http://kariera.mk

Shpat Kasapi ‘shokon’ me këtë deklaratë, a ishte në lidhje me Genta Ismajlin?

para 5 muajve - Zeri

Shpat Kasapi është emër i dashur për publikun. Shpat Kasapi është paksa i tërhjekur nga vëmendja publike, krahasuar me artistët e tjerë. I ftuar në “Shiko kush Luan”, këngëtari u vu në siklet derisa ishte...

Shpat Kasapi ‘shokon’ me këtë deklaratë, a ishte në lidhje me Genta Ismajlin?

para 5 muajve - Lajmi.net

Shpat Kasapi është emër i dashur për publikun. Shpat Kasapi është paksa i tërhjekur nga vëmendja publike, krahasuar me artistët e tjerë, shkruan lajmi.net. I ftuar në “Shiko kush Luan”, këngëtari u vu...

Reagimi i Shpat Kasapit kur e pyesin për Afërdita Dreshajn: Ma hiqni aman…

para 5 muajve - Lajmi.net

Shpat Kasapi nuk është shumë aktiv përkundër artistëve të tjerë. Shpat Kasapi krahas jetës profesionale, shumë shpesh është i komentuar edhe për jetën private, shkruan lajmi.net. Këngëtari sonte ishte...

Shpat Kasapi dhe Genta Ismajli kanë qenë të lidhur dhe ne s’paskemi ditur gjë?!

para 5 muajve - Blitz

Mbrëmjen e sotme, një ndër të ftuarit e “Shiko Kush Luan” ka qenë edhe këngëtari i njohur Shpat Kasapi. Këngëtari është bërë pjesë e sfidës ku duhet të zgjedhë një nga vajzat e njohur për tu martuar. Teksa...

Shpat Kasapi shokon me këtë deklaratë – A ishte në lidhje me Genta Ismajlin?

para 5 muajve - Periskopi

Shpat Kasapi është emër i dashur për publikun. Shpat Kasapi është paksa i tërhjekur nga vëmendja publike, krahasuar me artistët e tjerë, shkruan lajmi.net. I ftuar në “Shiko kush Luan”, këngëtari u vu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK