http://kariera.mk

Publikohet foto intime e Dua Lipës me të dashurin[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dua Lipa, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së medieve për çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net. Këngëtarja javë më parë ka qenë në pushime në Indi, bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew. Pak ditë...

Isaac Carew publikon fotografi duke shkëmbyer puthje pasionante me Duan

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë e përfolur për jetën e saj personale dhe profesionale. Lidhja e saj me modelin Isaac Carew është mjaft e diskutuar në media, kjo pasi...

Publikohet foto intime e Dua Lipës me të dashurin[Foto]

para 5 muajve - AlbPortali

Dua Lipa, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së medieve për çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja javë më parë ka qenë në pushime në Indi, bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew....

Publikohet foto intime e Dua Lipës me të dashurin

para 5 muajve - AlbPortali

Dua Lipa, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së medieve për çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja javë më parë ka qenë në pushime në Indi, bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew....

Publikohet foto intime e Dua Lipës me të dashurin

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa dhe Isaac Carew janë çift shumë i komentuar. Dua Lipa, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së medieve për çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net. Këngëtarja javë më parë ka qenë në pushime në...

Publikohet fotografi intime e Dua Lipës me të dashurin

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa dhe Isaac Carew janë çift shumë i komentuar. Dua Lipa, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së medieve për çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net. Këngëtarja javë më parë ka qenë në pushime në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK