http://kariera.mk

Bebe Rexha kërcen me këngën e Encës, kjo e fundit i kërkon duet

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është e pëlqyer anë e kënd globit, e në veçanti nga shqiptarët. Së fundmi, ajo ndodhet në Kanë të Francës për eventin e “NRJ Hit Music Only”. Në po të...

Enca i kërkon duet Bebe Rexhës, shikojeni çfarë postoi në Instagram

para 5 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha është këngëtarja shqiptare me famë botërore që po shënon sukses në botë. Bebe Rexha po qëndron në Paris, ku është e ftuar në një ceremoni atje, ndërsa derisa po përgatitej ajo bëri postimin...

Enca dhe Noizy do të befasohen me këtë veprim të Bebe Rexhës

para 5 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha po vazhdon të korrë suksese në arenën ndërkombëtare. Bebe Rexha së fundi ka udhëtuar në Paris, ku do të jetë e ftuar në një event, shkruan lajmi.net. Këngëtarja gjatë këtyre minutave po përgatitet...

David Guetta e emëron me këtë epitet Bebe Rexhën

para 5 muajve - RTV 21

“Gruaja më punëtore e industrisë muzikore” DJ i njohur botëror, David Guetta ka lënë një koment rreth këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha. Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram,...

Bebe Rexha dhe Enca me një bashkëpunim ”BOMBË” e ”sebepi” është është edhe NOIZY? Ja çfarë thotë ajo! [VIDEO]

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Bebe Rexha i publikoi këngën me Noizyn, Enca e ftoi për bashkëpunim! Bebe Rexha aktualisht ndodhet në Paris dhe teksa bëhej gati, po argëtohej me këngë shqipe. Ishte pikërisht kënga “Bow Down” nga Enca...

Enca dhe Noizy do të befasohen me këtë veprim të Bebe Rexhës[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Bebe Rexha së fundi ka udhëtuar në Paris, ku do të jetë e ftuar në një event, shkruan lajmi.net. Këngëtarja gjatë këtyre minutave po përgatitet për paraqitjen e saj në Paris, ndërsa po argëtohej me këngë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK