http://kariera.mk

Gjigandi amerikan “Hyatt” vjen në Shqipëri, nënshkruhet marrëveshja me “Kastratin” për ish-Sheratonin

para 5 muajve - Gazeta Tema

Mesditën e kësaj të enjteje, në kryeqytetin shqiptar është nënshkruar marrëveshja për të sjellë në Shqipëri të gjithë eksperiencën dhe menaxhimin në fushën e hotelerisë, të kompanisë gjigante amerikane...

Vjen “Hyatt”, i pari hotel me 5 yje në Shqipëri

para 5 muajve - Java News

“Kastrati Group” ka sjellë në Tiranë të gjithë eksperiencën dhe menaxhimin në fushën e hotelerisë, të kompanisë gjigante amerikane “Hyatt Hotels Corporation”, me seli në Chicago. Në ceremoninë e nënshkrimit...

“Hyatt” vjen në Shqipëri, nënshkruhet marrëveshja me “Kastratin”

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Mesditën e kësaj të enjteje, në kryeqytetin shqiptar është nënshkruar marrëveshja për të sjellë në Shqipëri të gjithë eksperiencën dhe menaxhimin në fushën e hotelerisë, të kompanisë gjigante amerikane...

Marka e njohur vjen në Shqipëri: Sheraton kthehet në Hyatt

para 5 muajve - Mapo

Nuk është bërë asnjë një vit nga mbyllja e hotel Sheraton. Hoteli, i cili aktualisht menaxhohet nga Kastrati Group me emrin Mak Tirana, kalon sërish në menaxhim ndërkombëtar. Rrjeti ndërkombëtar “Hyatt”...

Rama për turizmin: Jemi i vetmi vend në rajon pa hotel me 5 yje

para 5 muajve - Java News

Emrat më të njohur globalë në turizëm janë në pritje të përfundojnë marrëveshjet me sipërmarrësit dhe aktorët në tregun shqiptar, duke përmirësuar kështu edhe imazhin e Shqipërisë. Në ceremoninë e nënshkrimit...

“Hyatt Regency and Residences Tirana”, pol atraksioni në kryeqytet

para 5 muajve - 24 ore

“Hoteli ‘Hyatt Regency and R esidences Tirana’ do t’i japë kryeqytetit shqiptar një tjetër pol atraksioni, kombinuar me stadiumin e ri dhe gjithë zonën rreth e rrotull”. Kështu deklaroi sot Kryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK