http://kariera.mk

Zanfina: Nuk jam prej atyre që shesin mend, një pjesë e madhe e popullit është në varfëri ekstreme

para 5 muajve - Lajmi.net

Zanfina Ismaili ishte e ftuar në një intervistë për emisionin "Mirage". Zanfina për “Mirage” ka rrëfyer të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net. Për herë të parë, këngëtarja...

Kjo ishte arsyeja pse Zanfina i dha fund lidhjes 11 vjeçare

para 5 muajve - Ina

Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina si rrallëherë ka folur për këtë histori, duke treguar dhe disa detaje të cilat publiku...

Kjo ishte arsyeja pse Zanfina i dha fund lidhjes 11 vjeçare

para 5 muajve - Gazeta Express

Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina si rrallëherë ka folur për këtë histori, duke treguar dhe disa detaje të cilat publiku...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Zanfina Ismailit nga Faton Shoshi

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja, Zanfina Ismaili dhe menaxheri i njohur, Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes së tyre 11 vjeçare para disa viteve. Zanfina ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net...

Kjo është arsyeja pse Zafina Ismaili dhe Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes së tyre

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja, Zanfina Ismaili dhe menaxheri i njohur, Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes së tyre 11 vjeçare para disa viteve. Zanfina ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net...

Zanfina Ismaili zbulon arsyen e ndarjes nga Faton Shoshi

para 5 muajve - Java News

Para disa vitesh këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili dhe menaxheri Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata kanë pasur një marrëdhënie të gjatë 11-vjeçare. Lidhur me shkakun e ndarjes çifti nuk ka...

Kjo ishte arsyeja pse Zanfina i dha fund lidhjes 11 vjeçare

para 5 muajve - Bota Press

Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina si rrallëherë ka folur për këtë histori, duke treguar dhe disa detaje të cilat publiku...

Kjo ishte arsyeja pse Zanfina i dha fund lidhjes 11 vjeçare

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë, shkruan GazetaBlic.E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina si rrallëherë ka folur për këtë histori, duke treguar dhe disa...

Zanfina Ismaili flet për herë të parë: Lidhja 11-vjeçare me Faton Shoshin dhe shkaqet e ndarjes

para 5 muajve - Blitz

Një ndër menaxherët më të sukseshëm shqiptar Faton Shoshi dhe këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili kanë pasur një romancë dashurie e cila ka zgjatur për 11 vite. Ata ishin bashkë në gjimnaz në vitin e tretë...

11 vite e lidhur menaxherin e VIP-ave këngëtarja shqiptare tregon pse u ndanë

para 5 muajve - Albeu

Jo të gjithë e dinë, por Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë të lidhur për 11 vite. Kjo ka qenë e vetmja herë kur këngëtarja është komentuar për jetën private të cilën është munduar ta ruajë sa...

Zanfina flet për ish-lidhjen me menaxherin e njohur: Kemi qenë bashkë 11 vite

para 5 muajve - Gazeta Express

Zanfina Ismaili rrallëherë është hapur para publikut për jetën e saj private. Këtë herë ajo ka folur për lidhjen e saj të dashurisë me Faton Shoshin, menaxherin e Ledri Vuës, lidhje kjo e cila ka zgjatur...

Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare

para 5 muajve - Lajmi.net

Zanfina Ismaili ka qenë mysafire sonte (e premte) në emisionin e shoubizit "Mirage". Zanfina Ismaili në intervistën dhënë për “Mirage”, ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan...

Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen 11 vjeçare me Faton Shoshin

para 5 muajve - Zeri

Zanfina Ismaili rrallëherë është hapur para publikut për jetën e saj private, shkruan GazetaBlic. Këtë herë ajo ka folur për lidhjen e saj të dashurisë me Faton Shoshin, menaxherin e Ledri Vuës, lidhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK