http://kariera.mk

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar...

Arrestohet hajni në Shkodër – ajo që bie më shumë në sy nuk janë vjedhjet, por emri i tij!

para 5 muajve - Zhurnal

Zbardhen dhe dokumentohen disa vjedhje të ndodhura në Qarkun Shkodër për të cilat është arrestuar një 27-vjeçar. Në pranga ra shtetasi Mentadent Veinca, banues në fshatin Grilë, Malësi e Madhe. Ndalimi...

Arrestohet "skifteri" i Sarandës, ishte kthyer në tmerrin e banorëve

para 5 muajve - Albeu

Policia në Sarandë ka arrestuar një 42-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim dhe dyshohet si autor i 8 vjedhjeve. I arrestuari është Y.Gj., 42 vjeç, banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndaj tij Gjykata...

Ishte kthyer në “tmerrin” e banorëve në Çukë të Sarandës, arrestohet 42 vjeçari

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia e Sarandës vuri në pranga një 42 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. Y.Gj., banues në fshatin Çukë, akuzohet si autor i 8 vjedhjeve. Ndaj këtij shtetasi, Gjykata e Sarandës ka caktuar masën...

Vodhi 8 shtëpi të fshatit, pranga 42 vjeçarit në Sarandë

para 5 muajve - Vizion Plus

Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest...

Ishte kthyer në makthin e qytetarëve, arrestohet ‘skifteri’ me dy emra në Sarandë

para 5 muajve - Sot News

Është arrestuar ditën e sotme një person i shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 8 vjedhjeve. Shtetasi, Y.Gj., 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, eshte arrestuar nga policia e qyetetit bregdetar,...

Arrestohet hajni në Shkodër – ajo që bie më shumë në sy nuk janë vjedhjet, por emri i tij!

para 6 muajve - Telegrafi

Zbardhen dhe dokumentohen disa vjedhje të ndodhura në Qarkun Shkodër për të cilat është arrestuar një 27-vjeçar. Në pranga ra shtetasi Mentadent Veinca, banues në fshatin Grilë, Malësi e Madhe. Ndalimi...

Sarandë/ Prangoset 42-vjeçari, ishte shpallur në kërkim si i dyshuar për 8 vjedhje

para 5 muajve - Java News

Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndalimi i 42-vjeçarit erdhi për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK