http://kariera.mk

Gjiko flet për herë të parë për shtatzaninë e Elitës

para 5 muajve - Ina

Më 21 shtator, çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore që u komentua nga të gjithë mediat. Fotot e videot nga dasma pushtuan rrjetet sociale...

Gjiko flet për herë të parë për shtatzaninë e Elitës

para 5 muajve - Albeu

Më 21 shtator, çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore që u komentua nga të gjithë mediat. Fotot e videot nga dasma pushtuan rrjetet sociale...

Gjiko flet për herë të parë për shtatzëninë e Elitës

para 5 muajve - Prive

Reperi Gjiko, pak orë para publikimit të projektit të shumëpritur ‘Distanca’ ishte protagonist në 25 pyetjet e Prive. Ai foli për të parën herë pas martesës për eventin, si rrallëherë edhe për Elitën teksa...

Gjiko baba i ardhshëm, flet për herë të parë rreth jetës në çift dhe gjininë e foshnjës

para 5 muajve - Lajmi.net

Gjiko dhe Elita Rudi janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë. Çifti i kanë dhënë fund beqarisë më 1 shtator, duke organizuar një dasmë madhështore, shkruan lajmi.net. Gjiko ishte së fundi i ftuar në...

Befason Gjiko: Nuk e konsumoj alkoolin

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjiko është në mesin e reperëve më të sukesshëm në skenë. Gjiko ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte të reja muzikore si dhe me koncerte. Së fundi, reperi ishte i ftuar në një intervistë...

Befason Gjiko: Nuk e konsumoj alkoolin

para 5 muajve - Lajmi.net

Gjiko është në mesin e reperëve më të sukesshëm në skenë. Gjiko ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte të reja muzikore si dhe me koncerte, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ishte i ftuar...

Gjiko baba i ardhshëm, flet për herë të parë rreth jetës në çift dhe gjininë e foshnjës

para 5 muajve - AlbPortali

Çifti i kanë dhënë fund beqarisë më 1 shtator, duke organizuar një dasmë madhështore, shkruan lajmi.net. Loading... Gjiko ishte së fundi i ftuar në një intervistë për “Prive”, ku ndër të tjera foli edhe...

Befason Gjiko: Nuk e konsumoj alkoolin!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Gjiko është në mesin e reperëve më të sukesshëm në skenë. Gjiko ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte të reja muzikore si dhe me koncerte, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ishte i ftuar...

Befason Gjiko: Nuk e konsumoj alkoolin

para 5 muajve - Bota Press

Gjiko është në mesin e reperëve më të sukesshëm në skenë. Gjiko ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte të reja muzikore si dhe me koncerte, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ishte i ftuar...

A e pranon Gjiko se po bëhet baba?

para 5 muajve - Prive

Përderisa nesër pritet ta lansojë këngën e tij të re të titulluar Distanca, reperi i famshëm kosovar Asdren Gjikolli, sonte vjen në intervistë në Prive. Gjiko që u martua në fund të muajit shtator me të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK