http://kariera.mk

Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa po vazhdon të jetë personazh i përfolur në mediet e vendit dhe ato të huaja. Dua Lipa ka udhëtuar në Francë, për të qenë e pranishme në ceremoninë prestigjioze të “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë

para 5 muajve - AlbPortali

Dua Lipa ka udhëtuar në Francë, për të qenë e pranishme në ceremoninë prestigjioze të “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja do të realizojë performancë në skenën e kësaj ceremonie, ndërsa...

Dua Lipa gati për performancën në “NRJ Music Awards”

para 5 muajve - Tetova Sot

Dua Lipa është një nga artistet shqiptare më të pëlqyera të momentit. Dua Lipa së fundi ka udhëtuar në Paris, ku është e ftuar të performojë sonte në një ceremoni që organizohet atje. Këtë gjë e ka konfirmuar...

Dua Lipa gati për performancën në “NRJ Music Awards”

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa është një nga artistet shqiptare më të pëlqyera të estradë. Dua Lipa së fundi ka udhëtuar në Paris, ku është e ftuar të performojë sonte në një ceremoni që organizohet atje, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa gati për performancën në “NRJ Music Awards”

para 5 muajve - AlbPortali

Dua Lipa së fundi ka udhëtuar në Paris, ku është e ftuar të performojë sonte në një ceremoni që organizohet atje, shkruan lajmi.net. Loading... Këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një statusi...

Dua Lipa "nxit" imagjinatën e fansave, largon sytjenat

para 5 muajve - Gazeta Express

Dua Lipa është mjaft e pranishme në koncerte dhe festivale të ndryshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është prezente pothuajse në të gjitha festivalet. Mbrëmë ishte pjesë e festivalit...

Mahnit me këtë veshje por Dua Lipa pozon pa reçipeta

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa është mjaft e pranishme në koncerte dhe festivale të ndryshme. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është prezente pothuajse në të gjitha festivalet, shkruan lajmi.net Mbrëmë ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK