët e kishin mbështetur gjatë gjithë karrierës. Por pasi u bë nënë dhe djali i saj Tiani u rrit pak, Tuna i rikthye fuqishëm në skenën muzikore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK