http://kariera.mk

Kendall Jenner shpallet ikona e vitit

para 5 muajve - Ina

Kendall Jenner është shfaqur veshur me një fustan të zi me pupla. Kendall Jenner po mbante në duar trofeun e marrë nga “Revolve awards”, pas suksesit në “Victoria’s Secret”, shkruan DailyMail, transmeton...

Kendall Jenner shpallet ikona e vitit

para 5 muajve - Lajmi.net

Kendall Jenner është shfaqur veshur me një fustan të zi me pupla. Kendall Jenner po mbante në duar trofeun e marrë nga “Revolve awards”, pas suksesit në “Victoria’s Secret”, shkruan DailyMail, transmeton...

Kendall Jenner shpallet ikona e vitit

para 5 muajve - AlbPortali

Kendall Jenner po mbante në duar trofeun e marrë nga “Revolve awards”, pas suksesit në “Victoria’s Secret”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Loading... Modelja është shfaqur për herë të tretë në...

Kendall Jenner bëhet “Ikona e Vitit”

para 5 muajve - Medial

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh në Revolve Awards. 23 vjeçarja mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt mbrëmë në Palms Casino Resort, Las Vegas....

Kendall Jenner bëhet “Ikona e Vitit”

para 5 muajve - Tetova Sot

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh në Revolve Awards. 23 vjeçarja mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt mbrëmë në Palms Casino Resort, Las Vegas....

Kendall Jenner shpallet “Ikona e vitit”

para 5 muajve - RTV 21

Modelja nderohet me çmim të rëndësishëm Kendall Jenner është shpallur “Ikona e Vitit” nga “Revolve Awards”, event ky i cili u mbajt mbrëmë, në Las Vegas. Jenner e veshur e gjitha në të zeza, mori të gjithë...

Kendall Jenner bëhet “Ikona e Vitit”

para 5 muajve - Koha.net

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madh në Revolve Awards. 23 vjeçarja mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt mbrëmë në Palms Casino Resort, Las Vegas....

Kendall Jenner shpallet ‘Ikona e vitit’

para 5 muajve - Tetova Sot

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madhë të natës në Revolve Awards. Modelja 23 vjeçare mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt të premten(9 nëntor)...

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - Zhurnal

Mbrëmë ka qenë show i madh "Victoria's Secret Fashion". Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner Hadidët janë kthyer përsëri së bashku në...

Kendall Jenner, mbretëresha e sfilatës së “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kendall Jenner e nisi karrierën e saj si engjëll i Victoria’s në vitin 2015 dhe që prej asaj dite ajo ka korrur vetëm suksese. Motra e klanit Kardashian-Jenner shkëlqeu në pasarelën e “Victoria’s Secret”....

Bella Hadid me fustan transparent dhe pa reçipeta në tepihun e kuq të Victoria’s Secret

para 5 muajve - Telegrafi

Ajo sfiloi gjatë mbrëmjes së kaluar në ngjarjen kryesore të modës së “Victoria’s Secret”. Bella Hadid ka qenë një ndër bukuroshet e shumta që kanë ecur në pistën e më të madhe të modës. Paraprakisht, 22-vjeçarja...

FOTOT: Kendall Jenner dhe motrat Hadit “pushtojnë” skenën

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kendall Jenner dhe motrat Gigi dhe Bella Hadit janë padyshim ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë. Dhe ato u shfaqën të mrekulluesshme në pistën Victoria’s Secret. Të veshura me të brendshme...

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë ka qenë show i madh "Victoria's Secret Fashion". Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net Hadidët janë kthyer përsëri...

Bebe Rexha prezantohet me të brendshme në shfaqjen e “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Prive

Suepr seksi dhe i shfaqi të gjitha asetet e saj në të brendshme në pasarelën e njërës prej kompanive më të mëdha të modës në botë. Këngëtarja Bebe Rexha e cila u ftua të performojë mbrëmë në shfaqjen e...

Modelja në fronin e Victoria’s Secret

para 5 muajve - RTV 21

“Nata e Kendall Jenner” në show-in e Victoria’s Secret Ishte viti 2015 hera e parë për modelen e njohur Kendall Jenner që po merrte pjesë në show-in e shtëpisë së madhe të modës Victoria’s Secret. Këtë...

‘Victoria’s Secret Fashion Show’ bashkoi motrat Hadid, ja si dukeshin

para 5 muajve - AlbPortali

Të pranishme në këtë event ishin disa nga modelet e njohura, përfshirë, motrat Hadid dhe Kendall Jenner, shkruan lajmi.net Loading... Hadidët janë kthyer përsëri së bashku në “Victoria’s Secret Fashion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK