http://kariera.mk

Japonia ka aq shumë shtëpi bosh, sa po i dhuron

para 5 muajve - Gazeta Express

Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Japonia ka aq shumë shtëpi bosh, planifikohet dhënia e tyre gratis

para 5 muajve - Telegrafi

Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Japonia ka aq shumë shtëpi bosh, sa po i dhuron

para 5 muajve - Tetova Sot

Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Japonia po dhuron shtëpi falas

para 5 muajve - Klan Kosova

Japonia njihet si një vend me një popullsi gjithmonë në ulje, së fundmi është konstatuar së shumë shtëpi kanë mbetur boshe. Kjo pasi pjesa më e madhe e grup moshave të reja po synojnë që të jetojnë në...

Në Japoni boshatisen shtëpitë: Shteti po i dhuron

para 5 muajve - Periskopi

Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron

para 5 muajve - Alsat-M

Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Shteti që dhuron prona

para 5 muajve - Gazeta Express

Shtëpia falas duket sikur është një mashtrim. Por Japonia ka patur gjithmonë probleme me pronat. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën...

Ky shtet ka aq shumë prona boshe, po i dhuron ato

para 5 muajve - Lajmi.net

Shtëpia falas duket sikur është një mashtrim. Por Japonia ka patur gjithmonë probleme me pronat. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën...

Ky shtet ka aq shumë shtëpi boshe, sa po i dhuron

para 5 muajve - Gazeta Tema

Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron

para 5 muajve - Gazeta e re

Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin,...

Ky shtet ka aq shumë prona boshe, po i dhuron ato

para 5 muajve - AlbPortali

Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Loading... Përpara se të shpërnguleshin, çifti dhe tre fëmijët e tyre, dy adoleshentë...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron

para 5 muajve - AlbPortali

Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. AlbPortali: Nëse shtypni...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron

para 5 muajve - KosovaPress

Përpara se të shpërnguleshin, çifti dhe tre fëmijët e tyre, dy adoleshentë dhe një pesë vjeçari jetonin me prindërit e Naokos. “Duhet të bënim shumë rregullime, por donim gjithmonë të jetonim në një qytezë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK