http://kariera.mk

Edhe pse duhen shumë muaj, Afrona Dika ka filluar provat e para për fustanin

para 5 muajve - Standard

Afrona Dika modelja shqiptare do ti jap fund beqarisë me këngëtarin e njohur shqiptar, Blero. Ata kanë vendosur që me  21 shtator 2019, të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. E mësuar nga ‘Prive’...

Edhe pse duhen shumë muaj, Afrona Dika ka filluar provat e para për fustanin

para 5 muajve - Tetova Sot

Afrona Dika modelja shqiptare do ti jap fund beqarisë me këngëtarin e njohur shqiptar, Blero. Ata kanë vendosur që me  21 shtator 2019, të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. E mësuar nga ‘Prive’...

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis provat për fustanin e bardhë

para 5 muajve - Telegrafi

Është bërë e ditur tashmë se vitin e ardhshëm, këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Çifti që tani kanë nisur idetë për dasmën e tyre, e cila...

Edhe pse duhen shumë muaj, Afrona Dika ka filluar provat e para për fustanin

para 5 muajve - Tetova Sot

Afrona Dika modelja shqiptare do ti jap fund beqarisë me këngëtarin e njohur shqiptar, Blero. Ata kanë vendosur që me  21 shtator 2019, të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. E mësuar nga ‘Prive’...

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis prova për fustanin e bardhë

para 5 muajve - Prive

Vitin e ardhshëm ajo do niset drejt altarit me bashkëshortin e saj, këngëtarin Blerim Muharremi. Pas më shumë se dy vjet të fejuar, dyshja do të lidhin më në fund kurorë në shtator të vitit të ardhshëm....

Ja se si dukej dikur çifti i njohur Teuta Krasniqi & Blero, pamje nga dasma

para 5 muajve - Bota Press

Aktorja Tetuta Krasniqi dhe këngëtari Blero vite më parë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre që më pas përfundoi me një divorc, shkruan Botapress.info Dasma e tyre ishte e parit lloj që filloi të shkëputej...

Afrona Dika tepër e thjeshtë dhe e bukur në paraqitjen e fundit

para 5 muajve - Sovrani

Jeta e saj private ka ndikuar shumë në karrierën e saj, sidomos pas lidhjes me këngëtarin e njohur, Blero. Afrona Dika sot ka publikuar edhe një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet...

Fustanet më të mira të nusërisë për vitin 2018

para 6 muajve - Klan Kosova

Dita e dasmës është më e veçanta për secilin person. Por, ndonëse është ditë e veçantë dhe e mbushur me gëzim, paraprakisht kërkon një përgatitje të madhe, e që në mesin e kësaj përgatitjeje hyn edhe përzgjedhja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK