http://kariera.mk

"Ushtri brenda policisë". Bie elita e RENEA-s

para 5 muajve - Gazeta Express

Top Channel ka mësuar se Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e...

Rama do Xhandarmëri, Lleshaj propozon krijimin e forcës elitë mbi RENEA-n

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Top Channel ka mësuar se Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e...

Lleshaj propozon krijimin e një force elitë, mbi RENEA-n, për operacione sekrete

para 5 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e ushtarakeve në Policinë e...

Ministri Lleshaj propozon krijimin e një force elite, mbi RENEA-n, për operacione sekrete

para 5 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e ushtarakeve në Policinë e...

Ndryshime në ligj: Sandër Lleshi, kërkon një drejtor për Policinë e Shtetit nga ushtria

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, sipas burimeve të gazetës TemA, do të propozojë për të emëruar drejtor të Përgjithëshëm të Policisë nga radhët e ushtrisë. Kjo strategji e Z.Lleshi duket se do të bëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK