http://kariera.mk

“Ishte si nëpër filma”, Klea Huta rrëfen puthjen e parë me Elgit Dodën

para 5 muajve - Medial

Klea Huta dhe Elgit Doda janë çifti më i bukur i momentit. Këtë gjë e pasqyrojnë jo vetëm daljet e tyre publike, por dhe interesi i madh që kanë fansat për jetën e tyre private. Në një intervistë për “Thumb”,...

“Ju telefonojmë nga Ministria e Kulturës”-Klea Huta tregon se si u njohën dhe emocionet e puthjes së parë me Elgitin

para 5 muajve - Blitz

Këtë të shtunë është rikthyer në ekranin e ABC News emisioni “Thumb” nga dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu. E ftuara e parë në këtë sezon të ri e dyshes thumbuese ka qenë Klea Huta. Përsa...

Klea Huta tregon për Elgitin, si u njohën dhe puthja e parë

para 5 muajve - Albeu

Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashkë, por s’e pranonin për dreq. Në një intervistë “thumbuese” me Aulonën dhe Fatmën...

U nda, u bashkua? Marrëdhënie e komplikuar? Klea Huta rrefen se çfarë po ndodh në të vërtetë…

para 5 muajve - Blitz

Klea Huta ka qenë e ftuar në puntatën e parë të “Thumb” për këtë sezon.  Në një intervistë me dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ajo ka rrëfyer të rejat e fundit nga jeta e saj personale dhe...

Klea Huta zbulon planet për dasmë: Jam femra më me fat që kam Elgitin në jetën time!

para 5 muajve - Blitz

Klea Huta ka qenë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Për herë të parë ajo ka rrëfyer se si lindi historia e saj e dashurisë me Elgit Dodën, të dashurinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK