http://kariera.mk

Shyhrete Behluli flet për rejën e saj, e papritur çfarë thotë për të

para 5 muajve - Ina

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë Shyhrete është një nga emrat...

Shyhrete Behluli flet për rejën e saj, e papritur çfarë thotë për të

para 5 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë Shyhrete është një nga emrat...

Shyhrete Behluli jep deklaratën e papritur në lidhje me rejën dhe vajzën e saj

para 5 muajve - Lajmi.net

Shyhrete Behluli është një nga emrat më të shquar të estradës shqiptare. Shyhrete Behlulit vitet e fundit në skenë i është bashkuar edhe vajza e saj, Engjëllusha, shkruan lajmi.net. Por, përveç tyre, këndon...

Publikohet kënga e parë e rejës së Shyhretit, shikoni reagimin e nënës së saj

para 5 muajve - OraInfo

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet....

Kush këndon më mirë Engji apo Learta? Përgjigjet Shyhretja

para 5 muajve - Bota Press

Shyhrete Behluli është një nga emrat më të shquar të estradës shqiptare. Shyhrete Behlulit vitet e fundit në skenë i është bashkuar edhe vajza e saj, Engjëllusha. Por, përveç tyre, këndon edhe reja e Shyhretes,...

Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tij

para 5 muajve - OraInfo

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Gresa nuk është shumë e njohur për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive. Sot ajo ka publikuar...

Publikohet kënga e parë e rejës së Shyhretit, shikoni reagimin e nënës së saj

para 5 muajve - Bota Press

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet....

Me këtë imazh të ëmbël, Shyhrete Behluli ju uron vikend të mbarë

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja, Shyhrete Behluli të gjithë fansave të saj i ka uruar vikend të mbarë. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli tregon se është bërë gati për vikend, shkruan lajmi.net Ajo ka...

Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendje

para 5 muajve - OraInfo

Vajzat e reja e Shyhretës janë bërë me më shumë ndjekës në rrjetet sociale se shumë këngëtare. Por raportet që kanë mes vete janë në qendër të vëmendjes së fansave të muzikës popullore, përcjell ORAinfo....

Learta del me nënën, kunatën dhe mikeshat e saj, të gjitha po duken si zonja

para 5 muajve - OraInfo

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet....

Learta del me nënën, kunatën dhe mikeshat e saj, të gjitha po duken si zonja

para 5 muajve - Bota Press

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet....

A i ka bërë operacion buzët Engji, kjo foto e tregon

para 5 muajve - OraInfo

Engji u bë e famshme e kjo falë nënës së saj. Por megjithatë ajo tanimë ka fasnat e saj që e presin me padurim të publikojë këngë të reja, përcjell ORAinfo. Vajza e Shyhretës hyri në një trego shumë fitimpurës...

Learta e tepron sonte, vesh fustanin dhe i duken të brendshmet

para 5 muajve - OraInfo

Learta Jakupi në vazhdimësi po na prezanton me garderobën e saj. Fustanet janë të preferuarit të resë së Shyhretës, prandaj edhe për ndjekësit e saj në Instagram, ajo vazhdimisht publikon ata, përcjell...

Engji shkon të frizerka, befason me grimin

para 5 muajve - OraInfo

Këngëtarja e re, Engjellusha Salihu hyri në botën e këngës popullore dhe ka përshtatur edhe stilin e saj për këtë treg. Vajza e Shyhretës si duket ka ‘goditur’ në zhanrin më fitimpruës në Kosovë, përcjell...

Gresa e do shumë Leartën, ja çfarë ka bërë ajo për kunatën

para 5 muajve - OraInfo

Gresa është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit. Ajo është një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, edhe pse jo shumë e njohur për publikun. Gresa është aktive në rrjetet sociale, me postime të...

Engji del bashkë me shoqen e saj, befason me pamjen

para 5 muajve - Ina

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo. Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë...

Engji del bashkë me shoqen e saj, befason me pamjen

para 5 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo. Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK