http://kariera.mk

Çudit këngëtarja Rita Ora: Jeta ime seksuale është inekzistente

para 5 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka deklaruar se puna intensive dhe koncertet e shumta e kanë detyruar që të jetë joaktive në jetën seksuale. Rita deklaroi për prestigjozen “British Vogue”...

FOTOT/ Rita Ora: Këtë periudhë jam keq me seksin, nuk kam kohë fare ta bëj

para 5 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora shkëlqeu në sfilatën e shumëpritur të “Victoria’s Secret”, kur performoi këngën e saj “Let you love me”. Pas performancës, këngëtarja shqiptare ka dhënë një intervistë...

Rita Ora: Jeta ime seksuale është inekzistente

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, pati rastin që këto ditë të shënojë një prej sukseseve të saj më të mëdha në karrierë. Ajo performoi në sfilatën e “Victoria’s Secret”, e ndërsa brenda pak javësh...

‘A ke kohë për marrëdhënie seksuale?’, Rita Ora jep përgjigjen surprizë

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së funmdi është bërë pjesë e “Victoria’s Secret”, dhe ka shkëlqyer me performancën e saj të këngës “Let you love me”. Këngëtarja pas këtij suksesi ka dhënë një intervistë...

‘A ke kohë për marrëdhënie seksuale?’, Rita Ora jep përgjigjen surprizë

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së funmdi është bërë pjesë e “Victoria’s Secret”, dhe ka shkëlqyer me performancën e saj të këngës “Let you love me”. Këngëtarja pas këtij suksesi ka dhënë një intervistë...

"A ke kohë për marrëdhënie seksuale?", Rita Ora jep përgjigjen surprizë

para 5 muajve - Albeu

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së funmdi është bërë pjesë e “Victoria’s Secret”, dhe ka shkëlqyer me performancën e saj të këngës “Let you love me”. Këngëtraja pas këtij suksesi ka dhënë një intervistë...

Rita Ora nuk ka kohë për marrëdhënie seksuale: Ju betohem, dua vetëm...

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e kuq ashtu edhe në performncën e saj. Pas përfundimit të spektaklit Rita Ora ka dhënë...

‘A ke kohë për marrëdhënie seksuale?’, Rita Ora jep përgjigjen surprizë

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja pas këtij suksesi ka dhënë një intervistë për revistën “British Vogue” për të folur për jetën e saj seksuale. Loading... Gjatë bisedës, gazetari e ka pyetur Rita Orën “a ka kohë të kryejë marrëdhënie...

Rita Ora nuk ka kohë për marrëdhënie seksuale: Ju betohem, dua vetëm…

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e kuq ashtu edhe në performncën e saj. Pas përfundimit të spektaklit Rita Ora ka dhënë...

Rita Ora nuk ka kohë për marrëdhënie seksuale: “Ju betohem, dua vetëm të fle”

para 5 muajve - Blitz

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e kuq ashtu edhe në performncën e saj. Pas përfundimit të spektaklit Rita Ora ka dhënë...

Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen glamuroze të modës së “Victoria’s Secret”

para 5 muajve - Telegrafi

Ajo njoftoi javën e kaluar si një nga interpretuesit e mëdhenj muzikor në ngjarjen vjetore të modës së “Victoria’s Secret Fashion Show”. Dhe Rita Ora u shfaq në pistën e modës në një nga shfaqjet më të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK