http://kariera.mk

“Digjet” Kalifornia, yjet e Hollywood evakuohen, vilat luksoze në flakë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Yjet e showbiz-it, Kim Kardashian, aktorja Alyssa Milano dhe regjisori Guillermo del Toro ishin ndër të famshmit e shumtë që u detyruan të braktisnin vilat e tyre miliarda dollarëshe në zonat turistike...

Digjen disa prej shtëpive të yjeve të famshme si pasojë e zjarrit në Kaliforni

para 5 muajve - Portalb

Shtëpia e Caitlyn Jenner në Malibu është djegur si pasojë e zjarrit që kaploi një pjesë të Kalifornisë. “TMZ” raporton se vila, ku Caitlyn xhironte edhe reality show-n, ishte përfshirë e gjitha nga flakët...

Zjarri afër shtëpive të të famshmëve në Kaliforni, evakuohen Kim Kardiashian dhe Lady Gaga

para 5 muajve - Klan Kosova

Zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë po rrezikon edhe djegien e një zone të banuar me emrat më të njogur. Të famshmit, duke përfshirë Lady Gaga, Kim Kardiashian, Rainn Wilson dhe Melissa Etheridge janë...

Zjarri afër shtëpive të VIP-ve në Kaliforni, evakuohen Kim Kardiashian dhe Lady Gaga

para 5 muajve - Klan Kosova

Zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë po rrezikon edhe djegien e një zone të banuar me emrat më të njogur. Të famshmit, duke përfshirë Lady Gaga, Kim Kardiashian, Rainn Wilson dhe Melissa Etheridge janë...

Shtëpia milionëshe e Kim e Kanye West në rrezik nga zjarret

para 5 muajve - Prive

Shtëpia milionëshe e Kim Kardashian dhe reperit Kanye West, është në rrezik që të digjet e tëra. Sipas revistës amerikane TMZ, zjarri e ka arritur shtëpinë e familjes së pasur në Calabasas dhe ata mbrëmë...

Digjen disa prej shtëpive të yjeve të famshme si pasojë e zjarrit në Kaliforni

para 5 muajve - Medial

Shtëpia e Caitlyn Jenner në Malibu është djegur si pasojë e zjarrit që kaploi një pjesë të Kalifornisë. “TMZ” raporton se vila, ku Caitlyn xhironte edhe reality show-n, ishte përfshirë e gjitha nga flakët...

Zjarri afër shtëpive të të famshmëve në Kaliforni, evakuohen Kim Kardiashian dhe Lady Gaga

para 5 muajve - Ekonomia Online

Zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë po rrezikon edhe djegien e një zone të banuar me emrat më të njohur. Të famshmit, duke përfshirë Lady Gaga, Kim Kardiashian, Rainn Wilson dhe Melissa Etheridge janë...

Caitlyn Jenner i digjet shtëpia në Malibu

para 5 muajve - Klan Kosova

Të premten në jug të Kalifornisë kanë filluar zjarre masive që përfshinin çdo cep të asaj pjese. Nuk shpëtoi as shtëpia e yllit televiziv Caitlyn Jenner. Në këtë shtëpi ajo ka realizuar edhe shfaqjen e...

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Alsat-M

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Ina

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

I digjet shtëpia, Kim Kardashian sjellë pamje nga zjarri

para 5 muajve - Zhurnal

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - Lajmi.net

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Kim Kardashian në rrezik: Lutuni për ne!

para 5 muajve - Zeri

Bukuroshen Kim Kardashian zakonisht jemi mësuar ta shohim të buzëqeshur derisa gati tërësisht lakuriqe pozon para fotoaparatit, por këtë herë është paksa më ndryshe, transmeton "Zëri.info". Në të vërtetë,...

Vila luksoze e Kim Kardashian shkrumbohet në flakë, në rrezik edhe shtëpitë e tjera VIP

para 5 muajve - Albeu

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian . Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Kim Kardashianit i digjet shtëpia, ja reagimi i saj

para 5 muajve - OraInfo

Kim Kardashian ka marrë një lajm të keq, pasi shtëpia e saj është përfshirë nga zjarri. Ylli televiziv të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi....

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Tetova Sot

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Digjet shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Klan Kosova

Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë...

Është djegur shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Gazeta Express

Shtëpia e yllit televiziv është përfshirë nga zjarri. Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha...

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - AlbPortali

Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri teksa digjej jashtë kontrollit, shkruan lajmi.net Loading... Kim, kishte filmuar fillimisht...

Është djegur shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Republika

Shtëpia e yllit televiziv është përfshirë nga zjarri. Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK