http://kariera.mk

Dua Lipa dhe Bebe Rexha mahnitin me paraqitjen e tyre në Kanë, takojnë njëra-tjetrën në eventin “NRJ Hit Music Only”

para 5 muajve - Telegrafi

Në qytetin Kanë të Francës po zhvillohet evenimenti i njohur, “NRJ Hit Music Only”. Pjesë në këtë mbrëmje po marrin edhe dy këngëtaret shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Dua Lipa...

Dua Lipa dhe Bebe Rexha bëhen bashkë në Francë, shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës

para 5 muajve - Ina

ua Lipa dhe Bebe Rexha janë dy emra shqiptar që po na bëjnë krenarë në arenën ndërkombëtare. Bebe Rexha dhe Dua Lipa sonte janë të ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa dhe Bebe Rexha bëhen bashkë në Francë, shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës

para 5 muajve - Lajmi.net

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë dy emra shqiptar që po na bëjnë krenarë në arenën ndërkombëtare. Bebe Rexha dhe Dua Lipa sonte janë të ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa dhe Bebe Rexha shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës, së bashku në eventin e njohur

para 5 muajve - Tetova Sot

Shqiptarët kanë për çfarë të krenohen, një nga arsyet janë edhe dy këngëtaret me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Dy emrat e njohur të muzikës janë bërë bashkë në eventin e njohur ‘NRJ Music Awards’,...

Dua Lipa dhe Bebe Rexha bëhen bashkë në Francë, shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës

para 5 muajve - AlbPortali

Bebe Rexha dhe Dua Lipa sonte janë të ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net. Loading... Dy artistet shqiptare kanë mahnitur me paraqitjen e tyre sonte në tapetin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK