http://kariera.mk

“Në Parajsë”, kënga e re nga Miriam Cani

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Në Parajsë”. Ajo ka sjellë këtë herë një baladë dashurie nën tekstin e bashkëshortit të saj Alban Skënderaj, ndërsa muzikën ai ka...

Miriami rikthehet me këngë të re

para 5 muajve - Klan Kosova

Miriam Cani ka publikuar këngë të re. Për këtë projekt të titulluar “Ne Parajsë’, të cilin ajo e ka sjellë së bashku edhe me videoklip, kontribuan emra të njohur të skenës sonë. Për tekstin e kësaj këngë...

“Në Parajsë” kënga e re nga Miriam Cani

para 5 muajve - Portalb

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka publikuar këngën e tij më të re “Në Parajsë”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Kledi Bahiti, kurse për tekstin është përkujdesur bashkëshorti i Miriam Canit, njëherësh...

Miriami Cani më romantike se kurrë: Albani, frymëzimi im i përjetshëm

para 5 muajve - Gazeta Express

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Miriam Cani ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Në parajsë”. Për muzikën e këtij produksioni është kujdesur kantautori Kledi Bahiti, ndërkohë për tekstin...

Miriam Cani publikon klipin e ri “Në parajsë”

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor. “Në parajsë” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike në sensin e baladës. Muzika është punuar nga Kledi...

Miriam Cani rikthehet me projekt të ri

para 5 muajve - Prive

Miriam Cani është rikthyer me një projekt muzikor. Këngëtarja e njohur, kësaj radhe ka ardhur solo në këngën me titull ‘Në parajsë’. Ky projekt muzikor mban vulën e Kledi Bahitit të Threedots teksa për...

“Në Parajsë” kënga e re nga Miriam Cani

para 5 muajve - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka publikuar këngën e tij më të re “Në Parajsë”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Kledi Bahiti, kurse për tekstin është përkujdesur bashkëshorti i Miriam Canit, njëherësh...

Miriami Cani më romantike se kurrë: Albani, frymëzimi im i përjetshëm

para 5 muajve - Tetova Sot

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Miriam Cani ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Në parajsë”. Për muzikën e këtij produksioni është kujdesur kantautori Kledi Bahiti, ndërkohë për tekstin...

Miriami Cani më romantike se kurrë: Albani, frymëzimi im i përjetshëm

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Miriam Cani ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Në parajsë”. Për muzikën e këtij produksioni është kujdesur kantautori Kledi Bahiti, ndërkohë për tekstin...

Miriam Cani sensuale në klipin e ri

para 5 muajve - Gazeta Express

Ashtu siç pati premtuar dhe më herët këngëtarja e njohur Miriam Cani ka sjellë klipin e saj më të fundit “Në parajsë”. Më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale Miriami ka sjellë  një baladë dashurie nën...

Premierë: Miriam Cani publikon “Ne parajse”

para 5 muajve - RTV 21

Artistja publikon këngën e re Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Ne parajse” dhe është publikuar me videoklip. Tekstin e këngës e ka shkruar...

“Në parajsë” publikohet nga Miriam Cani

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që Miriam Cani ka paralajmëruar këngën e re. Miriam Cani sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Në parajsë”, shkruan lajmi.net. Kësaj kënge, ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin,...

“Në Parajsë” kënga e re nga Miriam Cani

para 5 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka publikuar këngën e tij më të re “Në Parajsë”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Kledi Bahiti, kurse për tekstin është përkujdesur bashkëshorti i Miriam Canit, njëherësh...

“Në parajsë” publikohet nga Miriam Cani[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Miriam Cani sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Në parajsë”, shkruan lajmi.net. Kësaj kënge, ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin vjen e bukur dhe me shumë stil si çdo herë....

Ja kur lansohet kënga e re e Miriam Canit

para 5 muajve - Zhurnal

Po rikthehet me këngë të re. Këngëtarja nga Shqipëria, Miriam Cani pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net Meqë së fundmi solli një set...

Edona Llalloshi nis xhirimet e tri klipeve, paralajmëron edhe një duet me vëllanë e saj, Milotin

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë. Ajo ka treguar së fundmi se është në përgatitje të tri këngëve të reja, të cilat do të realizohen me klip. Në një fotografi...

Ja kur lansohet kënga e re e Miriam Canit

para 5 muajve - Lajmi.net

Po rikthehet me këngë të re. Këngëtarja nga Shqipëria, Miriam Cani pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net Meqë së fundmi solli një set...

Miriam Cani ju fton "Në Parajsë"

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se gjatë ditës së nesërme pritet të publikohet klipi i saj më i ri. Titulli duket se do të jetë “Në Parajsë” dhe nga fotot e...

“Në Parajsë” kënga më e re e Miriam Canit

para 5 muajve - RTV 21

Artistja paralajmëron këngën Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka paralajmëruar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Në Parajsë” dhe do të shoqërohet me videoklip. Këtë paralajmërim e ka bërë...

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

para 5 muajve - Ina

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo. Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar...

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

para 5 muajve - OraInfo

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo. Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar...

Kështu nuk e keni parë Miriam Canin

para 5 muajve - Zeri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka habitur të gjithë me një foto. Në rrjetin social Instagram Cani ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi. Bashkshortja e këngëtarit Alban...

Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani

para 5 muajve - Lajmi.net

Miriam Cani mbrëmë ka habitur të gjithë me një foto. Duke qenë se jemi mësuar ta shohim shumë engjëllore, fotografia ku ajo duket tejet elegante dhe seksi ka mahnitur të gjithë, shkruan lajmi.net. E veshur...

Ju kujtohet 'Për ty po flas'? Edona dhe Miloti sërish po sjellin këngë bashkë

para 5 muajve - Gazeta Express

Edona Llalloshi po sjell tri këngë të reja. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi po sjell këngë të reja. Vetë Edona ka lajmëruar se shumë shpejtë ajo do të publikojë tri këngë të reja,...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - Zeri

Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku shqiptar, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. ‘’Se shpejti 3...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - Lajmi.net

Edona Llalloshi po punon për projekte të reja muzikore. Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain...

Miloti e bën horë Edonën me mëngjes, në këtë gjendje e publikon atë

para 5 muajve - OraInfo

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos me projekte është shumë aktive dhe e pranishme edhe në ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Edona vazhdon të sjellë...

Ju kujtohet ‘Për ty po flas’? Edona dhe Miloti sërish po sjellin këngë bashkë

para 5 muajve - Bota Press

Edona Llalloshi po sjell tri këngë të reja. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi po sjell këngë të reja. Vetë Edona ka lajmëruar se shumë shpejtë ajo do të publikojë tri këngë të reja,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK